Bezplatna infolinia:
800-1124893
Autohuur Madrid Airport Car rental Madrid Barajas Airport Mietwagen Madrid Barajas Flughafen Autohuur Madrid Airport Biluthyrning Madrid Airport Location de voitures Aéroport de Madrid-Barajas Alquiler de coches Aeropuerto de Madrid-Barajas Autonoleggio Aeroporto di Madrid-Barajas Billeje Madrid Lufthavn Bilutleie Madrid Lufthavn Autovuokraamo Madrid Barajasin lentoasema Aluguer de carros Aeroporto Madrid-Barajas Wypożyczalnia samochodów Madryt Lotnisko-Barajas Autovermietung Madrid Barajas Flughafen Mietauto Madrid Barajas Flughafen
Wynajem samochodów Madryt Lotnisko-Barajas

Wynajem samochodów Madryt Lotnisko-Barajas

Strona główna > Wypożyczalnia samochodów Hiszpania > Wypożyczalnia samochodów Madryt

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależnie działającą firmą. Nasz system porównuje ceny znanych wypożyczalni i firm wynajmu samochodów. Gwarantuje to, że klient jest w stanie w dowolnym miejscu zarezerwować tani samochód do wynajęcia.

Gdzie chciałbyś wynająć samochód?

Zwrot w innej lokalizacji?

Gdzie chciałbyś zwrócić wynajęty samochód?

Data odbioru
o
Data powrotu
o
 
Szukaj
Wielkie marki. Duży wybór. Ogromne oszczędności.

"Najtańsze nie zawsze oznacza najlepsze. EasyTerra pomaga w znalezieniu najlepszej oferty ceny w porównaniu do jakości."

Dorota Dudek
Katowice, Polska

Inne miejsca w Madryt

Oprócz firm oferujących samochody do wynajęcia Madryt Lotnisko-Barajas, EasyTerra Wynajem Samochodów Madryt porównuje też ceny firm wynajmujących samochody w miejscach wymienionych poniżej:

Informacja o lokalizacji dla Madryt Lotnisko-Barajas

Wynajem samochodów Madryt Lotnisko-Barajas
Wynajem samochodów Madryt Lotnisko-Barajas (MAD)

Lotnisko Madryt Bajaras w skrócie

Madryt Barajas to największe lotnisko w Hiszpanii oraz najważniejsze w hiszpańskiej stolicy. Istnieją dwa inne lotniska w Madrycie (Torrejon i Cuatro Vientos) ale są one mniej ważne. Jest to lotnisko z dużym ruchem, które w 2004 roku obsłużyło 40 milionów pasażerów. W 2006 roku Lotnisko rozbudowało się o dwa pasy lotnicze, supernowoczesny terminal (T4) oraz terminal satelitarny (T4S). Przebudowa pozwoli obsłużyć 70 milionów pasażerów rocznie. Nowe terminale stały się najważniejszymi terminalami lotów międzykontynentalnych. Pomiędzy terminalem T4 i T4S znajduje się automatyczna kolejka odjeżdżająca w czasie szczytu co 2 minuty. Istnieje połączenie minibusami do starszych terminali.

Lotnisko znajduje się 13 kilometrów na północny wschód od Madrytu i jest łatwo osiągalne samochodem. Istnieje bezpośrednie połączenie metrem do lotniska oraz komunikacja autobusowa do różnych terminali. Na lotnisku nie ma hoteli. 

Lotnisko Madryt Bajaras posiada szeroki zakres sklepów we wszystkich terminalach. Wisienką na torcie jest obszar handlowy w nowym terminalu T4. Znajduje się tam mnóstwo barów, kawiarenek i restauracji. Wszystkich razem jest ich ponad 30. Lotnisko posiada 3 centra biznesowe. We wszystkich terminalach znajdują się bankomaty, kantory. Można też znaleźć dwa punkty pierwszej pomocy. Bezprzewodowy internet jest dostępny w różnych miejscach.

W transporcie lotniczym Lotnisko Madryt Bajaras jest oznaczone skrótem MAD (kod IATA) oraz LEMD (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Madrid Barajas