• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Funchal

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Funchal za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Funchal

EasyTerra Wynajem Samochodów Funchal jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Funchal

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Funchal

Promocje na wynajem samochodów w Funchal

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Funchal.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Funchal

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Funchal. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Alamo

  8.3 (7824)
  Od zł 108 / dzień
 • Europcar

  8.2 (7231)
  Od zł 199 / dzień
 • Enterprise

  8.2 (1693)
  Od zł 120 / dzień
 • Keddy By Europcar

  8.1 (2949)
  Od zł 235 / dzień
 • Guerin

  8.1 (934)
  Od zł 153 / dzień
 • Goldcar Key'n Go

  8 (2)
  Od zł 230 / dzień
 • Sixt

  8 (2875)
  Od zł 213 / dzień
 • National Car Rental

  7.9 (380)
  Brak dostępnych taryf
 • Dollar Rent a Car

  7.9 (3788)
  Od zł 183 / dzień
 • Rent a star

  7.9 (760)
  Brak dostępnych taryf
 • Budget

  7.8 (8922)
  Od zł 162 / dzień
 • Hertz

  7.6 (6097)
  Od zł 227 / dzień
 • Thrifty

  7.5 (4785)
  Od zł 206 / dzień
 • Avis

  7.4 (5293)
  Od zł 133 / dzień
 • Centauro

  7.3 (4410)
  Od zł 177 / dzień
 • Payless Car Rental

  7.3 (449)
  Brak dostępnych taryf
 • Global Rent a Car

  7 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • SurPrice car rentals

  6.8 (447)
  Od zł 189 / dzień
 • Bravacar

  6.8 (57)
  Od zł 205 / dzień
 • Rhodium Car Rental

  6.5 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • FireFly Car Rental

  6.4 (3428)
  Brak dostępnych taryf
 • Drive and go

  6.4 (266)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar

  6 (5052)
  Od zł 189 / dzień
 • InterRent

  5.7 (5931)
  Od zł 456 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Funchal?

Funchal – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Funchal), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Funchal), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Funchal), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Funchal), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Funchal - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Funchal), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Funchal - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Funchal), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Funchal - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Funchal), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Funchal – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Funchal), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Funchal - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Funchal), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Funchal – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Funchal), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Funchal - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Funchal), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Funchal - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Funchal) Styczeń jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Funchal) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Funchal - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Funchal), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Kwiecień to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Funchal - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Funchal) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Funchal

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Portugalia, ale w mieście innym niż Funchal, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Portugalia stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Portugalia chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Funchal

EasyTerra Wynajem Samochodów Funchal porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

175 B Estrada Monumental
Estrada Monumental 274
Estrada Monumental 284
Largo Antonio Nobre 164
R. Dr. Ernesto de Oliveira 123

Informacja o lokalizacji dla Funchal

Wprowadzenie

Funchal to stolica Madery, grupy portugalskich wysp wulkanicznego pochodzenia leżących wzdłuż wybrzeża Północnej Afryki. Największa wyspa również jest nazywana Madera, oprócz tego inną jedyną zamieszkaną wyspą jest znacznie mniejsze Porto Santo. Znaleźć tu można kilka innych niezamieszkanych wysp, często nieco większych od kamieni.

Nazwa Funchal oznacza "koper włoski", który rośnie na wyspie w dużych ilościach. Centrum wyspy stanowi Katedra Sé, która została zbudowana między w latach 1493-1517. Znajdują się tu również wspaniale zaprojektowane ogrody takie jak Ogród Botaniczny (Jardim Botânico), Ogród Storczykowy (Jardim Orquídea) i ogród należący niegdyś do hotelu Monte Palace.

Madera słynie z wytwarzanego tutaj wina. W XVIII wieku Ameryka była głównym nabywcą. Kiedy podpisano Deklarację Niepodległości w 1776 roku wzniesiono toast z kieliszkiem napełnionym Maderą.

Ludność

Miasto posiada 140000 mieszkańców, co czyni z niego największe miasto na wyspie. Cały archipelag liczy 270000 mieszkańców.

Położenie

Funchal znajduje się na południowym wybrzeżu wyspy między Santa Cruz i Câmara de Lobos. Inne miasta Madery to Faial (21 kilometrów na północ), Santana (25 kilometrów na północ) i Machico (17 kilometrów na północny zachód). Na północ od miasta leży Pico Ruivo de Santana (1862 m).
Wyspa znajduje się bliżej Maroka (600 kilometrów na wschód) niż Portugalia na stałym lądzie (1100 kilometrów na północny zachód).

Gospodarka

Madera zależna jest od rolnictwa a w szczególności cukru, winogron i bananów. Owoce tropikalne również rosną na wyspie, tutaj są puszkowane i później eksportowane. Ponadto haftowane tekstylia są ważnymi towarami eksportowymi. Rybołówstwo pełni niewielką rolę w gospodarce.
Ostatnio usługi turystyczne stają się coraz ważniejsze.
Madera to autonomiczny region Portugali, co oznacza, że posiada własne regulacje, prawa i podatki. Zależna jest tylko od Portugali na stałym lądzie w kwestiach polityki zagranicznej i obrony.

Lotniska

Międzynarodowe Lotnisko Madera znajduje się w pobliżu Santa Cruz około 30 minut jazdy samochodem od stolicy. Jego pasy startowe zwykły być naprawdę krótkie, ale z pomocą Unii Europejskiej sytuacja ta poprawiła się znacząco. Odbywają się codzienne loty do Lizbony i kilku innych miast europejskich. Czas przelotu z Lizbony do Madery to około półtorej godziny. Porto Santo także posiada lotnisko. Czas przelotu pomiędzy tymi wyspami zajmuje tylko około 15 minut.

Transport publiczny

Większość linii autobusowych zatrzymuje się w pobliżu przystani na Avenida do Mar e das Comunidades Madeirenses. Istnieją doskonałe połączenia z resztą wyspy. Promy kursują pomiędzy Maderą i Porto Santo a podróż trwa około 2,5 godziny

Ruch drogowy i parkowanie

Na wyspie znajduje się tylko jedna "autostrada" prowadząca z Santa Cruz przez lotnisko i Funchal do Câmara de Lobos. Na północ od Funchal droga ta prowadzi przez tunel w górach. Wypożyczone auto jest doskonałym wyborem do zwiedzania wyspy. Miej na uwadze, że drogi są wąskie i kręte a silne wiatry są powszechnym zjawiskiem na wyspie. Pamiętaj również, że w zasadzie poza miastem nie ma stacji benzynowych.

Funchal posiada kilka parkingów wokół centrum na przykład blisko przystani i Via à Cota 40.

Hotele

W centrum Funchal znajduje się kilka hoteli, jednak większość hoteli turystycznych i kurortów znajduje się na zachód w tak zwanym obszarze hotelowym. Inne centra turystyczne to Câmara de Lobos i Ribeira Brava. Oba znajdują się na zachodzie Funchal. Istnieje duża różnica w cenie między szczytem sezonu i rezerwacją poza sezonem. Ceny często są dwa razy większe w trakcie sezonu letniego i w święta. Wtedy zdecydowanie musisz zarezerwować pokój z wyprzedzeniem.

W poszukiwaniu innych informacji o Funchal polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Portuguese
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo
 • Europcar
 • Enterprise
 • Keddy By Europcar
 • Guerin
 • Goldcar Key'n Go
 • Sixt
 • National Car Rental
 • Dollar Rent a Car
 • Rent a star
 • Budget
 • Hertz
 • Thrifty
 • Avis
 • Centauro
 • Payless Car Rental
 • Global Rent a Car
 • SurPrice car rentals
 • Bravacar
 • Rhodium Car Rental
 • FireFly Car Rental
 • Drive and go
 • Goldcar
 • InterRent
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Portugalia
 3. Wypożyczalnia samochodów Funchal