Bezplatna infolinia:
800-1124893
Autohuur Frankfurt-Hahn Airport Car rental Frankfurt-Hahn Airport Mietwagen Frankfurt-Hahn Flughafen Autohuur Frankfurt-Hahn Airport Biluthyrning Frankfurt-Hahn Airport Location de voitures Aéroport de Francfort-Hahn Alquiler de coches Aeropuerto de Frankfurt-Hahn Autonoleggio Aeroporto di Francoforte-Hahn Billeje Frankfurt-Hahn Lufthavn Bilutleie Frankfurt-Hahn Lufthavn Autovuokraamo Frankfurt-Hahnin lentoasema Aluguer de carros Aeroporto de Frankfurt-Hahn Wypożyczalnia samochodów Frankfurt-Hahn Lotnisko Autovermietung Frankfurt-Hahn Flughafen Mietauto Frankfurt-Hahn Flughafen
Wynajem samochodów Frankfurt-Hahn Lotnisko

Wynajem samochodów Frankfurt-Hahn Lotnisko

Strona główna > Wypożyczalnia samochodów Niemcy > Wypożyczalnia samochodów Hahn

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależnie działającą firmą. Nasz system porównuje ceny znanych wypożyczalni i firm wynajmu samochodów. Gwarantuje to, że klient jest w stanie w dowolnym miejscu zarezerwować tani samochód do wynajęcia.

Gdzie chciałbyś wynająć samochód?

Zwrot w innej lokalizacji?

Gdzie chciałbyś zwrócić wynajęty samochód?

Data odbioru
o
Data powrotu
o
 
Szukaj
Wielkie marki. Duży wybór. Ogromne oszczędności.

"Wypożyczałem samochód w EasyTerra wiele razy i w różnych państwach. Zawsze byłem zadowolony."

Paweł Kujawa
Rzeszów, Polska

"Chcę po prostu porównać wszystkie oferty wypożyczalni w jednym miejscu i EasyTerra właśnie to robi!"

Wiktoria Sosińska
Malbork, Polska

"Wypożyczałem samochody w Avis, Hertz czy Europcar. Nadal tak robię, ale używam strony EasyTerra bo jest taniej."

Katarzyna Kubiak
Zielona Góra, Polska

"Najtańsza wypożyczalnia nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. EasyTerra pozwala naprawdę przeanalizować najlepsze oferty."

Patryk Kurcharski
Kalisz, Polska

Informacja o lokalizacji dla Frankfurt-Hahn Lotnisko

Wynajem samochodów Frankfurt-Hahn Lotnisko
Wynajem samochodów Frankfurt-Hahn Lotnisko (HHN)

Międzynarodowe Lotnisko Frankfurt-Hahn w skrócie

Międzynarodowe lotnisko Frankfurt-Hahn znajduje się 120 kilometrów od Frankfurtu w niemieckim kraju związkowym Nadrenii-Palatynacie. Jest to jedno z największych lotnisk w Niemczech. Frankfurt-Hahn obsługuje ponad cztery miliony pasażerów rocznie. Lotnisko zostało zbudowane przez aliantów po II Wojnie Światowej w mieście Hahn i dlatego nosi jego imię.

Nie ma połączenia miedzy lotniskiem i Frankfurtem. Do lotniska można łatwo dojechać samochodem lub autobusem. Kursują regularne linie autobusowe do wielu miejsc w Niemczech. Na lotnisku nie ma żadnego hotelu, jednak znajdziesz kilka w jego pobliżu.

Na lotnisku znajdują się sklepy i restauracje, internet bezprzewodowy, dwa bankomaty i dwa banki, gdzie możesz wymienić pieniądze. Co więcej Frankfurt-Hahn oferuje różne możliwości relaksu. W środku budynku znajdują się arkady i tor gokartowy a w jego pobliżu dziewięciodołkowe pole golfowe.

W transporcie lotniczym Lotnisko Frakfurt-Hahn oznaczone jest skrótami HHN (kod IATA) oraz EDFH (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Frankfurt-Hahn.