Bezplatna infolinia:
☎ +49 89 244473 702 (International)
Autohuur Frankfurt-Hahn Airport Car rental Frankfurt-Hahn Airport Mietwagen Frankfurt-Hahn Flughafen Autohuur Frankfurt-Hahn Airport Biluthyrning Frankfurt-Hahn Airport Location de voitures Aéroport de Francfort-Hahn Alquiler de coches Aeropuerto de Frankfurt-Hahn Autonoleggio Aeroporto di Francoforte-Hahn Billeje Frankfurt-Hahn Lufthavn Bilutleie Frankfurt-Hahn Lufthavn Autovuokraamo Frankfurt-Hahnin lentoasema Aluguer de carros Aeroporto de Frankfurt-Hahn Wypożyczalnia samochodów Frankfurt-Hahn Lotnisko Autovermietung Frankfurt-Hahn Flughafen Mietauto Frankfurt-Hahn Flughafen
Wynajem samochodów Frankfurt-Hahn Lotnisko

Wynajem samochodów Frankfurt-Hahn Lotnisko

Strona główna > Wypożyczalnia samochodów Niemcy > Wypożyczalnia samochodów Hahn

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależnie działającą firmą. Nasz system porównuje ceny znanych wypożyczalni i firm wynajmu samochodów. Gwarantuje to, że klient jest w stanie w dowolnym miejscu zarezerwować tani samochód do wynajęcia.

Gdzie chciałbyś wynająć samochód?

Zwrot w innej lokalizacji?

Gdzie chciałbyś zwrócić wynajęty samochód?

Data odbioru
o
Data powrotu
o
 
Szukaj
Wielkie marki. Duży wybór. Ogromne oszczędności.

"Szukam jednej prostej strony, która porównuje oferty wszystkich wypożyczalni. EasyTerra to właśnie umożliwia."

Aleksandra Rutkowski
Warszawa, Polska

Informacja o lokalizacji dla Frankfurt-Hahn Lotnisko

Wynajem samochodów Frankfurt-Hahn Lotnisko
Wynajem samochodów Frankfurt-Hahn Lotnisko (HHN)

Międzynarodowe Lotnisko Frankfurt-Hahn w skrócie

Międzynarodowe lotnisko Frankfurt-Hahn znajduje się 120 kilometrów od Frankfurtu w niemieckim kraju związkowym Nadrenii-Palatynacie. Jest to jedno z największych lotnisk w Niemczech. Frankfurt-Hahn obsługuje ponad cztery miliony pasażerów rocznie. Lotnisko zostało zbudowane przez aliantów po II Wojnie Światowej w mieście Hahn i dlatego nosi jego imię.

Nie ma połączenia miedzy lotniskiem i Frankfurtem. Do lotniska można łatwo dojechać samochodem lub autobusem. Kursują regularne linie autobusowe do wielu miejsc w Niemczech. Na lotnisku nie ma żadnego hotelu, jednak znajdziesz kilka w jego pobliżu.

Na lotnisku znajdują się sklepy i restauracje, internet bezprzewodowy, dwa bankomaty i dwa banki, gdzie możesz wymienić pieniądze. Co więcej Frankfurt-Hahn oferuje różne możliwości relaksu. W środku budynku znajdują się arkady i tor gokartowy a w jego pobliżu dziewięciodołkowe pole golfowe.

W transporcie lotniczym Lotnisko Frakfurt-Hahn oznaczone jest skrótami HHN (kod IATA) oraz EDFH (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Frankfurt-Hahn.