• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny

Wypożyczalnia samochodów Grecja

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Grecja za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • Ponad 500 000 rezerwacji Ponad pół miliona osób skorzystało przed Tobą 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Grecja

EasyTerra Wynajem Samochodów Grecja jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Grecja

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Grecja.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczna
Kompaktowa
Średnia
Standardowa
Full-size
Luksusowa
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Napęd elektryczny

Kiedy dokonać rezerwacji wynajmu samochodu w Grecja?

Wypożyczalnia samochodów Grecja

Informacja o lokalizacji dla Grecja

Odkrywaj najpiękniejsze miejsca w Grecja, korzystając z wynajmu samochodu. EasyTerra Wynajem Samochodów oferuje ponad 83 punktów odbioru w Grecja. Dzięki temu w pobliżu Twojej destynacji zawsze znajdziesz punktu odbioru samochodu.

Wprowadzenie

Grecja jest krajem składającym się z wielu wysp. To państwo jest popularną destynacją odwiedzaną rokrocznie przez miliony turystów. Grecja to idealne miejsce dla miłośników słońca, ale też kultury. Kraj posiada zapierające dech w piersiach dziedzidztwo narodowe. Grecy, Rzymianie, Bizantyjczycy, Wenecjanie oraz Otomanie pozostawili tu ślady swojej bytności. W obecnym, nowoczesnym społeczeństwie istnieje również wiele wpływów z czasów antycznych.

Historia

Wybrzeża Morza Egejskiego są kolebką dla najstarszej historii w Europie. Około 800 p. n. e. powstały pierwsze greckie miasta. Ludzie żyli wtedy głównie z rolnictwa, rybołóstwa, oraz hodowli zwierząt. Po zaciętych walkach między Spartanami oraz Ateńczykami, Grecja została zjednoczona pod przywództwem Aleksandra Wielkiego. Aleksander był zdeterminowany, aby podbić Imperium Perskie. Zakończyło się to sukcesem, a greckie imperium weszło w nowy okres: epokę hellenistyczną.

W 168 r. p. n. e. Grecja została podbita przez Rzymian. Grecja została włączona do Imperium Rzymskiego pod nazwą Achaja. Grecka kultura nie zaginęła. Rzymskie Imperium zostało podzielone w 395 r. n. e. na Zachodnie Rzymskie Imperium ze stolicą w Rzymie, oraz na Wschodnie Imperium ze stolicą w Konstantynopolu. Zachodnia część dość szybko zaczęła się chylić ku upadkowi, podczas gdy wschodnia zaczęła niesamowicie rozkwitać. To ten obszar stał się później znany jako Imperium Bizantyjskie. W skład Cesarstwa wchodziła m.in. Grecja, a sam organizm polityczny był skoncentrowany wokół Konstantynopola (dzisiejszy Stambuł).

Imperium bizantyjskie stało się ofiarą wielu ataków. Dwunasty i trzynasty wiek to najświetniejsze stulecia w rozwoju Cesarstwa Bizantyjskiego. Złota era szybko jednak minęła, Imperium musiało walczyć przeciw Rzymianom oraz Otomanom. W 1453 roku, rozpoczęła się inwazja Otomanów. Centrum Imperium Bizantyjskiego, Konstantynopol, wpadło w ręce otomańskie.

Podczas okupacji otomańskiej, Grecja zachowała swój charakter etniczny, kulturowy oraz językowy. Grecki kościół ortodoksyjny odgrywał tutaj ważną rolę. W 1829 roku, Grecja ogłosiła swoją niepodległość względem Imperium Otomańskiego. Z pomocą FrancjiWielkiej Brytanii oraz Rosji, Grecy wypędzili Otomanów. Grecja stała się monarchią. Grecki król Otto urodził się w Salzburgu. Francja, Wielka Brytania oraz Rosja chciały, aby kraj był zarządzany przez kogoś z zewnątrz. Grecja stała się niezależnym królestwem pod protektoratem Francji, Wielkiej Brytanii oraz Rosji.

Podczas XIX oraz XX wieku, Grecja powoli ulepszała swoją sytuację względem Otomanów. Grecja, sojusznik aliantów, zdobyła nowe tereny w trakcie I wojny światowej. Walki między Turcją a Grecją miały swój szczyt w 1919 roku. Przez trzy lata, wojna szalała między dwoma państwami. W 1923 roku, król umarł a parlament zniósł monarchię. Grecja stała się republiką. Jednakże, w 1935 roku monarchia została przywrócona w wyniku referendum.

W trakcie II wojny światowej, Grecja była okupowana przez nazistowskie Niemcy. W 1944 roku, kraj był wyzwolony przez armie z Wielkiej Brytanii, Australii oraz Nowej Zelandii. Jak wiele państw, Grecja bardzo ucierpiała w trakcie wojny. Dzięki m.in. amerykańskiemu Planowi Marchall'a, kraj zdołał się odbudować. Jednakże, sytuacja polityczna nie była stabilna. Doszło do zamachu stanu i reżim doszedł do władzy. Komuniści oraz polityczni liderzy zostali aresztowani oraz maltretowani. W 1973 roku, Grecja ponownie stała się republiką pod przywództwem prezydenta Papadopoulosa. W tym samym roku, został on usunięty.

Grecja nie chciała już zostać członkiem NATO jako że organizacja nie zaprotestowała przeciwko inwazji tureckiej na grecką wyspę Cypr. Obecnie Cypr jest nadal kontrolowany przez Turków, a pozostała jego część jest w rękach greckich.

Sprawa Cypru doprowadziła do upadku reżimu. W 1974 roku, Karamanlís doszedł do władzy. Wrócił on z Paryża, gdzie żył jako uchodźca polityczny. Po przyjeździe był witany entuzjastycznie. Karamanlís stworzył konserwatywną partię Nea Dimokratia i wygrał wybory. W 1980 roku został prezydentem. W 1981 roku, Grecja stała się członkiem Unii Europejskiej. Następne dekady charakteryzowały się wzrostem ekonomicznym oraz prosperitą.

Społeczeństwo i kultura

Grecja ma ponad 10 milionów mieszkańców (2006). Nie mniej niż 98% ludności to Grecy. Mniejszości to głównie: Turkowie, Macedończycy oraz Słowianie. Około 60% nowych imigrantów pochodzi z krajów takich jak Albania, Bułgaria, Armenia, RumuniaUkraina, Pakistan oraz Gruzja. Oficjalnym językiem jest grecki, którym posługuje się 99% ludności kraju.

Większość Greków należy do Greckiego Kościoła Prawosławnego. 1.3% ludności to muzułmanie. Ponadto, w kraju żyją wyznawcy Kościoła rzymskokatolickiego, protestanci oraz żydzi. Grecki Kościół Prawosławny odegrał ważną rolę w kulturze Grecji. Grecja to najbardziej wierzący kraj spośród tych w Unii Europejskiej (za wyjątkiem Malty oraz Cypru). Grecy są związani emocjonalnie z Kościołem prawosławnym i traktują go jako swój naturalny system wierzeń. Grecka konstytucja gwarantuje wolność wyznania, jednocześnie zaznaczając, że Kościół prawosławny jest religią dominującą. W praktyce, Kościół i państwo są ściśle związane. W 2005 roku doszło do dyskusji dotyczącej oficjalnego rozdziału między Kościołem a państwem do czego przyczynił się wcześniejszy skandal korupcyjny wśród najwyższych dostojników kościelnych.

Grecka kultura ma tysiące lat i jest uznawana za kolebkę dla zachodniej kultury. Antyczna architektura jest nadal obecna w wielu państwach. Grecka filozofia jest nadal niezwykle ważna dla współczesnego, zachodniego społeczeństwa. W szczególności prace Sokratesa, Platona oraz Arystotelesa miały olbrzymi wydźwięk. Grecka mitologia stanowi ważką część kultury. Mitologia tłumaczy świat w którym żyjemy i opisuje, że jest on oparty na istnieniu wielu bogów, bogiń, herosów oraz heroin. Grecka mitologia była przekazywana ustnie z pokolenia na pokolenie. Znanymi postaciami tej mitologii są Achilles, Afrodyta, Herakles oraz Zeus. Istnieje o wiele więcej przykładów wpływu greckiej kultury na obecne społeczeństwo. Dla przykładu, olimpiady. Organizacja igrzysk wywodzi się z antycznej Grecji i kontynuowana jest w dzisiejszym społeczeństwie od 1896 roku. W 2004, Grecja była gospodarzem. Kraj był dumny z tego faktu i zorganizował je niezwykle pomyślnie.

Grecy są znani ze swojej gościnności. Jako turysta będziesz traktowany jako gość, który odwiedza kraj i jest absolutnie możliwe, że zostaniesz zaproszony do greckiego domu. Mężczyźni są nadal dominującą płcią i siedzą razem omawiając wszelkiego rodzaju sprawy. Różnica między życiem kobiety na wsi a w mieście jest olbrzymia. Jednakże, w miastach, nierówność między mężczyznami a kobietami, która nadal istnieje w Grecji, staje się coraz mniejsza. Rodzina odgrywa istotną rolę w greckiej kulturze. Dzieci żyją ze swoimi rodzicami czasem nawet wtedy, kiedy są już po ślubie.

Sytuacja polityczna

Grecja to republika parlamentarna. Prezydent jest głową państwa i jest wybierany na okres pięciu lat przez parlament. Aktualnie prezydentem Grecji jest Karolos Papoulias (od 2005). Jest od członkiem PASOK (Pan-Hellenistyczny Ruch Socjalistyczny). Partia została utworzona w 1971 roku przez Papandreou.

Premier, rząd oraz parlament odgrywają główną rolę w procesie politycznym. Prezydent ma ograniczoną władzę i wypełnia wiele fukncji ceremonilanych. Aktualnie, rząd jest utworzony przez ND (Nową Partię Demokratyczną). Od 2004 roku, Karamanlis jest premierem. Parlament posiada tylko jedną izbę: Izbę Deputowanych, która liczy 300 członków.

Poza PASOK oraz ND, trzecią największą izbą jest Grecki Front Wyzwolenia Narodowego. Ta partia została utworzona na początku II wojny światowej. Pierwotnie była ona greckim ruchem oporu. 

W Grecji, wszystkie osoby, które ukończyły 18 rok życia są uprawnione do głosowania.

Gospodarka

Grecja była od zawsze krajem rolniczym. Po II wojnie światowej, przemysł zaczął się rozwijać. W połowie ubiegłego wieku prawie połowa osób aktywnych zawodowo pracowała w rolnictwie, obecnie jest to mniej niż 20%. To nadal dużo jak na kraj w Unii Europejskiej. Około 20% ludności pracuje natomiast w przemyśle. Żywność oraz przemysł tytoniowy, przemysł tekstylny, chemiczny, włókien syntetycznych oraz papierniczy są szczególnie ważnymi dla Grecji. Przemysł jest skoncentrowany wokół dwóch głównych miast: Aten oraz Salonik. Grecki przemysł jest zdominowany przez małe firmy. Rząd jest z reguły odpowiedzialny za duże firmy.

Nie mniej niż 60% Greków pracuje w sektorze usług. Miliony turystów odwiedzają Grecję co roku i to sprawia, że ten sektor jest niezwykle ważny dla gospodarki Grecji. Wielu turystów z Anglii, Niemiec oraz Stanów Zjednoczonych. Przemysł stoczniowy jest kolejnym istotnym elementem dla ekonomii państwa. Grecja posiada olbrzymią liczbę statków na świecie. Eksport dóbr takich jak te związane z telekomunikacją, sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem są ważnymi filarami gospodarki. Ponadto, eksport produktów rolniczych, jedzenia oraz paliwa także przyczynia się znacznie do rozwoju greckiego PKB.

Grecka gospodarka jest często określana mianem cudu. Charakteryzował ją szybki wzrost; aktualnie Grecja cieszy się z tego sukcesu oraz wysokiego poziomu życia. Ważnymi sprawami dla dzisiejszej gospodarki są między innymi, bezrobocie oraz reformy w polityce społecznej. Ponadto, prywatyzacja odgrywa ważną rolę a system podatkowy jest często analizowany. Ponadto, rząd chce zredukować biurokrację. Pespektywy wyglądają dobrze. Oczekuje się, że gospodarka będzie dalej rosnąć. 

W 2001 roku Grecja przyjęła euro jako swoją nową walutę.

Geografia i klimat

Grecja znajduje się w południowo-wschodniej Europie. Stolicą są Ateny. Kraj posiada terytorium o powierzchni 131,994 kilometrów kwadratowych. Granice kraju liczą 1,160 kilometrów. Sąsiadami Grecji są Albania, Macedonia, Bułgaria oraz Turcja. Grecja to przede wszystkim duży obszar na południu półwyspu Bałkanów. Półwysep Peloponeski jest oddzielony od kontynentu Kanałem Korynckim. Ten znany kanał liczy 127 kilometrów długości.

Grecja posiada ponad 3000 wysp. Grupy wysp znajdują się na Morzu Egejskim, a także Śródziemnym oraz Jońskim. Całkowita długość wybrzeża to 15,000 kilometrów. Kreta leży na południe od greckiej części śródlądowej i jest największą wyspą. Wyspa jest popularnym miejscem urlopowym.

Grecja to jedno z najbardziej górzystych państw w Europie. Prawie 80% kraju stanowi krajobraz górski. Najwyższym szczytem jest góra Olimp (2917 metrów). W dawnych czasach, góra ta uważana była za tron bogów. Grecja nie posiada wielu dużych rzek. Większość rzek zwykle wysycha i przez to nie może być wykorzystywana do przewozu ładunków. Jedną z najważniejszych rzek w Grecji jest Acheloos. Na północy kraju istnieje wiele jezior takich jak Janina, Kastoria oraz Prespa.

Klimat w Grecji różni się w zależności od regionu. Obszary na wybrzeżu posiadają klimat śródziemnomorski. Oznacza to delikatne, mokre zimy oraz gorące, suche lata. Na obszarach górskich zimy są bardzo chłodne i w niektórych miejscach występuje śnieg. Lata są gorące, a temperatury mogą osiągać ponad 40 stopni Celsjusza. Grecja ma nie mniej niż 300 dni słonecznych w roku. Styczeń oraz luty to najzimniejsze miesiące, kiedy temperatura oscyluje między 9 a 15 stopniami Celsjusza w regionach śródziemnomorskich, lipiec jest najsłoneczniejszym miesiącem.

Ruch uliczny oraz infrastruktura

Grecja to kraj, w którym podróżuje się przyjemnie (wynajętym) samochodem. W ostatnich latach, infrastruktura drogowa została znacznie ulepszona. Górski krajobraz Grecji przyczynia się do tego, ze trudno budować autostrady. Ważnymi drogami są tzw. autostrada Egnatia, Pathe, Jońska oraz Attiki Odos. Most Rio-Antirio jest ważnym mostem podwieszonym o długości 2.5 kilometra. Most łączy kontynentalną Grecję z Półwyspem Peloponeskim. Minimalny wiek kierowcy to 18 lat. Dzieci poniżej 10 lat nie mogą jeździć na przednim siedzeniu w samochodzie. Pasy bezpieczeństwa są obowiązkowe na siedzeniach z przodu. Ograniczenia prędkości są wyrażone w kilometrach.

Autobus to również świetna opcja transportu. Istnieje wystarczająca ilość połączeń autobusowych w kraju. Jeżeli jesteś w mieście i chcesz dostać się do innego miasta, lub jeżeli jesteś w odległym miejscu wyspy, zawsze znajdziesz autobus. Poza tym, podróż autobusem jest zdecydowanie opłacalna.

Greckie Koleje Państwowe (OSE) zarządzają siecią połączeń kolejowych. Pociąg jest najtańszym środkiem transportu wewnątrz kraju. Na miejscu istnieje wiele stacji kolejowych. Z tego też powodu, podróż może zająć trochę czasu. Istnieją także szybsze pociągi między ważnymi miastami. Dworzec Pelopponese oraz Larisis są największymi stacjami kolejowymi w Atenach. Z dworca Larisis odjeżdżają pociągi międzynarodowe między innymi do Stambułu oraz Sofii.

Grecja posiada 123 porty, skąd odpływają i dokąd przypływają statki pasażerskie, promy wycieczkowe oraz te z ładunkami. Niektórymi ważnymi portami są Piraeus, Saloniki, Volos oraz Patra. Podróż statkiem jest bardzo popularna biorąc pod uwagę fakt, iż Grecja składa się w wielu wysp. Ponadto, istnieją międzynarodowe połączenia drogą morską. Dla przykładu można przypłynąć do Grecji z Włoch.

Wielu odwiedzających dociera do Grecji samolotem. W ciągu ostatnich lat, greckie lotniska zostały w znacznym stopniu udoskonalone.  Międzynarodowe Lotnisko w Atenach jest czasem nazywane "Południowoeuropejskim wejściem do świata". Innymi ważnymi lotniskami są: Lotnisko Heraklion, Lotnisko Rodos, Lotnisko Kerkyra, Lotnisko w Salonikach, Lotnisko Kos, Lotnisko Chania, Lotnisko ZakynthosLotnisko Samos, Lotnisko Mykonos oraz Lotnisko Santorini (Thira).

Jedzenie i picie

Greckie jedzenie zwykle nie jest gorące. Grecy uważają, że smak polepsza się jeśli potrawy nie są zbyt ciepłe. Turyści mogą uważać, że jedzenie ma niewystarczającą temperaturę. Wiele posiłków przygotowywanych jest z dodatkiem oliwy z oliwek. Kraj jest jednym z największych producentów oliwy na świecie. Smaczna "Kalamata" jest najbardziej znaną grecką oliwą. Ponadto, grecka kuchnia charakteryzuje się wykorzystaniem świeżych warzyw oraz wielu rodzajów ziół.

Grecka kuchnia chlubi się wieloma specjałami. Ulubioną przystawką jest tzaziki: mieszanka kremowego jogurtu z ogórkiem i czosnkiem. Ponadto, grecka sałatka z bakłażanem (melitzanosaláta), a także nadziewane liście winogron (dolmadhakia) to znane przysmaki. Grecy jedzą dużo zup z chlebem i sałatkami. Kuchnia grecka posiada również kilka podstawowych dań takich jak: Moussaka (potrawa z bakłażanów), Mezedes lub mezze (drobne przekąski z warzyw oraz/lub z mięsa oraz/z ryb) oraz souvlaki (kawałki pieczonego mięsa podanie na rożnie).

Grecy jedzą stosunkowo późno. Restauracje otwierają dla turystów najwcześniej o 19, a większość Greków nie je wcześniej niż przed 21. W restauracjach przyjmuje się zostawiać 10% napiwek.

Tradycyjnym napojem Greków jest ouzo. Składa się on głównie z wody oraz alkoholu i ma lekki posmak anyżkowy. Wiele restauracji serwuje ouzo jako przystawkę. Wielu Greków pije czyste ouzo, czasem jedynie trochę wody jest dodawane, aby trochę je rozcieńczyć. Ponadto, jest także zwyczajem spożywanie wina oraz piwa. Retsina jest najbardziej znanym greckim winem. Wino jest zwykle białe i może być rozpoznane po aromacie rodzynkowym. 

Zakwaterowanie

Wielu turystów przyjeżdżających do Grecji nocuje w hotelach lub apartamentach. Kraj oferuje duży wybór w zakresie zakwaterowania. Często turyści rezerwują swoje zakwaterowanie jako część pakietu turystycznego. Hotele i kwatery są często w bliskiej odległości od plaży lub miasta. Ponadto, istnieje możliwość wynajęcia bungalowów czy domku. Biwakowanie jest również opcją: istnieje blisko 300 pól biwakowych, które różnią się w cenie i jakości. Camping w Grecji jest unikatowym sposobem, aby podziwiać klasyczną kulturę Grecji. Ostatecznie, można zdecydować się na tanią opcję spędzenia nocy w hostelu. To rozwiązanie jest najchętniej wybierane przez podróżujących z plecakiem i przemieszczających się z wyspy na wyspę.

Strefa czasowa

Grecja znajduje się w strefie czasowej GMT+2. Jest to strefa czasu środkowoeuropejskiego. Ponadto, Grecja wprowadziła stosowanie czasu letniego.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Grecji, zachęcamy do skorzystania z Google oraz następujących linków zewnętrznych:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Greek (modern)
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczna

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Budget
 • Royal Rent a Car Crete
 • Enterprise
 • Alamo
 • Avis
 • Thrifty
 • Exer Rent A Car
 • Centauro
 • Drive Hellas
 • National Car Rental
 • Dollar Rent a Car
 • addCarRental
 • Drive On Holidays
 • Sixt
 • Abbycar
 • Carwiz rent a car
 • Autounion Car Rental
 • Hertz
 • wheego
 • Payless Car Rental
 • Yours Carrental
 • Europcar
 • Goldcar
 • SurPrice car rentals
 • Record Go
 • GLOBAL Rent-a-Car
 • Volta4u
 • OK Mobility
 • Green Motion
 • FireFly Car Rental
 • Global Rent a Car
 • Viaggiare Rent
 • Autorents.gr
 • OtoQ
 • Acropolis Rent a Car
 • Goldcar Key'n Go
 • Autoclick
 • Hawk Rent A Car
 • Your Rent
 • Keddy By Europcar
 • Alpha Car Hire
 • NÜ Car Rentals
 • InterRent
 • City Car Rent a Car
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Grecja