Wypożyczalnia samochodów Olbia Lotnisko

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Olbia Lotnisko za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Olbia Lotnisko

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
  3. Wypożyczalnia samochodów Sardynia
  4. Wypożyczalnia samochodów Olbia
  5. Olbia Lotnisko

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Olbia Lotnisko

Lotnisko Olbia w skrócie

Lotnisko Olbia to wrota prowadzące na Costa Smeralda, jednego z najwspanialszych regionów przybrzeżnych nad Morzem Śródziemnym. Jest to popularny kierunek na wakacje dla "sławnych i bogatych", ale przyciąga także wielu innych turystów. Surowe, skaliste wybrzeże zaprasza lubiących aktywny wypoczynek na wspinaczkę górską lub piesze wędrówki. Po tych atrakcjach piękne piaszczyste plaże zapewniają dobre miejsce na wypoczynek. Z lotniska Olbia korzysta wiele tanich linii lotniczych. 

Na lotnisko można łatwo dojechać samochodem lub autobusem. Dwie linie autobusowe łączą lotnisko ze stacją kolejową. Można też znaleźć minibusy w bezpośrednim otoczeniu lotniska, które kursują do hoteli. Na lotnisku Olbia znajduje się wystarczająco dużo sklepów z zaopatrzeniem, barów, restauracji, włącznie z restauracjami "a la carte" (możliwość zakupu różnych form dań niezależnie od podanego menu). Dla celów biznesowych znajduje się tam centrum konferencyjne z małymi i dużymi salami konferencyjnymi oraz w pełni wyposażone biuro. Ponadto na lotnisku znajdują się banki i bankomaty.

W transporcie lotniczym lotnisko Olbia jest oznaczone OLB (kod IATA) oraz LIEO (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Olbia.