Bezplatna infolinia:
800-1124893
Autohuur Olbia Car rental Olbia Mietwagen Olbia Autohuur Olbia Biluthyrning Olbia Location de voitures Olbia Alquiler de coches Olbia Autonoleggio Olbia Billeje Olbia Bilutleie Olbia Autovuokraamo Olbia Aluguer de carros Olbia Wypożyczalnia samochodów Olbia Autovermietung Olbia Mietauto Olbia
Wynajem samochodów Olbia

Wynajem samochodów Olbia

Strona główna > Wypożyczalnia samochodów Włochy

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną firmą oferującą samochody do wynajęcia w Olbia. Nasz system porównuje ceny znanych wypożyczalni i firm wynajmu samochodów. Gwarantuje to, że klient jest w stanie w dowolnym miejscu zarezerwować tani samochód do wynajęcia, w tym usługę w Olbia.

Gdzie chciałbyś wynająć samochód?

Zwrot w innej lokalizacji?

Gdzie chciałbyś zwrócić wynajęty samochód?

Data odbioru
o
Data powrotu
o
 
Szukaj
Wielkie marki. Duży wybór. Ogromne oszczędności.

"Wypożyczałem samochód w EasyTerra wiele razy i w różnych państwach. Zawsze byłem zadowolony."

Paweł Kujawa
Rzeszów, Polska

"Chcę po prostu porównać wszystkie oferty wypożyczalni w jednym miejscu i EasyTerra właśnie to robi!"

Wiktoria Sosińska
Malbork, Polska

"Najtańsza wypożyczalnia nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. EasyTerra pozwala naprawdę przeanalizować najlepsze oferty."

Patryk Kurcharski
Kalisz, Polska

"Wypożyczałem samochody w Avis, Hertz czy Europcar. Nadal tak robię, ale używam strony EasyTerra bo jest taniej."

Katarzyna Kubiak
Zielona Góra, Polska

Miejsca w Olbia

EasyTerra Wynajem Samochodów Olbia porównuje ceny firm wynajmujących samochody w następujących miejscach:

Jeżeli szuka Pan(i) samochodu do wynajęcia w Włochy, ale w mieście innym niż Olbia, prosimy odwiedzić naszą stronę Wypożyczalnia samochodów Włochy, na której można zarezerwować samochód do wynajęcia w Włochy.

Informacja o lokalizacji dla Olbia

Wynajem samochodów Olbia
Wynajem samochodów Olbia

Wprowadzenie

Olbia to zatłoczone uprzemysłowione miasto z często uczęszczanym portem. Dla większości ludzi to piękna wyspa Sardynia wywiera pierwsze wrażenie. Miasto samo w sobie nie jest już aż tak imponujące jak pobliskie wybrzeże, które nie pozostawia wiele powodów do narzekania.

Ludność

Olbia posiada około 40000 mieszkańców, jednakże jej ulice sprawiają, że miasto wydaje się być większe. Ma to związek z wieloma turystami, którzy lądują na lotnisku Olbia w drodze do innych miejsc położonych na Sardynii. 

Położenie

Olbia znajduje się w północno wschodniej części Sardynii, która mieści się na wschód od stałego lądu Włoch. Olbia leży nad Morzem Tyreńskim, mniej więcej na tej samej wysokości co Neapol.

Gospodarka

W przeszłości port w Olbii używany był przede wszystkim do eksportu ziarna, który prowadził do wzrostu gospodarczego. Obecnie wiele statków wycieczkowych dokuje w Olbii. Sektor turystyczny jest bardzo ważny dla Olbii. Po pierwsze, wielu turystów przybywa lądując na lotnisku lub przypływając do portu w Olbi w drodze do innych miejsc na wyspie lub by poznać samą Olbię.

W pobliżu portu w Olbii znajduje się wiele barów i restauracji. Z powodu swojego przepięknego otoczenia jest jednym z najwspanialszych obszarów przybrzeżnych na Morzu Śródziemnym. Przyciąga rozmaitych turystów, od bogatych i rozrzutnych zapaleńców po zwykłych podróżników.

Lotniska

Lotnisko Olbia także znane jako Aeroporto Olbia Costa Smeralda znajduje się kilka kilometrów na południowy wschód od miasta. Lotnisko obsługuje na przykład loty z większych lotnisk Włoch.

Transport publiczny

Lokalna firma przewozowa nazywa się ASPO. Autobus numer 8 zabierze Cię na lotnisko i do centrum miasta. Autobusy ARST odjeżdżają z portu i przystanków niedaleko kurortów typu Costa Smeralda. Istnieją również połączenia kolejowe do innych większych miast na Sardynii, między innymi Sassari. Promy odpływają do Livorno i Civitavecchia. To ostatnie jest bardzo popularne ponieważ oferuje usługi szybkich promów. Polecamy zarezerwować szybki prom z trzytygodniowym wyprzedzeniem. 

Ruch miejski i parkowanie

Olbia nie posiada problemów z ruchem miejskim lub parkowaniem. Możesz przetransportować swój wypożyczony samochód ze stałego lądu za pomocą promu. Z Olbii możesz odkrywać resztę wyspy podróżując samochodem. 

Hotel

Olbia posiada kilka hoteli. Nie ma tu nic specjalnego do omówienia. Istnieje także wiele hoteli i kurortów wypoczynkowych w jej otoczeniu.

Źródła Zewnętrzne

W poszukiwaniu dalszych informacji polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł: