Bezplatna infolinia:
☎ +49 89 244473 702 (International)
Autohuur Zürich Car rental Zürich Mietwagen Zürich Autohuur Zürich Biluthyrning Zürich Location de voitures Zurich Alquiler de coches Zúrich Autonoleggio Zurigo Billeje Zürich Bilutleie Zürich Autovuokraamo Zürich Aluguer de carros Zurique Wypożyczalnia samochodów Zurych Autovermietung Zürich Mietauto Zürich
Wynajem samochodów Zurych

Wynajem samochodów Zurych

Strona główna > Wypożyczalnia samochodów Szwajcaria

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną firmą oferującą samochody do wynajęcia w Zurych. Nasz system porównuje ceny znanych wypożyczalni i firm wynajmu samochodów. Gwarantuje to, że klient jest w stanie w dowolnym miejscu zarezerwować tani samochód do wynajęcia, w tym usługę w Zurych.

Gdzie chciałbyś wynająć samochód?

Zwrot w innej lokalizacji?

Gdzie chciałbyś zwrócić wynajęty samochód?

Data odbioru
o
Data powrotu
o
 
Szukaj
Wielkie marki. Duży wybór. Ogromne oszczędności.

"Najtańsze nie zawsze oznacza najlepsze. EasyTerra pomaga w znalezieniu najlepszej oferty ceny w porównaniu do jakości."

Dorota Dudek
Katowice, Polska

Miejsca w Zurych

EasyTerra Wynajem Samochodów Zurych porównuje ceny firm wynajmujących samochody w następujących miejscach:

Jeżeli szuka Pan(i) samochodu do wynajęcia w Szwajcaria, ale w mieście innym niż Zurych, prosimy odwiedzić naszą stronę Wypożyczalnia samochodów Szwajcaria, na której można zarezerwować samochód do wynajęcia w Szwajcaria.

Informacja o lokalizacji dla Zurych

Wynajem samochodów Zurych
Wynajem samochodów Zurych

Wprowadzenie

Zürich jest największym miastem w Szwajcarii i niektórzy myślą, że jest jej stolicą. Tak naprawdę to Berno jest stolicą Szwajcarii. Jednakże Zürich jest komercyjną i kulturową stolicą Szwajcarii. Sklepowicze mogą sobie dogodzić, jednak muszą mieć ze sobą gruby portfel.

Ludność

Miasto posiada 350000 mieszkańców. Zürich jest sercem zurbanizowanego obszaru nad jeziorem Zürich. Obszar w całości liczy około miliona mieszkańców. 

Położenie

Zürich znajduje się na północy Szwajcarii i na północny zachód od długiego i wąskiego jeziora Zürich w miejscu, gdzie wpływa rzeka Limmat. Lindenhof znajduje się na zachodnim brzegu rzeki Limmat i tworzy centrum historyczne miasta.

Gospodarka

Zürich to serce finansowe Szwajcarii, które w wciąż stanowi prominentną pozycję w świecie finansów. Główne kwatery dużych banków i firm ubezpieczeniowych znajdują się w mieście, włącznie z UBS, Credit Suisse i Swiss Re. Szwajcarska giełda papierów wartościowych mieści się w Zürichu.

Wiele międzynarodowych korporacji, przyciąganych przez niskie podatki w Szwajcarii znajduje się w Zürichu, włączając Google, Microsoft, ABB Ltd., General Motors i IBM.

Oprócz sektora usług istnieje niewielki przemysł (głównie maszyn budowlanych) w Zürichu.

Lotniska

Pełna nazwa lotniska to Flughafen Zürich-Kloten i jest to największe lotnisko w Szwajcarii. Lotnisko znajduje się 12 kilometrów na północny wschód od miasta przy autostradzie A 20.

Transport publiczny

Transport publiczny to idealny środek transportu w Zürichu. Istnieje ściśle współpracująca sieć tramwajów i trolejbusów, które kursują z dużą częstotliwością.

Ponadto znajduje się tu szybka kolej podmiejska S-Bahn, która stanowi idealny środek transportu do odległych miejsc, jak na przykład popularne średniowieczne miasta Stein i Rhein. Możesz również skorzystać z usług promu na jeziorze Zürich i rzece Limmat. W lecie kursują często, podczas gdy w zimie większość promów nie oferuje swoich usług.

Ruch miejski i parkowanie

Jak w przypadku innych wielkich miast tak i tu mogą występować trudności w znalezieniu miejsca do parkowania na ulicach Zürichu. Na wielu ulicach można parkować tylko na krótki okres czasu z użyciem specjalnego dysku parkingowego, który wkłada się za przednią szybę. Parkowanie na większości ulic w centrum jest płatne. Na szczęście w mieście zajduje się wiele parkingów oraz istnieje elektroniczny system, który wskazuje Ci parkingi posiadające wolne miejsca.

Ponadto miasto jest węzłem autostradowym. A1 łączy Zürich z Genewą i Bernem. A3 wiedzie do Bazylei a A4 prowadzi do Schaffhausen.

Hotele

Zürich, który jest finansowym centrum Szwajcarii nie cierpi z powodu braku hoteli, szczególnie w kategorii hoteli ekskluzywnych. Stawki są dość wysokie. Podróżujący, którzy chcą płacić mniejszą sumę mogą skorzystać z kilku pól namiotowych po południowej stronie miasta.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Zürichu polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł: