• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Neapol

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Neapol za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Ważne do 31 maja
Summer Sale
Do 25% rabatu na wynajem samochodu
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Neapol

EasyTerra Wynajem Samochodów Neapol jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Neapol

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Neapol

Promocje na wynajem samochodów w Neapol

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Neapol.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Neapol

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Neapol. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Drivalia

  8 (217)
  Od zł 122 / dzień
 • Sixt

  7.9 (2928)
  Od zł 232 / dzień
 • Leasys

  7.8 (902)
  Od zł 141 / dzień
 • Alamo

  7.8 (7906)
  Od zł 212 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.7 (3851)
  Od zł 161 / dzień
 • Ecovia Rent

  7.6 (291)
  Od zł 140 / dzień
 • Thrifty

  7.5 (4885)
  Od zł 169 / dzień
 • Sicily by Car

  7.3 (3032)
  Od zł 160 / dzień
 • B-Rent

  7.2 (217)
  Od zł 146 / dzień
 • Optimo Rent

  7.1 (43)
  Brak dostępnych taryf
 • LocautoRent

  7.1 (1583)
  Od zł 194 / dzień
 • Europcar

  7 (7319)
  Od zł 192 / dzień
 • Hertz

  7 (6161)
  Od zł 191 / dzień
 • Target Rent

  7 (30)
  Od zł 141 / dzień
 • Enterprise

  6.9 (1707)
  Od zł 239 / dzień
 • Budget

  6.8 (8999)
  Od zł 203 / dzień
 • Avis

  6.6 (5348)
  Od zł 188 / dzień
 • FireFly Car Rental

  6.5 (3463)
  Brak dostępnych taryf
 • Keddy By Europcar

  6.4 (2991)
  Od zł 159 / dzień
 • Noleggiare

  6.4 (338)
  Od zł 149 / dzień
 • Maggiore

  6.4 (1581)
  Od zł 186 / dzień
 • SurPrice car rentals

  7.1 (448)
  Brak dostępnych taryf
 • McRent

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • JoyRent

  7.1 (39)
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  8 (384)
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 451 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Neapol?

Neapol – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Neapol), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Neapol), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Neapol), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Neapol), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Neapol - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Neapol), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Neapol - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Neapol), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Neapol - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Neapol), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Neapol – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Neapol), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Maj jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Neapol - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Neapol), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Neapol – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Neapol), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Neapol - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Neapol), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Neapol - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Neapol) Luty jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Maj jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Neapol) Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Neapol - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Neapol), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Neapol - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Neapol) Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Neapol - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Neapol) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Neapol – Kiedy wynajem samochodu dostawczego jest najtańszy?

W (Neapol) Maj jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód typu van pasażerski. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód typu van pasażerski w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Neapol

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Włochy, ale w mieście innym niż Neapol, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Włochy stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Włochy chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Neapol

EasyTerra Wynajem Samochodów Neapol porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Piazza Sannazaro, 142
Piazzale Vincenzo Tecchio, 32
Via Antiniana, 53
Via Antonio Pacinotti
Via Argine, 25
Via Benedetto Brin, 50
Via Cimiliarco
Via del Riposo, 47
Via Eduardo Scarfoglio, 11
Via Enrico Berlinguer, 2
Via Francesco Caracciolo, 10
Via Giulio Cesare, 18
Via Guido De Ruggiero, 112
Via Guido De Ruggiero, 83-85
Via Montenuovo Licola Patria, 146
Via Nuova del Campo, 78
Via Oasi Sacro Cuore, 211
Via Oreste Salomone, 52-54
Via Roma Verso Scampia, 18
Via S. D'Alessandro, 29
Via S. Maria del Pianto, 104
Viale Comandante Umberto Maddalena, 214
Viale di Augusto, 128
Viale Umberto Maddalena, 196
Neapol Ferry Terminal

Informacja o lokalizacji dla Neapol

Wprowadzenie

Neapol jest miastem, które zostało obdarzone następującym opisem: "Źle zbudowany, źle wybrukowany, źle oświetlony, źle postrzegany, źle zarządzany i źle wentylowany". Być może dla tych właśnie powodów Neapol jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Europie. Jest to niezwykłe miasto z bogatą historią, sztuką, kulturą i gastronomią. 

Ludność

Neapol jest czwartym co do wielkości miastem we Włoszech z blisko milionem mieszkańców. Jest stolicą prowincji Kampania i największym miastem na południu kraju. 

Położenie

Miasto Neapol znajduje się na południowym zachodzie Włoch nad Zatoką Neapolitańską. Z miasta możliwe jest zobaczenie wulkanu Wezuwiusz, gdzie u jego podstawy znajdują się ruiny Pompei i Herkulanum.

Gospodarka

Mimo, że północne Włochy są bogate, południe kraju jest jednym z najbiedniejszych regionów w Europie. Pomimo tego Neapol jest jednym z najważniejszych miast portowych we Włoszech.

Ponadto co roku Neapol przyciąga wielu turystów. W 1993 roku Neapol zarządził wielkie sprzątanie, aby przyciągnąć więcej turystów. 

Oprócz tych sektorów Neapolitańska Mafia, Camorra, jest ważna dla gospodarki. Camorra panuje nad częścią świata finansowego, lokalnymi sklepami z warzywami i owocami, prostytucją oraz nielegalnymi zakładami.

Lotniska

Lotnisko Capodichino to lotnisko Neapolu łączące Neapol z większymi włoskimi i europejskimi miastami. Lotnisko znajduje się 8 kilometrów na północnym wschodzie od miasta. Jest to największe lotnisko w południowych Włoszech.  Jeśli nie wypożyczyłeś samochodu, autobus zabierze Cię do Neapolu w ciągu pół godziny. Możesz także zamówić taksówkę, gdzie droga w jedną stronę do Neapolu kosztuje około € 21.

Transport publiczny

Neapol posiada sieć autobusową, która pracuje nieregularnie i nieprzewidywalnie. W mieście znajdują się 2 linie kolejowe i tramwajowe. Ponadto Neapol posiada cztery linie metra. Podsumowując, masz wiele opcji do wyboru.

Ruch miejski i parkowanie

Nie zaleca się jeździć samochodem do centrum miasta. Najlepszym wyborem jest zaparkowanie swojego auta na jednym z parkingów, które znajdują się w odległości dostępnej pieszo do centrum. Uważaj na to, gdzie parkujesz swoje auto ponieważ złodzieje mogą Cię obserwować. Ogólnie mówiąc, Neapol jest trudnym miejscem, jeśli chodzi o jazdę. Wszyscy używają klaksonów praktycznie cały czas, sygnalizacja świetlna jest ignorowana a ludzie zachowują odległości około 4 cali od siebie.

Hotele

W Neapolu łatwo jest znaleźć tanie hotele, jednakże pamiętaj o tym, w jakim regionie miasta znajduje się hotel. Na przykład, Statione Centrale nie jest bezpieczną okolicą.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Neapolu polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  110 km/h
 • Język
  Italian
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Drivalia
 • Sixt
 • Leasys
 • Alamo
 • Dollar Rent a Car
 • Ecovia Rent
 • Thrifty
 • Sicily by Car
 • B-Rent
 • Optimo Rent
 • LocautoRent
 • Europcar
 • Hertz
 • Target Rent
 • Enterprise
 • Budget
 • Avis
 • FireFly Car Rental
 • Keddy By Europcar
 • Noleggiare
 • Maggiore
 • SurPrice car rentals
 • McRent
 • JoyRent
 • National Car Rental
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
 3. Wypożyczalnia samochodów Neapol