Bezplatna infolinia:
☎ +49 89 244473 702 (International)
Autohuur Malaga Car rental Malaga Mietwagen Malaga Autohuur Malaga Biluthyrning Malaga Location de voitures Malaga Alquiler de coches Málaga Autonoleggio Málaga Billeje Málaga Bilutleie Málaga Autovuokraamo Malaga Aluguer de carros Málaga Wypożyczalnia samochodów Malaga Autovermietung Malaga Mietauto Malaga
Wynajem samochodów Malaga

Wynajem samochodów Malaga

Strona główna > Wypożyczalnia samochodów Hiszpania

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną firmą oferującą samochody do wynajęcia w Malaga. Nasz system porównuje ceny znanych wypożyczalni i firm wynajmu samochodów. Gwarantuje to, że klient jest w stanie w dowolnym miejscu zarezerwować tani samochód do wynajęcia, w tym usługę w Malaga.

Gdzie chciałbyś wynająć samochód?

Zwrot w innej lokalizacji?

Gdzie chciałbyś zwrócić wynajęty samochód?

Data odbioru
o
Data powrotu
o
 
Szukaj
Wielkie marki. Duży wybór. Ogromne oszczędności.

"Szukam jednej prostej strony, która porównuje oferty wszystkich wypożyczalni. EasyTerra to właśnie umożliwia."

Aleksandra Rutkowski
Warszawa, Polska

Miejsca w Malaga

EasyTerra Wynajem Samochodów Malaga porównuje ceny firm wynajmujących samochody w następujących miejscach:

Jeżeli szuka Pan(i) samochodu do wynajęcia w Hiszpania, ale w mieście innym niż Malaga, prosimy odwiedzić naszą stronę Wypożyczalnia samochodów Hiszpania, na której można zarezerwować samochód do wynajęcia w Hiszpania.

Informacja o lokalizacji dla Malaga

Wynajem samochodów Malaga
Wynajem samochodów Malaga

Wprowadzenie

Malaga jest popularnym portem na Morzu Śródziemnym. To bardzo hiszpańskie miasto jest jednocześnie zabytkowe i nowoczesne. Centrum oferuje odwiedzającym wąskie uliczki, szerokie bulwary, piękne ogrody, imponujące ogrody, nowoczesne centra handlowe oraz ośrodki kultury.

Ludność

Malaga jest szóstym największym miastem Hiszpanii. To także największe miasto Andaluzji. W całości, miasto ma 547,000 mieszkańców. 

Położenie

Malaga położona jest na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii, około 150 km od Cieśniny Gibraltarskiej. Sama Malaga leży nad Morzem Śródziemnym. 

Na północy i wschodzie od Malagi, znajdują się piękne wzgórza, niektóre z nich będące częścią Parku Krajobrazowego Wzgórz Malagi. Jeżeli zdecydujesz udać się wzdłuż wybrzeża Malagi, dotrzesz do Costa del Sol, które bierze swój początek właśnie w Maladze.

Gospodarka

Gospodarka Malagi rozwijała się powoli od lat 1950-tych i 1960-tych. Ma to związek z tym, iż miasto korzystało z efektu ubocznego napływu turystów do Costa del Sol, który jest najczęściej odwiedzanym regionem Hiszpanii. Miasto nadal dba o swój rozwój tak aby móc zaoferować turystom coraz lepsze opcje zakwaterowania oraz restauracje. Ponadto, tworzone są nowe atrakcje turystyczne, które mają na celu podtrzymanie i dalszą promocję turystyki. Poza tym, turystyka oprócz tworzenia miejsc pracy w przemyśle budowlanym, turystyce, dostarcza również zatrudnienia w cateringu, sektorze usług oraz w muzeach, szpitalach itd.

Lotniska

Malaga posiada jedno lotnisko: Lotnisko w Maladze. Ten port jest największym lotniskiem Andaluzji i jednocześnie jednym z najbardziej ruchliwych. Lotnisko obsługuje loty z samej Hiszpanii, ale również z dużych europejskich miast.

Transport publiczny

Jeżeli nie masz wynajętego samochodu, z którego mógłbyś skorzystać, w Maladze znajdziesz opcje transportu odpowiadające twoim potrzebom. Z lotniska możesz dojechać do centrum korzystając z pociągu, podróż zabiera około 11 minut. Ponadto, autobus numer 19 zabierze cię z portu do samego śródmieścia. Poza tym, w samym mieście działają autobusy. Z Malagi możesz wziąć pociąg, między innymi do Madrytu oraz Barcelony. Możesz również wsiąść w autobus i udać się do wielu miejsc w Hiszpanii.

Ruch uliczny oraz parkowanie

Malaga nie jest trudnym miastem jeżeli zdecydujesz się poruszać w nim wynajętym samochodem. W szczycie sezonu urlopowego, na koniec czerwca, w lipcu, sierpniu oraz na początku września, będzie to trudniejsze ze względu na dużą liczbę turystów. Podczas tego okresu, zalecamy abyś parkował samochód tuż poza centrum miasta i resztę zwiedzania realizował pieszo.

Hotele

W Maladze znajdziesz wiele hoteli. Jeżeli zdecydujesz się odwiedzić Malagę poza sezonem, nie ma konieczności wcześniejszej rezerwacji, chociaż możesz to zrobić dla pewności. Podczas szczytu sezonu, wcześniejsza rezerwacja jest koniecznością.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Malagi, zalecamy skorzystanie z Google, oraz następujących linków: