• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Gran Canaria

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Gran Canaria za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Gran Canaria

EasyTerra Wynajem Samochodów Gran Canaria jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Gran Canaria

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Gran Canaria.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Kiedy zarezerwować wynajem samochodu w Gran Canaria

Gran Canaria – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Gran Canaria), Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Styczeń to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Gran Canaria), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Gran Canaria), Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Styczeń to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Gran Canaria), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gran Canaria - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Gran Canaria), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gran Canaria - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Gran Canaria), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Listopad jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gran Canaria - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Gran Canaria), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Styczeń to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gran Canaria – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Gran Canaria), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gran Canaria - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Gran Canaria), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gran Canaria – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Gran Canaria), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Listopad to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gran Canaria - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Gran Canaria), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Listopad jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gran Canaria - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Gran Canaria) Wrzesień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Gran Canaria) Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Listopad jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gran Canaria - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Gran Canaria) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Styczeń to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Gran Canaria - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Gran Canaria) Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacje wynajmu samochodów w Gran Canaria

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny za wypożyczenie samochodu w poniższych lokalizacjach

Informacja o lokalizacji dla Gran Canaria

Wprowadzenie

Gran Canaria jest największą i najbardziej popularną z Wysp Kanaryjskich. Gran Canaria jest skalistym, zalesionym regionem wraz z symetrycznym wulkanem znajdującym się w jej ścisłym centrum, który jest jednocześnie zdecydowanie wartym odwiedzenia. Stolicą i głównym portem tej pięknej wyspy jest Las Palmas de Gran Canaria. To piękne kolonialne miasto jest administracyjnym centrum wschodnich wysp: Gran Canaria, Lanzarote oraz Fuerteventura.

Ludność

Gran Canaria posiada około 789,000 mieszkańców. Las Palmas de Gran Canaria, czyli stolica zamieszkiwana jest przez około 378,000 ludzi. Pierwsze wrażenie po przybyciu sugeruje, iż Gran Canaria ma zdecydowanie więcej mieszkańców, ponieważ co roku około 3 milionów turystów przybywa na wyspę celem wykorzystania tutejszej oferty.

Położenie

Gran Canaria jest jedną z siedmiu Wysp Kanaryjskich na które składają się: Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, Tenerife, La Gomera, La Palma oraz Hierro. Wyspy Kanaryjskie są umiejscowione na południowy-zachód od Maroka (na afrykańskim kontynencie). Odległość między wyspami a Marokiem oscyluje między 100 a 550 kilometrów. Gran Canaria jest drugą najbliższą względem kontynentu, gdyż znajduje się w odległości 200 kilometrów. Wyspy znajdują się na terenie Oceanu Atlantyckiego.

Gospodarka

Rolnictwo jest bardzo ważne dla gospodarki wyspy. Północna część wyspy jest dużo bardziej zielona na południowej stronie. Północna część z kolei obfituje w plantacje bananów. Ponadto, wyspa chlubi się żyznymi dolinami, gdzie rosną papaje, mango oraz cytrusy. Handel (między innymi) właśnie tymi produktami jest szczególnie istotny dla gospodarki wyspy. Właśnie ze względu na tę wymianę handlową Gran Canaria posiada dużą i nowoczesną zatokę, która dostarcza jednocześnie istotnego zatrudnienia wyspie. Ostatecznie, turystyka ma ważkie znaczenie dla gospodarki wyspy. Turystów przyciąga między innymi nierówne ukształtowanie terenu, zielone południe, sucha północ, piękne plaże, kolonialne miasto Las Palmas de Gran Canaria, atrakcje turystyczne oraz gastronomia. 

Lotniska

Gran Canaria posiada jedno lotnisko: Lotnisko Gran Canaria, które znajduje się 18 kilometrów na południe od stolicy Las Palmas de Gran Canaria. Lotnisko to jest jedynym dostępnym dla turystów i ulokowanym na wschodnich wyspach. Port lotniczy obsługuje loty krajowe oraz międzynarodowe.

Większość turystów dociera do Gran Canaria samolotem. Jest również możliwość dotarcia przez Kadyks, ulokowany na południowo-zachodnim wybrzeżu Hiszpanii. Pomiędzy samymi wyspami istnieje również wiele połączeń promowych. Ponadto, między portem lotniczym oraz innymi miejscowościami istnieją połączenia autobusowe. Do stolicy zawiezie cię autobus nr 60. Autobus jest jedyną formą transportu publicznego na wyspie. Pozwala on dotrzeć do wielu miejscowości, wiosek, oraz kurortów ulokowanych na wyspie. Oznacza to, iż nie potrzebujesz wynajmować samochodu, aby czuć się mobilnym. Nie trzeba jednak wspominać, iż autobus nie jest zbyt wygodną opcją transportu.

Ruch uliczny oraz parkowanie

Wypożyczony samochód jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz poznać wyspę. Auto pozwala ci zjechać z utartych ścieżek. Z reguły, drogi na wyspie są w kiepskim stanie. Te mniej uczęszczane są jeszcze gorsze, co w połączeniu z obszarami o dużym nachyleniu oraz dolinami, sprawia, że jazda na czterech kółkach jest więcej niż luksusem. Parkowanie jest problematyczne jedynie w popularnych miejscowościach.

Gran Canaria posiada wiele hoteli. Możesz wybierać między bardzo tanimi oraz bardzo luksusowymi. Podczas sezonu turystycznego, zaleca się zarezerwować hotel z wyprzedzeniem, jeśli nie chcesz ryzykować nieznalezieniem takiej opcji, która ci odpowiada.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Gran Canaria, zalecamy skorzystanie z Google, oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Spanish
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Goldcar Key'n Go
 • TopCar
 • Hertz
 • Flizzr
 • Gobycar
 • Thrifty
 • Dollar Rent a Car
 • Avis
 • Orlando Rent a Car
 • Budget
 • Keddy By Europcar
 • Sixt
 • Europcar
 • Turisprime
 • Rhodium Car Rental
 • Goldcar
 • InterRent
 • OK Mobility
 • Autos Menorca
 • SurPrice car rentals
 • ACE Rent A Car
 • Enterprise
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
 3. Wypożyczalnia samochodów Gran Canaria