Bezplatna infolinia:
800-1124893
Autohuur Las Vegas Car rental Las Vegas Mietwagen Las Vegas Autohuur Las Vegas Biluthyrning Las Vegas Location de voitures Las Vegas Alquiler de coches Las Vegas Autonoleggio Las Vegas Billeje Las Vegas Bilutleie Las Vegas Autovuokraamo Las Vegas Aluguer de carros Las Vegas Wypożyczalnia samochodów Las Vegas Autovermietung Las Vegas Mietauto Las Vegas
Wynajem samochodów Las Vegas

Wynajem samochodów Las Vegas

Strona główna > Wypożyczalnia samochodów Stany Zjednoczone

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną firmą oferującą samochody do wynajęcia w Las Vegas. Nasz system porównuje ceny znanych wypożyczalni i firm wynajmu samochodów. Gwarantuje to, że klient jest w stanie w dowolnym miejscu zarezerwować tani samochód do wynajęcia, w tym usługę w Las Vegas.

Gdzie chciałbyś wynająć samochód?

Zwrot w innej lokalizacji?

Gdzie chciałbyś zwrócić wynajęty samochód?

Data odbioru
o
Data powrotu
o
 
Szukaj
Wielkie marki. Duży wybór. Ogromne oszczędności.

"Wypożyczałem przez EasyTerra wiele razy w różnych krajach. Moje doświadczenie było zawsze bardzo pozytywne!"

Aleksander Kowalski
Poznań, Polska

Miejsca w Las Vegas

EasyTerra Wynajem Samochodów Las Vegas porównuje ceny firm wynajmujących samochody w następujących miejscach:

Jeżeli szuka Pan(i) samochodu do wynajęcia w Stany Zjednoczone, ale w mieście innym niż Las Vegas, prosimy odwiedzić naszą stronę Wypożyczalnia samochodów Stany Zjednoczone, na której można zarezerwować samochód do wynajęcia w Stany Zjednoczone.

Informacja o lokalizacji dla Las Vegas

Wynajem samochodów Las Vegas
Wynajem samochodów Las Vegas

Wprowadzenie

Las Vegas "światowa stolica rozrywki", tu wszystko kręci się wokół rozrywki oferowanej w formie wystąpień teatralnych, kasyn i dużej różnorodności sklepów. Miasto pełne jest neonowych znaków, co czyni z Las Vegas najbardziej oświetlonym miastem na ziemi, które można zobaczyć z kosmosu.

Ludność

W mieście żyje około pół miliona mieszkańców, jednakże liczba ta jest znacznie większa, kiedy włączy się cały obszar przedmieść dający razem dużo ponad 2 miliony mieszkańców. 

Położenie

Las Vegas znajduje się na północy amerykańskiego stanu Newada sąsiadującego z Kalifornią. Miasto znajduje się w bardzo suchym obszarze przypominającym pustynię i otoczonym przez góry. Springs Mountains (pasmo górskie) z Charleston Peak (3633 metrów) jako najwyższym szczytem znajdują się na zachód od Las Vegas.

Gospodarka

Gospodarka Las Vegas kręci się wokół turystyki a ponadto odbywa się tu wiele konferencji, które są organizowane ze względu na możliwość skorzystania z rozrywki poza spotkaniami. Pomimo, że turystyka nie jest jedynym ważnym sektorem w ostatnich latach wiele firm zajmujących się technologią osiadła w mieście. Powinno się jednakże odnotować, że niektóre z tych korporacji specjalizują się w grach hazardowych.

Lotniska

Międzynarodowe Lotnisko McCarran znajduje się 8 kilometrów na południe od miasta. Lotnisko obsługuje głównie loty do miast Ameryki Północnej, ale można też znaleźć kilka lotów międzykontynentalnych. 

Transport publiczny

"Citizens Area Transit" obsługuje kilka linii autobusowych, z których większość kursuje na przedmieścia. Autobusy dwupiętrowe "The Deuce" stanowią wyjątek. Kursują przez całą dobę wzdłuż "The Strip" to jest części bulwarów Las Vegas, gdzie znajduje się większość hoteli, kasyn i teatrów. Wzdłuż "The Strip" biegnie jednoszynowa kolejka zatrzymująca się na 7 przystankach. Ta kolejka nie kursuje pomiędzy 2:00 a 7:00.

Ruch miejski i parkowanie

Ameryka to kraj udogodnień dla właścicieli samochodów a Las Vegas nie jest wyjątkiem. Możesz spokojnie jeździć samochodem po mieście z wyłączeniem "The Strip" a szczególnie w weekendy. Ludzie, którzy znają dobrze rozkład miasta obierają specjalną drogę, jadą autostradą I-5 (która biegnie równolegle do The Strip) i zakręcają na pierwszym dogodnym skrzyżowaniu, aby dotrzeć do kasyna lub hotelu.

Parkowanie w ogóle nie stanowi problemu i przeważnie jest bezpłatne dla gości hotelowych i odwiedzających kasyna. W weekendy parkingi piętrowe zapełniają się bardzo szybko, ale istnieje rozwiązanie tego problemu, zaparkuj swój samochód na tak zwanym "valet parking’.

Hotele

W mieście znajduje się duży zakres hotel/kasyn (powszechna kombinacja w Las Vegas), jednak weź pod uwagę, że w weekendy są one często w pełni zarezerwowane a także ceny są wtedy znacznie wyższe. Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnych problemów zarezerwuj pokój w hotelu między niedzielą a czwartkiem. Nie tylko płacisz znacznie mniej, ale również możesz skorzystać ze specjalnych ofert, takich jak kolacja i spektakl w teatrze w cenie pokoju.

Bądź świadom, że hotele w Las Vegas gównie pobierają opłaty za korzystanie z internetu lub siłowni, których cena jest zwykle dość wysoka.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Las Vegas polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł: