Bezplatna infolinia:
800-1124893
Autohuur Madrid Car rental Madrid Mietwagen Madrid Autohuur Madrid Biluthyrning Madrid Location de voitures Madrid Alquiler de coches Madrid Autonoleggio Madrid Billeje Madrid Bilutleie Madrid Autovuokraamo Madrid Aluguer de carros Madrid Wypożyczalnia samochodów Madryt Autovermietung Madrid Mietauto Madrid
Wynajem samochodów Madryt

Wynajem samochodów Madryt

Strona główna > Wypożyczalnia samochodów Hiszpania

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną firmą oferującą samochody do wynajęcia w Madryt. Nasz system porównuje ceny znanych wypożyczalni i firm wynajmu samochodów. Gwarantuje to, że klient jest w stanie w dowolnym miejscu zarezerwować tani samochód do wynajęcia, w tym usługę w Madryt.

Gdzie chciałbyś wynająć samochód?

Zwrot w innej lokalizacji?

Gdzie chciałbyś zwrócić wynajęty samochód?

Data odbioru
o
Data powrotu
o
 
Szukaj
Wielkie marki. Duży wybór. Ogromne oszczędności.

"Wypożyczałem przez EasyTerra wiele razy w różnych krajach. Moje doświadczenie było zawsze bardzo pozytywne!"

Aleksander Kowalski
Poznań, Polska

Miejsca w Madryt

EasyTerra Wynajem Samochodów Madryt porównuje ceny firm wynajmujących samochody w następujących miejscach:

Jeżeli szuka Pan(i) samochodu do wynajęcia w Hiszpania, ale w mieście innym niż Madryt, prosimy odwiedzić naszą stronę Wypożyczalnia samochodów Hiszpania, na której można zarezerwować samochód do wynajęcia w Hiszpania.

Informacja o lokalizacji dla Madryt

Wynajem samochodów Madryt
Wynajem samochodów Madryt

Wprowadzenie

Madryt jest stolicą i największym miastem Hiszpanii. To metropolia, gdzie ulokowanych jest wiele międzynarodowych firm, a także hiszpański parlament etc. Ponadto, każdego roku miasto przyciąga turystów, którzy przyjeżdżają między innymi, wabieni ciekawymi muzeami oraz barwnym życiem nocnym.

Ludność

Madryt posiada 3 miliony mieszkańców. W Hiszpanii w sumie żyje około 40 milionów mieszkańców. 

Położenie

Madryt znajduje się mniej więcej w centrum Hiszpanii, daleko od morza i na wysokości okolo 600 metrów, co oznacza, że zimy mogą być zimne a lata gorące. Na północ i wschód od miasta, występują dwa pasma górskie: Sa de Gredos oraz Sierra de Guadarrama.

Gospodarka

Madryt to prawdziwa metropolia. W Madrycie ma siedzibę wiele międzynarodowych firm. Stolica odgrywa również główną (międzynarodową) rolę w sektorze bankowym. Ponadto, charakteryzuje się silnie rozwiniętym przemysłem. Większość madryckiego przemysłu znajduje się na południu miasta, gdzie zlokalizowane są m.in. sektory tekstyliów, przemysł spożywczy i metalowy.

Ponadto, wiele stanowisk pracy zapewnia sektor publiczny, w tym związany z rządem, parlamentem etc. Hiszpańska rodzina królewska również rezyduje w  Madrycie.

Jednocześnie, turystyka odgrywa istotną rolę. Turyści przybywają do Madrytu dla jego atrakcji kulturalnych oraz artystycznych. Poza tym, metropolia chlubi się barwnym życiem nocnym, które przyciąga wielu turystów. Ostatecznie, Madryt jest również siedzibą wielu uniwersytetów. 

Lotniska

Lotnisko międzynarodowe Barajas to główny port Madrytu. Lotnisko łączy Półwysep Iberyjski (Hiszpania oraz Portugalia) z resztą Europy. W ostatnim roku Lotnisko międzynarodowe Barajas obsłużyło około 40 milionów pasażerów, co sprawia iż jest to 20-e najbardziej ruchliwe lotnisko na świecie. Aktualnie, lotnisko jest rozbudowywane, co jeszcze bardziej wpływa na poprawę jakości usług.

Transport publiczny

Jeśli nie posiadasz wypożyczonego samochodu, możesz korzystać z publicznego transportu w Madrycie. Na lotnisku, możesz skorzystać z metra lub autobusu do centrum. Madrycki przewoźnik autobusowy nazywa się EMT. Lokalne pociągi w Madrycie zabiorą cię na przedmieścia i są obsługiwane przez firmę Ceranias. Najlepszym środkiem transportu w Madrycie jest metro, które jest czyste i szybkie, a zarazem zabierze cię "wszędzie".

Ruch uliczny i parkowanie

Madryt jest względnie trudnym miastem do jazdy samochodem. Najlepiej unikać jazdy w godzinach szczytu: najlepiej jeździć zatem w godzinach 14-16. Gdy już jesteś w centrum, skorzystaj z pierwszego wolnego miejsca, aby zaparkować. Miejsca parkingowe oznaczone są literą P. Opłata może wynosić do 1 euro za godzinę. Nie zaleca się parkowania samochodu na chodniku, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że twój samochód zostanie odholowany. Jeżeli przydarzy ci się taka sytuacja, powinieneś zadzwonić do Gua Municipal.

Hotele

Madryt posiada wspaniały sektor hotelowy. Możesz znaleźć wszystko, od tanich opcji zakwaterowania po te luksusowe. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest trudno znaleźć miejsce do spania. Chociaż, szczególnie w trakcie lata i podczas wakacji, zaleca się zarezerwować hotel z wyprzedzeniem.

Linki zewnętrzne.

Celem uzyskania pełniejszej informacji, zachęcamy skorzystać z Google oraz następujących linków: