• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139

Wypożyczalnia samochodów Valence Dworzec kolejowy

Wypożycz samochód bez obaw w 49 360 lokalizacjach

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Valence Dworzec kolejowy za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni

Dlaczego warto rezerwować z nami?

 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Valence Dworzec kolejowy

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów Valence Dworzec kolejowy

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w Valence Dworzec kolejowy.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
SUV

Oferta wypożyczalni w Valence Dworzec kolejowy

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Valence Dworzec kolejowy. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Enterprise

  7.9 (1649)
  Od / dzień
 • Avis

  7.9 (5109)

Średnia cena dzienna za miesiąc w Valence Dworzec kolejowy

Średnia dzienna cena za miesiąc

Lokalizacja wynajmu samochodów %miejsce%

Inne punkty wynajmu w Valence

Poza Valence Dworzec kolejowy w Valence EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Valence:

Informacja na temat lokalizacji dla Valence Dworzec kolejowy

Informacje ogólne

Stacja kolejowa Valence TGV znajduje się w przybliżeniu 10 kilometrów poza miastem Valence na południowym wschodzie Francji. Stacja kolejowa, która oficjalnie nazywa się Valence TGV Rhône Alpes Sud została oddana do użytku w 2001 roku oraz jest początkiem linii szybkiej kolei LGV-Méditerranée pomiędzy Valence i Marsylią. Stacja ma bardzo oryginalną architekturę: jest zbudowana ze wzmocnionego betonu a na zewnątrz została wykonana ze szkła. Szyny podzielone są na dwa piętra. Górne piętro przeznaczone jest dla kolei TER a TGV zatrzymują się na niższym poziomie.

Transport

Zostajesz w Valence aby zwiedzić miastu lub jej okolicę? Postoje taksówek znajdują się po wschodniej stronie stacji w pobliżu P1. Autobusy zatrzymują się po wschodniej stronie stacji. Kursują również specjalne autobusy, które zabiorą Cię do centrum. Jeśli posiadasz bilet kolejowy na stację Valence Ville to możesz skorzystać z autobusu bezpłatnie. Możesz także kupić bilet na miejscu. Chcesz wypożyczyć samochód aby kontynuować swoją podróż z Valence? Wypożyczalnie samochodów można znaleźć na P1 w północnym skrzydle budynku. Możesz wybierać z takich firm jak Avis, Europcar, Hertz, National i Sixt. Na poziomach P1 i P2 znajdują się parkingi po obu stronach stacji (Rhône i Alpes sides). Jeśli są one zapełnione to możesz skorzystać z P4, który znajduje się w odległości 6 minutowego spaceru od stacji. Do stacji można dojechać N532.

Usługi

Bilety kolejowe można kupić w hali centralnej codziennie od 6:20 rano do 21:00 wieczorem. Masz pytania odnośnie wycieczki lub okolicy? Wewnątrz hali znajdziesz również punkt informacyjny. Ponadto są tu łazienki, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, budki telefoniczne, automaty z napojami bezalkoholowymi, budka do zdjęć paszportowych, Wi-Fi oraz AED.  

Restauracje

Wewnątrz hali znajdziesz bary kanapkowe, gdzie możesz także zamówić kawę. Jeśli masz mniej czasu i musisz się śpieszyć możesz również zamówić danie na wynos w restauracji. 

Sklepy

Jest tu kiosk Relay, gdzie możesz kupić na przykład gazety, książki i czasopisma.

Użyteczne linki

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  French
 • Popularna klasa samochodu
  economy

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Enterprise
 • Avis