Wypożyczalnia samochodów Faro Lotnisko

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Faro Lotnisko za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto z nami rezerwować?
  • Anulowaniegratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzie indziej? Skontakuj się z nami, a złożymy Ci lepszą ofertę
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Faro Lotnisko

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Portugalia
  3. Wypożyczalnia samochodów Faro
  4. Faro Lotnisko
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Faro Lotnisko

Wypożyczalnia samochodów Faro Lotnisko
Wypożyczalnia samochodów Faro Lotnisko

Lotnisko w Faro w skrócie

Lotnisko Faro jest największym lotniskiem regionu Algarve na południu Portugalii. Port znajduje się siedem kilometrów na zachód od miasta Faro. Lotnisko obsługuje wiele tanich linii lotniczych z północnej Europy, takich jak EasyJet, Flybe czy Air Berlin. Większość pasażerów pochodzi z Wielkiej Brytanii, Holandii oraz Niemiec. Terminal był niedawno odnowiony i teraz lotnisko w Faro jest naprawdę nowoczesnym portem. Hala odlotów i przylotów jest połączona. Większość stanowisk odprawy może być znaleziona między terminalami.

Do lotniska w Faro nie prowadzi żadne połączenie kolejowe. Aby dostać się na wybrzeże można skorzystać z pociągu, ale zwykle jest to bardzo powolna podróż. Do lotniska można się dostać samochodem lub autobusem, który jedzie na dworzec autobusowy, skąd pasażerowie są zabierani szybkimi busami do innych miejscowości Algarve. Najbliższy hotel znajduje się dwa kilometry od lotniska.

Port oferuje wystarczającą liczbę barów, kawiarni oraz sklepów. Sklep bezcłowy jest zaopatrzony w wybór papierosów, alkoholu oraz wyrafinowanych specjałów. Taras na dachu portu (otwarty od kwietnia do października) pozwala na cieszenie się wspaniałym widokiem przylatujących oraz odlatujących samolotów. Ponadto, lotnisko posiada niewielką salę konferencyjną (do 65 osób), windy oraz toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, banki oraz bankomaty, punkty wymiany waluty oraz pocztę.

W transporcie lotniczym lotnisko w Faro oznaczone jest skrótami FAO (kod IATA) oraz LPFR (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska w Faro.