Wypożyczalnia samochodów Olbia

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Olbia za Ciebie.

Podróżuj bez obaw z EasyTerra. Oszczędzasz do 60% cen wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Olbia.

  • Anulowaniegratis
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Olbia

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
  3. Wypożyczalnia samochodów Sardynia
  4. Wypożyczalnia samochodów Olbia
EasyTerra Wynajem Samochodów Olbia jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Informacja o lokalizacji dla Olbia

Wypożyczalnia samochodów Olbia
Wypożyczalnia samochodów Olbia

Wprowadzenie

Olbia to zatłoczone uprzemysłowione miasto z często uczęszczanym portem. Dla większości ludzi to piękna wyspa Sardynia wywiera pierwsze wrażenie. Miasto samo w sobie nie jest już aż tak imponujące jak pobliskie wybrzeże, które nie pozostawia wiele powodów do narzekania.

Ludność

Olbia posiada około 40000 mieszkańców, jednakże jej ulice sprawiają, że miasto wydaje się być większe. Ma to związek z wieloma turystami, którzy lądują na lotnisku Olbia w drodze do innych miejsc położonych na Sardynii. 

Położenie

Olbia znajduje się w północno wschodniej części Sardynii, która mieści się na wschód od stałego lądu Włoch. Olbia leży nad Morzem Tyreńskim, mniej więcej na tej samej wysokości co Neapol.

Gospodarka

W przeszłości port w Olbii używany był przede wszystkim do eksportu ziarna, który prowadził do wzrostu gospodarczego. Obecnie wiele statków wycieczkowych dokuje w Olbii. Sektor turystyczny jest bardzo ważny dla Olbii. Po pierwsze, wielu turystów przybywa lądując na lotnisku lub przypływając do portu w Olbi w drodze do innych miejsc na wyspie lub by poznać samą Olbię.

W pobliżu portu w Olbii znajduje się wiele barów i restauracji. Z powodu swojego przepięknego otoczenia jest jednym z najwspanialszych obszarów przybrzeżnych na Morzu Śródziemnym. Przyciąga rozmaitych turystów, od bogatych i rozrzutnych zapaleńców po zwykłych podróżników.

Lotniska

Lotnisko Olbia także znane jako Aeroporto Olbia Costa Smeralda znajduje się kilka kilometrów na południowy wschód od miasta. Lotnisko obsługuje na przykład loty z większych lotnisk Włoch.

Transport publiczny

Lokalna firma przewozowa nazywa się ASPO. Autobus numer 8 zabierze Cię na lotnisko i do centrum miasta. Autobusy ARST odjeżdżają z portu i przystanków niedaleko kurortów typu Costa Smeralda. Istnieją również połączenia kolejowe do innych większych miast na Sardynii, między innymi Sassari. Promy odpływają do Livorno i Civitavecchia. To ostatnie jest bardzo popularne ponieważ oferuje usługi szybkich promów. Polecamy zarezerwować szybki prom z trzytygodniowym wyprzedzeniem. 

Ruch miejski i parkowanie

Olbia nie posiada problemów z ruchem miejskim lub parkowaniem. Możesz przetransportować swój wypożyczony samochód ze stałego lądu za pomocą promu. Z Olbii możesz odkrywać resztę wyspy podróżując samochodem. 

Hotel

Olbia posiada kilka hoteli. Nie ma tu nic specjalnego do omówienia. Istnieje także wiele hoteli i kurortów wypoczynkowych w jej otoczeniu.

Źródła Zewnętrzne

W poszukiwaniu dalszych informacji polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł: 

Wypożyczalnie samochodów w Olbia

EasyTerra Wynajem Samochodów Olbia porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Włochy, ale w mieście innym niż Olbia, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów Włochy stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Włochy chciałabyś wypożyczyć samochód.