Bezplatna infolinia:
800-1124893
Autohuur Alghero Car rental Alghero Mietwagen Alghero Autohuur Alghero Biluthyrning Alghero Location de voitures Alghero Alquiler de coches Alguer Autonoleggio Alghero Billeje Alghero Bilutleie Alghero Autovuokraamo Alghero Aluguer de carros Alghero Wypożyczalnia samochodów Alghero Autovermietung Alghero Mietauto Alghero
Wynajem samochodów Alghero

Wynajem samochodów Alghero

Strona główna > Wypożyczalnia samochodów Włochy

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną firmą oferującą samochody do wynajęcia w Alghero. Nasz system porównuje ceny znanych wypożyczalni i firm wynajmu samochodów. Gwarantuje to, że klient jest w stanie w dowolnym miejscu zarezerwować tani samochód do wynajęcia, w tym usługę w Alghero.

Gdzie chciałbyś wynająć samochód?

Zwrot w innej lokalizacji?

Gdzie chciałbyś zwrócić wynajęty samochód?

Data odbioru
o
Data powrotu
o
 
Szukaj
Wielkie marki. Duży wybór. Ogromne oszczędności.

"Chcę po prostu porównać wszystkie oferty wypożyczalni w jednym miejscu i EasyTerra właśnie to robi!"

Wiktoria Sosińska
Malbork, Polska

"Wypożyczałem samochody w Avis, Hertz czy Europcar. Nadal tak robię, ale używam strony EasyTerra bo jest taniej."

Katarzyna Kubiak
Zielona Góra, Polska

"Najtańsza wypożyczalnia nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. EasyTerra pozwala naprawdę przeanalizować najlepsze oferty."

Patryk Kurcharski
Kalisz, Polska

"Wypożyczałem samochód w EasyTerra wiele razy i w różnych państwach. Zawsze byłem zadowolony."

Paweł Kujawa
Rzeszów, Polska

Miejsca w Alghero

EasyTerra Wynajem Samochodów Alghero porównuje ceny firm wynajmujących samochody w następujących miejscach:

Jeżeli szuka Pan(i) samochodu do wynajęcia w Włochy, ale w mieście innym niż Alghero, prosimy odwiedzić naszą stronę Wypożyczalnia samochodów Włochy, na której można zarezerwować samochód do wynajęcia w Włochy.

Informacja o lokalizacji dla Alghero

Wynajem samochodów Alghero
Wynajem samochodów Alghero

Wprowadzanie

Malownicze miasto Alghero na Sardynii jest atrakcją turystyczną już od dłuższego czasu. W przeszłości, z reguły bogaci odwiedzający spędzali swoje urlopy w tej miejscowości, dziś Alghero przyciąga zróżnicowany tłum. Odkryj spokojny styl życia w starówce z jej krętymi uliczkami oraz alejkami, przytulnymi barami oraz wspaniałymi restauracjami, gdzie królują owoce morze. Niekiedy usłyszysz trochę katalońskiego tu i tam, biorąc pod uwagę, że Hiszpanie rządzili w Alghero przez jakiś czas. Ten wpływ może być odnaleziony nie tylko w języku, ale także w architekturze oaz miejscowej kuchni. Niedaleko Alghero znajdziesz piaszczyste plaże. Są one zwykle zaludnione blisko miasta, ale jeżeli pojedziesz swoim wynajętym samochodem bardziej na północ, plaże robią się coraz spokojniejsze.

Ludność

Miasto posiada 45,000 mieszkańców.

Położenie

Alghero znajduje się na północnym-zachodzie włoskiej wyspy Sardynii. 20 kilometrów na północny-wschód od Alghero znajduje się większe miasto Sassari.

Gospodarka

Wcześniej rybołówstwo było najważniejszym źródłem dochodu Alghero, ale dziś turystyka wysunęła się na zdecydowane prowadzenie. Na południe od portu rybackiego, została wybudowana duża przystań, gdzie setki jachtów są przycumowane latem. Jadąc w głąb Alghero można znaleźć winnice.

Lotniska

Lotnisko w Alghero znajduje się 12 kilometrów na północ od Alghero i można się do niego łatwo dostać podróżując wynajętym samochodem po drodze SP44. Odległość z Sassari do lotniska to odcinek 25-kilometrowy: wjedź na SS291 aż do skrzyżowania z ‘Strada dei Due Mari’. Tam, pojedź w lewo w stronę Alghero. Zjazd na lotnisko jest oznaczony na wszystkich drogach.

Transport publiczny

W mieście Alghero kursują cztery linie autobusowe. Istnieje również czerwony shuttle (Trottolo) między zatoką a Capo Caccia; możesz wsiąść i wysiąść z każdym momencie drogi. Ponadto, istnieje wiele połączeń między miejscowościami na Sardynii.

Ruch uliczny i parkowanie

Część centrum w Alghero jest przeznaczona tylko dla spacerowiczów. Poza tą strefą uliczki są też wąskie. Ponadto, istnieje wiele uliczek z ruchem jednokierunkowym, co może sprawić, iż będzie ci się zorientować jeżeli poruszasz się samochodem.

Aby zwiedzić resztę Sardynii, samochód z wypożyczalni jest najlepszym środkiem transportu. Sardynia to jedyny region włoski, gdzie nie uświadczysz autostrad. Mimo to, drogi są doskonałe. Łączą one wszystkie większe miasta. Drogi lokalne są często wąskie i kręte. Powinieneś jeździć nimi spokojnie i wolno. Jeśli pojedziesz swoim samochodem bardziej w głąb wyspy, uważaj gdyż nie wszystkie drogi są asfaltowane. Ponadto, uważaj na luźne kamyczki podczas jazdy.

Hotele

Alghero posiada bogatą ofertę hoteli oraz różnych opcji zakwaterowania. Wiele hoteli znajduje się poza historycznym centrum, lub na plaży w północnej części miasta. Ponadto, wiele hoteli jest zamkniętych zimą. Alghero to popularne miejsce urlopowe, zalecamy zaterm zarezerwowanie twojego zakwaterowania z wyprzedzeniem.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Alghero, zalecamy skorzystanie z Google oraz następujących linków: