• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Kreta

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Kreta za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Kreta

EasyTerra Wynajem Samochodów Kreta jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Kreta

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Kreta.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Kiedy zarezerwować wynajem samochodu w Kreta

Kreta – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Kreta), Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Kreta), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Kreta), Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Kreta), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kreta - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Kreta), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kreta - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Kreta), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kreta - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Kreta), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kreta – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Kreta), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kreta - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Kreta), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kreta – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Kreta), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kreta - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Kreta), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kreta - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Kreta) Luty jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Kreta) Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kreta - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Kreta), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Kreta - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Kreta) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacje wynajmu samochodów w Kreta

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny za wypożyczenie samochodu w poniższych lokalizacjach

Informacja o lokalizacji dla Kreta

Wprowadzenie

Kreta jest największą grecką wyspą i według wielu również najpiękniejszą. Wyspa ma podłużny kształt: od wschodu do zachodu ma 260 kilometrów, a najdłuższa odległość z północy na południe wynosi 60 kilometrów. W najwęższym punkcie Kreta mierzy jedynie 12 kilometrów szerokości.

Wszystkie popularne plaże umieszczone są na północnym wybrzeżu; południowe wybrzeże jest prawie całkowicie skaliste. Górzysta Kreta jest znana ze swoich głębokich przełęczy. Tutaj możesz znaleźć najmniejszy wąwóz na świecie. Wąwóz Samaria ma w niektórych miejscach zaledwie 4 metry szerokości.

Ludność

Kreta ma 650 000 mieszkańców. Największym miastem wyspy jest stolica - Heraklion, którą zamieszkuje około 150 000 osób.

Położenie

Kreta jest położona na Morzu Śródziemnym, około 160 kilometrów na północny wschód od Peloponezu i około 300 kilometrów na północ od Libii. Przez całą długość wyspy przechodzi pasmo górskie, którego najwyższymi szczytami są Psiloritis (2 456 m) i Pahnes (2 453 m). Stolicą wyspy jest miasto Heraklion położone na północnym wybrzeżu.

Gospodarka

Tak jak w reszcie Grecji, gospodarka Krety oparta była w głównej mierze na rolnictwie. Dziś już tak nie jest. Obecnie to turystyka jest głównych źródłem przychodów wyspy. Rolnictwo nie zostało jednak całkowicie zaniechane. Kreta produkuje oliwki oraz zajmuje się ich pakowaniem i przetwórstwem (w oliwę z oliwek między innymi). Ponadto na nieco mniejszą skalę na wyspie sadzi się owoce cytrusowe.

Lotniska

Najważniejsze lotnisko Krety - Port lotniczy im. Nikosa Kazantzakisa leży pięć kilometrów od stolicy Heraklion. Kreta posiada również drugie, mniejsze międzynarodowe lotnisko przy Chania w zachodniej części wyspy, około 140 kilometrów od Heraklion. Niemniej jednak istnieją plany by przenieść lotnisko przy Heraklion, ponieważ obecnie znajduje się zbyt blisko miasta.

Transport publiczny

Transport autobusowy Krety jest bardzo dobry. Autobusy jeżdżą z dużą częstotliwością i zazwyczaj docierają do celu na czas. Jednakże nie jest niespotykaną sytuacją, że kierowca zbacza z oficjalnej trasy jeśli pasażer potrzebuje dostać się do pobliskiej wioski. Również taksówki są powszechnie dostępne, ale jeśli naprawdę pragniesz odkryć Kretę, powinieneś wynająć samochód.

Ruch uliczny i parkowanie

W większości przypadków drogi na Krecie są w dobrej kondycji, zwłaszcza wzdłuż północnego wybrzeża. Wewnątrz lądu drogi są zazwyczaj kręte, wąskie i czasem nieutwardzone. Zachowaj to sobie w pamięci biorąc pod uwagę, że ubezpieczenie zazwyczaj nie pokrywa uszkodzeń spowodowanych sypkimi kamieniami, które niszczą podwozie wynajętego przez Ciebie samochodu!

Ponadto dobrze jest mieć na uwadze, że stacje benzynowe w mniejszych miejscowościach zamykane są o godzinie 19.00. Wiele stacji jest również nieczynnych w niedziele i święta. Zatem zawsze staraj się upewnić, że posiadasz wystarczającą ilość paliwa!

Hotele

Jako wyspa turystyczna Kreta naturalnie oferuje szeroką gamę hoteli, apartamentów, domów gościnnych oraz innych opcji noclegowych. Większość z nich usytuowana jest wzdłuż północnego wybrzeża, ale również w środku wyspy oraz na południowym wybrzeżu znalezienie pokoju nie powinno przysparzać problemów.

Linki zewnętrzne

Aby zdobyć więcej informacji o Krecie, polecamy Google oraz następujące źródła:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Greek (modern)
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Autounion Car Rental
 • National Car Rental
 • Budget
 • Alamo
 • Volta4u
 • Thrifty
 • Drive Hellas
 • Sixt
 • Enterprise
 • Hertz
 • ACE Rent A Car
 • Payless Car Rental
 • Europcar
 • Keddy By Europcar
 • Centauro
 • Dollar Rent a Car
 • Avis
 • GLOBAL Rent-a-Car
 • Yours Carrental
 • Carwiz rent a car
 • Abbycar
 • Drive On Holidays
 • OK Rent a car
 • addCarRental
 • SurPrice car rentals
 • Green Motion
 • Goldcar
 • InterRent
 • FireFly Car Rental
 • Global Rent a Car
 • WHEEGO
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Grecja
 3. Wypożyczalnia samochodów Kreta