Bezplatna infolinia:
☎ +49 89 244473 702 (International)
Autohuur Rome Fiumicino Airport Car rental Rome Fiumicino Airport Mietwagen Rom Fiumicino Flughafen Autohuur Rome Fiumicino Airport Biluthyrning Rom Fiumicino Airport Location de voitures Aéroport de Rome Fiumicino Alquiler de coches Aeropuerto de Roma-Fiumicino Autonoleggio Aeroporto di Roma-Fiumicino Billeje Rom Fiumicino Lufthavn Bilutleie Roma Fiumicino Lufthavn Autovuokraamo Rooman Fiumicinon lentoasema Aluguer de carros Aeroporto de Roma-Fiumicino Wypożyczalnia samochodów Rzym Lotnisko-Fiumicino Autovermietung Rom Fiumicino Flughafen Mietauto Rom Fiumicino Flughafen
Wynajem samochodów Rzym Lotnisko-Fiumicino

Wynajem samochodów Rzym Lotnisko-Fiumicino

Strona główna > Wypożyczalnia samochodów Włochy > Wypożyczalnia samochodów Rzym

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależnie działającą firmą. Nasz system porównuje ceny znanych wypożyczalni i firm wynajmu samochodów. Gwarantuje to, że klient jest w stanie w dowolnym miejscu zarezerwować tani samochód do wynajęcia.

Gdzie chciałbyś wynająć samochód?

Zwrot w innej lokalizacji?

Gdzie chciałbyś zwrócić wynajęty samochód?

Data odbioru
o
Data powrotu
o
 
Szukaj
Wielkie marki. Duży wybór. Ogromne oszczędności.

"Wypożyczałem przez EasyTerra wiele razy w różnych krajach. Moje doświadczenie było zawsze bardzo pozytywne!"

Aleksander Kowalski
Poznań, Polska

Inne miejsca w Rzym

Oprócz firm oferujących samochody do wynajęcia Rzym Lotnisko-Fiumicino, EasyTerra Wynajem Samochodów Rzym porównuje też ceny firm wynajmujących samochody w miejscach wymienionych poniżej:

Informacja o lokalizacji dla Rzym Lotnisko-Fiumicino

Wynajem samochodów Rzym Lotnisko-Fiumicino
Wynajem samochodów Rzym Lotnisko-Fiumicino (FCO)

Lotnisko Fiumicino - Rzym w skrócie

Rzymskie lotnisko Fiumicino jest również znane jako Port Lotniczy im. Leonardo da Vinci, jednak zwyczajowo używaną nazwą dla tego najważniejszego portu Rzymu jest Fiumicino. To ruchliwy port: w 2005 roku skorzystało z niego 29 milionów pasażerów. Lotnisko posiada 4 terminale skomunikowane dzięki autobusom kursującym co 20 minut. Te autobusy zatrzymują się również w sektorze parkingowym. Lotnisko znajduje się w odległości 26 kilometrów na południowy-zachód od Rzymu i można do niego łatwo dotrzeć samochodem korzystając z autostrady obwodzącej stolicę Włoch. Ponadto, można do niego dojechać pociągiem oraz zwykłym autobusem. Lotnisko posiada jeden hotel, który jest skomunikowany z terminalami oraz stacją kolejową za pomocą specjalnego mostu. Istnieje możliwość skorzystania z darmowego autobusu dowożącego do dwóch hoteli znajdujących się w pobliżu.

Lotnisko dysponuje ogromną powierzchnią handlową z ponad 130 sklepami. Na wszystkich terminalach znajdują się bary z przekąskami, kawiarnie i restauracje. Ponadto, na miejscu istnieje również centrum biznesowe, otwarte w określonych godzinach, oraz dwie loże VIP wraz z prysznicami oraz komputerami z dostępem do Internetu. Jednocześnie, na terenie portu znajdują się banki, kantory, bankomaty oraz poczta.

W transporcie lotniczym Lotnisko Fiumicino - Rzym jest oznaczone jako GCO (kod IATA) oraz LIRF (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Fiumicino w Rzymie.