Bezplatna infolinia:
800-1124893
Autohuur Milaan Car rental Milan Mietwagen Mailand Autohuur Milaan Biluthyrning Milano Location de voitures Milan Alquiler de coches Milán Autonoleggio Milano Billeje Milano Bilutleie Milano Autovuokraamo Milano Aluguer de carros Milão Wypożyczalnia samochodów Mediolan Autovermietung Mailand Mietauto Mailand
Wynajem samochodów Mediolan

Wynajem samochodów Mediolan

Strona główna > Wypożyczalnia samochodów Włochy

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną firmą oferującą samochody do wynajęcia w Mediolan. Nasz system porównuje ceny znanych wypożyczalni i firm wynajmu samochodów. Gwarantuje to, że klient jest w stanie w dowolnym miejscu zarezerwować tani samochód do wynajęcia, w tym usługę w Mediolan.

Gdzie chciałbyś wynająć samochód?

Zwrot w innej lokalizacji?

Gdzie chciałbyś zwrócić wynajęty samochód?

Data odbioru
o
Data powrotu
o
 
Szukaj
Wielkie marki. Duży wybór. Ogromne oszczędności.

"Kiedyś wypożyczałem bezpośrednio przez Avis, Alamo czy Hertz. Teraz też tak robię, ale taniej dzięki EasyTerra."

Lukasz Wysocki
Warszawa, Polska

Miejsca w Mediolan

EasyTerra Wynajem Samochodów Mediolan porównuje ceny firm wynajmujących samochody w następujących miejscach:

Jeżeli szuka Pan(i) samochodu do wynajęcia w Włochy, ale w mieście innym niż Mediolan, prosimy odwiedzić naszą stronę Wypożyczalnia samochodów Włochy, na której można zarezerwować samochód do wynajęcia w Włochy.

Informacja o lokalizacji dla Mediolan

Wynajem samochodów Mediolan
Wynajem samochodów Mediolan

Wprowadzenie

Mediolan jest utożsamiany ze stylem. To największe miasto na północy Włoch, a zarazem mekka dla miłośników mody. 

Ludność

Mediolan liczy 1.6 miliona mieszkańców. 95% z tych, którzy zamieszkują drugie największe miasto Włoch posiada włoskie korzenie. Wielu imigrantów pochodzi z Azji oraz Północnej Afryki. 

Położenie

Mediolan jest położony w Lombardii, północnej prowincji Włoch. Graniczy on z Alpami, a rzeka Po przepływa przez samo miasto. Mediolan znajduje się na płaskowyżu poniżej alepejskiego pasma górskiego. 

Gospodarka

Z 4.8% włoskiego PKB, finansowa stolica Włoch jest drugim miastem z największym udziałem w produkcie krajowym brutto, po Rzymie. Mediolan stanowi trzon jednych z najbogatszych obszarów na świecie. Miasto jest bardzo uprzemysłowione. To ekskluzywna metropolia znana z domów mody oraz sklepów, z których "Galleria Vittorio Emanuele" jest znana jako najstarsze centrum handlowe na świecie. Mediolan jest jedną ze światowych stolic mody. Razem z Hannoverem, Los Angeles oraz Paryżem, "Fierro Milano" jest jednym z największych centrów wystawowych na świecie. Nowe centrum ekspozycyjne znajduje się na północnym-zachodzie miasta.

Lotniska

Mediolan posiada duże międzynarodowe lotnisko "Malpensa" (MXP). Znajduje się ona na zachód od miasta. Poza możliwością skorzystania z wynajętego samochodu, do miasta można dostać się również pociągiem, tzw. Malpensa Express. "Lotnisko Linate" (LIN), które znajduje się w samym Mediolanie obsługuje głównie loty w Europie i samych Włoszech.

Transport publiczny

Mediolan posiada podziemną sieć połączeń kolejowych, które zapewniają transport z miasta do innych regionów kraju. Ponadto, Mediolan posiada "Passante Ferroviario", tutejsze metro. Poza siecią połączeń autobusowych, Mediolan oferuje również możliwość przemieszczania się po mieście taksówkami, które należą do prywatnych firm. Taksówki są białe. 

Ruch uliczny oraz parkowanie

Duże zanieczyszczenie powietrza spowodowało, że władze Mediolanu zdecydowały się na ograniczenie ruchu ulicznego w samym mieście i także samochodów przyjeżdżających do metropolii. Z tego też powodu, na terenie miasta nie ma żadnych bezpłatnych parkingów. Można zaparkować w centrum miasta, ale w godzinach od 7 rano do 20 wieczorem jest to odpłatne.

Hotele

Hotele w samym Mediolanie są dość drogie. Z pewnością warto zarezerowować pokój przed przyjazdem. Czasami, szczególnie w okresie kiedy w mieście organizowane są targi, oferta wolnych pokoi hotelowych jest bardzo ograniczona. Warto skontaktować się z biurem informacji turystycznej.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania dokładniejszej informacji na temat Mediolanu, zachęcamy do skorzystania z Google, oraz następujących linków: