Bezplatna infolinia:
☎ +49 89 244473 702 (International)
Autohuur Gerona Car rental Gerona Mietwagen Girona Autohuur Gerona Biluthyrning Girona Location de voitures Gérone Alquiler de coches Gerona Autonoleggio Girona Billeje Girona Bilutleie Girona Autovuokraamo Girona Aluguer de carros Gerunda Wypożyczalnia samochodów Girona Autovermietung Girona Mietauto Girona
Wynajem samochodów Girona

Wynajem samochodów Girona

Strona główna > Wypożyczalnia samochodów Hiszpania

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną firmą oferującą samochody do wynajęcia w Girona. Nasz system porównuje ceny znanych wypożyczalni i firm wynajmu samochodów. Gwarantuje to, że klient jest w stanie w dowolnym miejscu zarezerwować tani samochód do wynajęcia, w tym usługę w Girona.

Gdzie chciałbyś wynająć samochód?

Zwrot w innej lokalizacji?

Gdzie chciałbyś zwrócić wynajęty samochód?

Data odbioru
o
Data powrotu
o
 
Szukaj
Wielkie marki. Duży wybór. Ogromne oszczędności.

"Najtańsza wypożyczalnia nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. EasyTerra pozwala naprawdę przeanalizować najlepsze oferty."

Patryk Kurcharski
Kalisz, Polska

"Wypożyczałem samochód w EasyTerra wiele razy i w różnych państwach. Zawsze byłem zadowolony."

Paweł Kujawa
Rzeszów, Polska

"Wypożyczałem samochody w Avis, Hertz czy Europcar. Nadal tak robię, ale używam strony EasyTerra bo jest taniej."

Katarzyna Kubiak
Zielona Góra, Polska

"Chcę po prostu porównać wszystkie oferty wypożyczalni w jednym miejscu i EasyTerra właśnie to robi!"

Wiktoria Sosińska
Malbork, Polska

Miejsca w Girona

EasyTerra Wynajem Samochodów Girona porównuje ceny firm wynajmujących samochody w następujących miejscach:

Jeżeli szuka Pan(i) samochodu do wynajęcia w Hiszpania, ale w mieście innym niż Girona, prosimy odwiedzić naszą stronę Wypożyczalnia samochodów Hiszpania, na której można zarezerwować samochód do wynajęcia w Hiszpania.

Informacja o lokalizacji dla Girona

Wynajem samochodów Girona
Wynajem samochodów Girona

Wprowadzenie

Gerona, także znana jako Girona pośród ludności katalońskiej, to imponujące średniowieczne miasto. Miejskie bogactwo podczas średniowiecza pozostawiło wiele imponujących rzymskich i gotyckich budynków. Połączenie tych budynków oraz położenie miasta z pewnością czyni je wartym odwiedzenia. 

Ludność

Gerona posiada około 77000 mieszkańców, które nawet nie zbliża się do pierwszej trzydziestki największych miast. Jednakże Gerona jest jednym z większych miast na północy autonomicznego regionu Katalonii.

Położenie

Gerona znajduje się około 36 kilometrów od Morza Śródziemnego. Rzeka Onyar przepływa przez środek eleganckiej Gerony. Na północny zachód od miasta znajduje się kraniec Pirenejów, który z kolei oddalony jest od Gerony 75 kilometrów.

Gospodarka

Gerona znajduje się w rejonie rolniczym. Jej gospodarka zależna jest w dużym stopniu od handlu produktami uprawianymi w okolicy. Niektóre z produktów, którymi handluje się w Geronie, między innymi na jej wielkim rynku, są świnie i kurczaki. 

Turystyka, także odgrywa dużą rolę w gospodarce Gerony. Wielu studentów i innych turystów przyjeżdża w trakcie lata do miasta. Wielu turystów przybywa tu również, by cieszyć się jego nocnym życiem oraz starymi budynkami.

Lotniska

Lotnisko w Geronie znajduje się 11 kilometrów na południe od miasta. Wykorzystywane jest przez tanich przewoźników jak Ryanair, dla turystów zmierzających do Barcelony. W rezultacie miasto jest tanim kierunkiem do osiągnięcia. 

Transport publiczny

Jeśli nie posiadasz wypożyczonego samochodu, możesz użyć transportu publicznego Gerony. Gerona posiada stację kolejową, z której możesz podróżować między innymi do Barcelony i Francji. Transport autobusowy Barcelony zapewnia przewóz z lotniska Gerona do miasta. Ta sama linia łączy Geronę z Barceloną.

Ruch miejski i parkowanie

Jazda w Geronie nie powinna sprawiać problemów. Jak w wielu miastach, w centrum trudno jest znaleźć miejsce do parkowania swojego auta, jeśli nie zarezerwowałeś pobytu w hotelu, który posiada swoje własne miejsca. Biorąc pod uwagę wielkość miasta można zaparkować auto w pobliżu i kontynuować drogę pieszo.

Hotele

Znaleźć tu można hotele w każdym przedziale cenowym. Podczas szczytowych okresów (wiosna i lato) polecamy rezerwować miejsca z wyprzedzeniem. 

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Geronie polecamy skorzystać  z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł: