• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Larnaca

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Larnaca za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Larnaca

EasyTerra Wynajem Samochodów Larnaca jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Larnaca

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Larnaca

Promocje na wynajem samochodów w Larnaca

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Larnaca.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV

Wypożyczalnie samochodów w Larnaca

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Larnaca. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Autounion Car Rental

  8.4 (53)
  Od zł 97 / dzień
 • Get Your Car

  8.3 (191)
  Od zł 83 / dzień
 • Sixt

  8.3 (2941)
  Od zł 106 / dzień
 • Flizzr

  8.2 (271)
  Od zł 108 / dzień
 • Alamo

  8.2 (7920)
  Od zł 111 / dzień
 • Cyprus Airport Car

  8 (142)
  Od zł 99 / dzień
 • Hertz

  7.9 (6177)
  Od zł 119 / dzień
 • Thrifty

  7.8 (4903)
  Od zł 109 / dzień
 • Budget

  7.8 (9014)
  Od zł 96 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.7 (2997)
  Od zł 108 / dzień
 • Avis

  7.7 (5359)
  Od zł 125 / dzień
 • Europcar

  7.7 (7341)
  Od zł 103 / dzień
 • Payless Car Rental

  7.5 (456)
  Od zł 84 / dzień
 • Green Motion

  7.4 (1717)
  Od zł 95 / dzień
 • Global Rent a Car

  6.9 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • ACE Rent A Car

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • My Car

  Brak recenzji
  Od zł 107 / dzień
 • SurPrice car rentals

  7 (448)
  Brak dostępnych taryf
 • FireFly Car Rental

  7.1 (3477)
  Brak dostępnych taryf
 • NÜ Car Rentals

  8.1 (19)
  Brak dostępnych taryf
 • Enterprise

  7.9 (1712)
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  7.9 (384)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar

  6.5 (5112)
  Od zł 108 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Larnaca?

Larnaca – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Larnaca), Marzec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Larnaca), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Larnaca), Marzec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Larnaca), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Larnaca - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Larnaca), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Larnaca - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Larnaca), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Larnaca - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Larnaca), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Larnaca – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Larnaca), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Larnaca - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Larnaca), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Larnaca – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Larnaca), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Larnaca - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Larnaca), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Larnaca - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Larnaca) Grudzień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Larnaca) Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Larnaca - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Larnaca) Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Larnaca - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Larnaca) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Larnaca

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Cypr, ale w mieście innym niż Larnaca, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Cypr stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Cypr chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Larnaca

EasyTerra Wynajem Samochodów Larnaca porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Informacja o lokalizacji dla Larnaca

Wprowadzenie

Larnaka to miasto portowe oraz kąpielisko na Cyprze. Jest to jedno z najnowocześniejszych miast na wyspie, jednak w samej Larnace można natrafić na wiele pozostałości po starożytnych kulturach. Bulwar wzdłuż wybrzeża stanowi serce miasta. Duże słone jezioro znajdujące się w pobliżu lotniska Larnaki przyciąga tysiące flamingów w zimie.

Ludność

Miasto liczy 75000 mieszkańców.

Położenie

Larnaka znajduje się na południowym wybrzeżu Cypru w greckiej części wyspy, jednak blisko strefy buforowej Organizacji Narodów Zjednoczonych, która tworzy granicę z częścią turecką.

Gospodarka

W dawnych czasach port Larnaki był jednym z najważniejszych centrów handlowych na Cyprze. Miasto straciło tą pozycję dawno temu, jednak wiele prywatnych jachtów wciąż odwiedza miejski port. Na północy miasta znajduje się duża rafineria ropy naftowej, któa obecnie pełni tylko funkcję magazynu ropy. Być może ulegnie to zmianie kiedy Cypr zacznie eksploatować wszystkie złoża ropy naftowej na południu wyspy.

Turystyka jest bardzo ważna, na terenach otaczających miasto znajdują się przepiękne piaszczyste plaże, ale również pozostałości z czasów antycznych przyciągają wielu podróżnych.

Lotniska

Lotnisko Larnaka (międzynarodowe lotnisko) znajduje się 5 kilometrów na południe od miasta. Jest to najważniejsze lotnisko na Cyprze i obsługuje ponad 5 milionów pasażerów rocznie.

Transport publiczny

W Larnace są autobusy, jednak system nie został prawidłowo rozbudowany. W 2009 roku Rada Miasta ogłosiła chęć poprawienia miejskiego transportu poprzez nabycie nowych autobusów i reorganizację tras. W Larnace jest wiele taksówek, które według prawa powinny korzystać z taksomierzy, ale wielu kierowców tego nie robi.

Ruch miejski i parkowanie

W Larnace znaleźć można kilka obszarów parkowania i parkingów. Możesz również zaparkować na ulicy (większość jest bezpłatnych w sobotnie popołudnia i niedziele). Zabronione jest parkowanie na żółtych podwójnych liniach na poboczu a na pojedynczej linii żółtej możesz parkować tylko by pozostali pasażerowie mogli wsiąść lub wysiąść z samochodu.

W nadchodzących latach centrum Larnaki zostanie odrestaurowane a po renowacji duża jego część będzie dostępna jedynie dla pieszych.

FZ Larnaki prowadzą doskonałe drogi do innych miejsc na Cyprze. Autostrady A2 i A5 łączą się z A1 i prowadzą do Nikozji. A3 pełni rolę głównie obwodnicy Larnaki i prowadzi dalej do Ayia Napa do położonego na południowym wschodzie Cypru miejsca z przepięknymi piaszczystymi plażami i tętniącym życiem nocnym.

Hotele

Larnaka posiada dużą różnorodność hoteli, domków gościnnych, apartamentów i innych zakwaterowań. Ogólnie mówiąc ceny są nieco niższe w porównaniu z resztą wyspy. Wzdłuż wybrzeża możesz znaleźć bardziej luksusowe hotele i kurorty. W lecie polecamy zarezerwować miejsca ze znacznym wyprzedzeniem. 

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Larnace polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  Linki
 • Maksymalna prędkość w mieście
  65 km/h
 • Język
  Turkish, Armenian, Greek (modern)
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Autounion Car Rental
 • Get Your Car
 • Sixt
 • Flizzr
 • Alamo
 • Cyprus Airport Car
 • Hertz
 • Thrifty
 • Budget
 • Keddy By Europcar
 • Avis
 • Europcar
 • Payless Car Rental
 • Green Motion
 • Global Rent a Car
 • ACE Rent A Car
 • My Car
 • SurPrice car rentals
 • FireFly Car Rental
 • NÜ Car Rentals
 • Enterprise
 • National Car Rental
 • Goldcar
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Cypr
 3. Wypożyczalnia samochodów Larnaca