Wypożyczalnia samochodów Larnaca

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Larnaca za Ciebie.

 • Anulowaniegratis
 • Gwarancja najlepszej ceny
 • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Larnaca

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Cypr
 3. Wypożyczalnia samochodów Larnaca
EasyTerra Wynajem Samochodów Larnaca jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Informacja o lokalizacji dla Larnaca

Wypożyczalnia samochodów Larnaca
Wypożyczalnia samochodów Larnaca

Wprowadzenie

Larnaka to miasto portowe oraz kąpielisko na Cyprze. Jest to jedno z najnowocześniejszych miast na wyspie, jednak w samej Larnace można natrafić na wiele pozostałości po starożytnych kulturach. Bulwar wzdłuż wybrzeża stanowi serce miasta. Duże słone jezioro znajdujące się w pobliżu lotniska Larnaki przyciąga tysiące flamingów w zimie.

Ludność

Miasto liczy 75000 mieszkańców.

Położenie

Larnaka znajduje się na południowym wybrzeżu Cypru w greckiej części wyspy, jednak blisko strefy buforowej Organizacji Narodów Zjednoczonych, która tworzy granicę z częścią turecką.

Gospodarka

W dawnych czasach port Larnaki był jednym z najważniejszych centrów handlowych na Cyprze. Miasto straciło tą pozycję dawno temu, jednak wiele prywatnych jachtów wciąż odwiedza miejski port. Na północy miasta znajduje się duża rafineria ropy naftowej, któa obecnie pełni tylko funkcję magazynu ropy. Być może ulegnie to zmianie kiedy Cypr zacznie eksploatować wszystkie złoża ropy naftowej na południu wyspy.

Turystyka jest bardzo ważna, na terenach otaczających miasto znajdują się przepiękne piaszczyste plaże, ale również pozostałości z czasów antycznych przyciągają wielu podróżnych.

Lotniska

Lotnisko Larnaka (międzynarodowe lotnisko) znajduje się 5 kilometrów na południe od miasta. Jest to najważniejsze lotnisko na Cyprze i obsługuje ponad 5 milionów pasażerów rocznie.

Transport publiczny

W Larnace są autobusy, jednak system nie został prawidłowo rozbudowany. W 2009 roku Rada Miasta ogłosiła chęć poprawienia miejskiego transportu poprzez nabycie nowych autobusów i reorganizację tras. W Larnace jest wiele taksówek, które według prawa powinny korzystać z taksomierzy, ale wielu kierowców tego nie robi.

Ruch miejski i parkowanie

W Larnace znaleźć można kilka obszarów parkowania i parkingów. Możesz również zaparkować na ulicy (większość jest bezpłatnych w sobotnie popołudnia i niedziele). Zabronione jest parkowanie na żółtych podwójnych liniach na poboczu a na pojedynczej linii żółtej możesz parkować tylko by pozostali pasażerowie mogli wsiąść lub wysiąść z samochodu.

W nadchodzących latach centrum Larnaki zostanie odrestaurowane a po renowacji duża jego część będzie dostępna jedynie dla pieszych.

FZ Larnaki prowadzą doskonałe drogi do innych miejsc na Cyprze. Autostrady A2 i A5 łączą się z A1 i prowadzą do Nikozji. A3 pełni rolę głównie obwodnicy Larnaki i prowadzi dalej do Ayia Napa do położonego na południowym wschodzie Cypru miejsca z przepięknymi piaszczystymi plażami i tętniącym życiem nocnym.

Hotele

Larnaka posiada dużą różnorodność hoteli, domków gościnnych, apartamentów i innych zakwaterowań. Ogólnie mówiąc ceny są nieco niższe w porównaniu z resztą wyspy. Wzdłuż wybrzeża możesz znaleźć bardziej luksusowe hotele i kurorty. W lecie polecamy zarezerwować miejsca ze znacznym wyprzedzeniem. 

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Larnace polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo Rent a Car
 • Avis
 • Budget
 • Cyprus Airport Car
 • Europcar
 • Flizzr
 • Get Your Car
 • SIXT Rent a Car

Wypożyczalnie samochodów w Larnaca

EasyTerra Wynajem Samochodów Larnaca porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Cypr, ale w mieście innym niż Larnaca, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów Cypr stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Cypr chciałabyś wypożyczyć samochód.