Bezplatna infolinia:
800-1124893
Autohuur Forli Car rental Forli Mietwagen Forli Autohuur Forli Biluthyrning Forli Location de voitures Forli Alquiler de coches Forli Autonoleggio Forlì Billeje Forli Bilutleie Forli Autovuokraamo Forli Aluguer de carros Forlì Wypożyczalnia samochodów Forli Autovermietung Forli Mietauto Forli
Wynajem samochodów Forli

Wynajem samochodów Forli

Strona główna > Wypożyczalnia samochodów Włochy

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną firmą oferującą samochody do wynajęcia w Forli. Nasz system porównuje ceny znanych wypożyczalni i firm wynajmu samochodów. Gwarantuje to, że klient jest w stanie w dowolnym miejscu zarezerwować tani samochód do wynajęcia, w tym usługę w Forli.

Gdzie chciałbyś wynająć samochód?

Zwrot w innej lokalizacji?

Gdzie chciałbyś zwrócić wynajęty samochód?

Data odbioru
o
Data powrotu
o
 
Szukaj
Wielkie marki. Duży wybór. Ogromne oszczędności.

"Najtańsze nie zawsze oznacza najlepsze. EasyTerra pomaga w znalezieniu najlepszej oferty ceny w porównaniu do jakości."

Dorota Dudek
Katowice, Polska

Miejsca w Forli

EasyTerra Wynajem Samochodów Forli porównuje ceny firm wynajmujących samochody w następujących miejscach:

Jeżeli szuka Pan(i) samochodu do wynajęcia w Włochy, ale w mieście innym niż Forli, prosimy odwiedzić naszą stronę Wypożyczalnia samochodów Włochy, na której można zarezerwować samochód do wynajęcia w Włochy.

Informacja o lokalizacji dla Forli

Wynajem samochodów Forli
Wynajem samochodów Forli

Wprowadzenie

Forlì znane jest ze swojego lotniska, które używane jest przez tanie linie lotnicze jako alternatywa dla lotniska w Bolonii. Tylko kilku ludzi wie, że stare Forli jest małym atrakcyjnym miasteczkiem założonym przez Rzymian. Forli posiada wiele architektonicznie i historycznie interesujących budynków włącznie z opactwem San Mercuriale z przepięknym grobowcem, XIII wiecznym kościołem San Domenico church, kilkoma pałacami, średniowiecznym zamkiem Rocca di Ravaldino oraz interesującym muzeum etnograficznym. Na wielu starych budynkach można podziwiać przepiękne freski. Obecność Uniwersytetu Bolońskiego gwarantuje rozrywkowe życie nocne.

Ludność

Miasto liczy ponad 100000 mieszkańców.

Położenie

Forlì znajduje się w regionie Emilia-Romania na północnym wschodzie Włoch. Miasto zbudowane jest na prawym brzegu rzeki Montone i leży na antycznej rzymskiej drodze Via Emilia. Bolonia znajduje się 60 kilometrów na północny zachód od Forli i z łatwością można tam dojechać drogą A14 (E45).

Gospodarka

Przemysł Forli głównie zajmuje się produkcją jedwabiu, sztucznego jedwabiu, ubrań i sprzętu domowego. Ponadto Uniwersytet Bolonii ma swój kampus w Forli.

Lotniska

Lotnisko Forli znajduje się na południowo wschodniej plaży miasta. Do Lotniska Forlì (znane również jako Lotnisko Forli-Bolonia lub Lotnisko Luigi Ridolfi) można z łatwością dojechać wypożyczonym samochodem: z centrum skorzystaj z drogi Viale Roma (SS9) i skręć w prawo na drogę Via Carlo Seganti. Z centrum dojazd do lotniska zajmie Ci 10 minut. Droga do lotniska jest dobrze oznakowana.

Transport publiczny

Forlì posiada dobry transport autobusowy, który pozwala na zwiedzenie wszystkich miejsc w obrębie miasta i na jego obrzeżach. Ponadto znajdziesz tu połączenia do innych miast w prowincji Forlì-Cesena i regionie Emilia-Romania.

Ruch miejski i parkowanie

Wypożyczony samochód jest idealnym środkiem transportu do zwiedzania Forli i terenów go otaczających. Nie będziesz miał żadnych problemów z poruszaniem się po okolicy a znalezienie miejsca do parkowania również nie powinno stanowić kłopotu, może z wyjątkiem centrum miasta. W strefie niebieskiej parkowanie jest ograniczone i będziesz musiał skorzystać ze specjalnego "dysku" do parkowania. 

Vietato parcheggiare oznacza "zakaz parkowania".

Hotele

W Forli istnieje odpowiedni zakres zakwaterowania wahający się od prostych domków gościnnych do hoteli w średniej kategorii cenowej. Ponadto znajdziesz tu schroniska młodzieżowe. W okolicy dostępne do wynajęcia są również domy na wsi jako zakwaterowanie na lato. Biuro turystyczne (patrz niżej na stronie) pomoże Ci znaleźć odpowiednie miejsce zakwaterowania. 

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Forli polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł: