Bezplatna infolinia:
☎ +49 89 244473 702 (International)
Autohuur Pisa Car rental Pisa Mietwagen Pisa Autohuur Pisa Biluthyrning Pisa Location de voitures Pise Alquiler de coches Pisa Autonoleggio Pisa Billeje Pisa Bilutleie Pisa Autovuokraamo Pisa Aluguer de carros Pisa Wypożyczalnia samochodów Piza Autovermietung Pisa Mietauto Pisa
Wynajem samochodów Piza

Wynajem samochodów Piza

Strona główna > Wypożyczalnia samochodów Włochy

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną firmą oferującą samochody do wynajęcia w Piza. Nasz system porównuje ceny znanych wypożyczalni i firm wynajmu samochodów. Gwarantuje to, że klient jest w stanie w dowolnym miejscu zarezerwować tani samochód do wynajęcia, w tym usługę w Piza.

Gdzie chciałbyś wynająć samochód?

Zwrot w innej lokalizacji?

Gdzie chciałbyś zwrócić wynajęty samochód?

Data odbioru
o
Data powrotu
o
 
Szukaj
Wielkie marki. Duży wybór. Ogromne oszczędności.

"Wypożyczałem samochód w EasyTerra wiele razy i w różnych państwach. Zawsze byłem zadowolony."

Paweł Kujawa
Rzeszów, Polska

"Wypożyczałem samochody w Avis, Hertz czy Europcar. Nadal tak robię, ale używam strony EasyTerra bo jest taniej."

Katarzyna Kubiak
Zielona Góra, Polska

"Chcę po prostu porównać wszystkie oferty wypożyczalni w jednym miejscu i EasyTerra właśnie to robi!"

Wiktoria Sosińska
Malbork, Polska

"Najtańsza wypożyczalnia nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. EasyTerra pozwala naprawdę przeanalizować najlepsze oferty."

Patryk Kurcharski
Kalisz, Polska

Miejsca w Piza

EasyTerra Wynajem Samochodów Piza porównuje ceny firm wynajmujących samochody w następujących miejscach:

Jeżeli szuka Pan(i) samochodu do wynajęcia w Włochy, ale w mieście innym niż Piza, prosimy odwiedzić naszą stronę Wypożyczalnia samochodów Włochy, na której można zarezerwować samochód do wynajęcia w Włochy.

Informacja o lokalizacji dla Piza

Wynajem samochodów Piza
Wynajem samochodów Piza

Wprowadzenie

Piza w przeszłości konkurowała z Wenecją oraz Genuą ze względu na znaczenie na morzu. Dzisiaj Piza jest znana na całym świecie z architektonicznej "wpadki": krzywej wieży w Pizie. 

Ludność

Piza jest średniej wielkości włoskim miastem z liczbą 86,000 mieszkańców. Dzięki wielu uniwersytetom w mieście, Piza cieszy się także dużą ilością studentów. 

Położenie

Piza znajduje się w regionie Toskanii nad Morzem Liguryjskim. Rzeka Arno przepływa przez Pizę i znajduje swój początek w Apeninach i płynie następnie przez Florencję.

Gospodarka

Turystyka jest bardzo ważna dla Pizy. Jej główną atrakcją jest wieża w Pizie, która jest pochylona w wyniku błędu architektonicznego. Ponadto, istnieje jeszcze jedna cecha, która wyróżnia Pizę spośród innych miast: różnorodność dzieł sztuki obecnych w mieście. Poza sektorem turystycznym, duża liczba uniwersytetów stanowi cechę charakterystyczną Pizy. Dzięki uczelniom, miasto jest regularnie organizatorem (międzynarodowych) konwencji naukowych.

Lotniska

Lotnisko w Pizie (Lotnisko Galileo Galilei) znajduje się 2 kilometry na południe od centrum miasta. To najważniejsze, międzynarodowe lotnisko Toskanii i obsługuje loty z i do ważniejszych miast europejskich.

Transport publiczny

Poruszając się autobusem lub pociągiem możesz się dostać z centrum do lotniska w ciągu 5 minut. Aby dostać się ze stacji do centrum, wsiądź w autobus numer 4, jednakże nie ma takiej konieczności, gdyż w Pizie wszystko znajduje się w odległości, którą można spokojnie pokonać pieszo.

Ruch uliczny oraz parkowanie

Poza miastem Piza znajdziesz wiele dużych parkingów. Parking znajdujący się na północny-zachód od katedry jest idealnym miejscem jeżeli planujesz jednodniową wizytę w Pizie.

Hotele

Biorąc pod uwagę skromny rozmiar Pizy, miasto posiada rozsądną ilość tanich hoteli, chociaż czasem trudno dostać wolny pokój, gdyż tanie hotele są również popularne wśród studentów. Nie ma innych uwag na temat hoteli w Pizie.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania dokładniejszej informacji na temat Pizy, zachęcamy do skorzystania z Google, oraz następujących źródeł: