• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Sycylia

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Sycylia za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Sycylia

EasyTerra Wynajem Samochodów Sycylia jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Sycylia

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Sycylia.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Kiedy zarezerwować wynajem samochodu w Sycylia

Sycylia – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Sycylia), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Sycylia), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Sycylia), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Sycylia), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Sycylia - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Sycylia), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Sycylia - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Sycylia), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Sycylia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Sycylia), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Sycylia – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Sycylia), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Sycylia - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Sycylia), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Sycylia – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Sycylia), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Sycylia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Sycylia), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Sycylia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Sycylia) Listopad jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Sycylia) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Sycylia - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Sycylia), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Sycylia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Sycylia) Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Sycylia - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Sycylia) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Sycylia – Kiedy wynajem samochodu dostawczego jest najtańszy?

W (Sycylia) Kwiecień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód typu van pasażerski. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Marzec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód typu van pasażerski w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacje wynajmu samochodów w Sycylia

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny za wypożyczenie samochodu w poniższych lokalizacjach

Informacja o lokalizacji dla Sycylia

Wprowadzenie

Sycylia jest największą wyspą na Morzu Śródziemnym. Turyści nie tylko odwiedzają wyspę, żeby nacieszyć się słońcem, morzem i plażą, ale także zaczerpnąć trochę kultury jako, że wyspa może poszczycić się wieloma pozostałościami z czasów antycznej Grecji. To właśnie Grecy byli pierwszymi mieszkańcami wyspy.

Ludność

Sycylia posiada ponad 5 milionów mieszkańców. Prawie jedna czwarta z nich mieszka w lub wokół największych miast takich jak Palermo czy Katania. Sycylijczycy są dumni ze swojej wyspy i kiedy są pytani o swoją narodowość, często odpowiadają "sycylijska" a nie "włoska".

Położenie

Sycylia jest oddzielona od południowego regionu Włoch, tj. Kalabrii, Cieśniną Mesyńską. Wyspa posiada trójkątny kształt; pierwotną rzymską nazwą Sycylii jest Trinacria.

Gospodarka

Sycylia posiada niezwykle żyzną ziemię i z tego powodu rolnictwo odgrywa ważną rolę w tutejszej gospodarce. Wyspa jest znana jako spichlerz Włoch i produkuje między innymi owoce cytrusowe (cytryny, pomarańcze, limonki), oliwki, migdały oraz winogrona. Wina z tej wyspy są znane na całym świecie, szczególnie te tłoczone ze szczepu Nero d'Avola. Ten rodzaj winogrona pochodzącego z południowo-wschodniej Sycylii stał się niezwykle rozpoznawalny poza granicami Włoch. Rybołówstwo skupione jest głównie wokół tuńczyka oraz sardynek. Wyspa przyciąga turystów przez cały rok, ale lato to zdecydowanie najbardziej popularny okres.

Lotniska

Na Sycylii istnieją trzy ważne lotniska. Najbardziej popularne z nich to lotnisko w Katanii na wschodnim wybrzeżu, a następnie port lotniczy stolicy Lotnisko Palermo. Trapani również posiada lotnisko, ale korzystają z niego głównie tanie linie lotnicze. 

Transport publiczny

Sycylia posiada zaskakująco dobrze rozwiniętą sieć autobusową. Większe miasta korzystają z częstych połączeń autobusowych; te z kolei kursują do małych wiosek co najmniej raz w ciągu dnia. Ponadto, wyspa posiada bardzo dobrą sieć dróg: najważniejszymi drogami są Mesyna - Palermo oraz Mesyna-Katania-Syrakuzy. Poza tym, znajdziesz też pociągi do Neapolu oraz Rzymu (te poaciągi przekraczają Cieśninę Mesyńską specjalnym pociągiem promowym. Palermo i Katania posiadają metro, podczas gdy Mesyna korzysta z systemu komunikacji tramwajowej.

Ruch uliczny i parkowanie

Główne drogi na Sycylii są doskonałe. Na miejscu istnieją cztery autostrady: Katania-Palermo, Palermo-Mazzara, Katania-Noto oraz Mesyna-Palermo (ta ostatnia jest drogą płatną). Jednak jeśli chcesz naprawdę poznać Sycylię wynajętym samochodem, staraj się unikać autostrad na rzecz mniejszych dróg. Weź pod uwagę, że drogi wewnętrzne są wąskie, kręte i często nieasfaltowane.

Hotele

Na Sycylii jest dużo hoteli, pensjonatów oraz innych opcji zakwaterowania. Oczywiście większość hoteli można znaleźć wzdłuż (turystycznego) wschodniego wybrzeża oraz w większych miastach, ale także w mniejszych miasteczkach nie ma problemu ze znalezieniem pokoju.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania dokładniejszej informacji na temat Sycylii, zachęcamy do skorzystania z Google oraz następujących linków:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  110 km/h
 • Język
  Italian
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Goldcar Key'n Go
 • Alamo
 • Drivalia
 • LocautoRent
 • Sixt
 • Viaggiare Rent
 • Centauro
 • Ecovia Rent
 • Sicily by Car
 • Dollar Rent a Car
 • Leasys
 • Keddy By Europcar
 • Hertz
 • Enterprise
 • Thrifty
 • Europcar
 • Optimo Rent
 • JoyRent
 • Noleggiare
 • Target Rent
 • Avis
 • Green Motion
 • Maggiore
 • B-Rent
 • Budget
 • FireFly Car Rental
 • InterRent
 • Rhodium Car Rental
 • Goldcar
 • Cima Luxury
 • SurPrice car rentals
 • Your Rent
 • McRent
 • NÜ Car Rentals
 • National Car Rental
 • Acarent
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
 3. Wypożyczalnia samochodów Sycylia