• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Faro Lotnisko

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Faro Lotnisko za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Faro Lotnisko

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów Faro Lotnisko

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w Faro Lotnisko.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Oferta wypożyczalni w Faro Lotnisko

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Faro Lotnisko. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • OK Mobility

  Brak recenzji
  Od zł 41 / dzień
 • Rent a star

  8.4 (761)
  Od zł 159 / dzień
 • Guerin

  8.4 (948)
  Od zł 96 / dzień
 • Enterprise

  8.3 (1713)
  Od zł 122 / dzień
 • Goldcar Key'n Go

  8.2 (14)
  Od zł 99 / dzień
 • Thrifty

  8.1 (4908)
  Od zł 78 / dzień
 • Sixt

  8 (2944)
  Od zł 95 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  8 (3866)
  Od zł 77 / dzień
 • Budget

  7.9 (9018)
  Od zł 82 / dzień
 • Alamo

  7.8 (7923)
  Od zł 108 / dzień
 • Hertz

  7.7 (6179)
  Od zł 86 / dzień
 • Avis

  7.6 (5364)
  Od zł 87 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.5 (3005)
  Od zł 91 / dzień
 • Drive On Holidays

  7.5 (1108)
  Od zł 53 / dzień
 • Centauro

  7.4 (4527)
  Od zł 58 / dzień
 • Europcar

  7.4 (7346)
  Od zł 96 / dzień
 • FireFly Car Rental

  7.1 (3482)
  Od zł 60 / dzień
 • SurPrice car rentals

  7 (448)
  Od zł 44 / dzień
 • Turisprime

  6.8 (487)
  Od zł 40 / dzień
 • InterRent

  6.8 (5931)
  Od zł 209 / dzień
 • Drive and go

  6.8 (266)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar

  6.5 (5114)
  Od zł 63 / dzień
 • Klass Wagen

  6.5 (36)
  Od zł 36 / dzień
 • Rhodium Car Rental

  6.4 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • YorCar

  Brak recenzji
  Od zł 44 / dzień
 • Auto Rent

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Drivalia

  7.3 (230)
  Od zł 146 / dzień
 • ACE Rent A Car

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  7.9 (384)
  Brak dostępnych taryf
 • Bravacar

  6.8 (57)
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Średnia cena dzienna za miesiąc w Faro Lotnisko

Faro Lotnisko – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Faro Lotnisko), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Faro Lotnisko), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Faro Lotnisko), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Faro Lotnisko), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro Lotnisko - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Faro Lotnisko), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro Lotnisko - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Faro Lotnisko), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Faro Lotnisko), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro Lotnisko – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Faro Lotnisko), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro Lotnisko - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Faro Lotnisko), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro Lotnisko – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Faro Lotnisko), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Faro Lotnisko), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Faro Lotnisko) Listopad jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Faro Lotnisko) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro Lotnisko - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Faro Lotnisko), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Październik to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Faro Lotnisko) Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro Lotnisko – Kiedy wynajem samochodu dostawczego jest najtańszy?

W (Faro Lotnisko) Luty jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód typu van pasażerski. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód typu van pasażerski w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacja wynajmu samochodów Faro Lotnisko

Informacja na temat lokalizacji dla Faro Lotnisko

Lotnisko w Faro w skrócie

Lotnisko Faro jest największym lotniskiem regionu Algarve na południu Portugalii. Port znajduje się siedem kilometrów na zachód od miasta Faro. Lotnisko obsługuje wiele tanich linii lotniczych z północnej Europy, takich jak EasyJet, Flybe czy Air Berlin. Większość pasażerów pochodzi z Wielkiej Brytanii, Holandii oraz Niemiec. Terminal był niedawno odnowiony i teraz lotnisko w Faro jest naprawdę nowoczesnym portem. Hala odlotów i przylotów jest połączona. Większość stanowisk odprawy może być znaleziona między terminalami.

Do lotniska w Faro nie prowadzi żadne połączenie kolejowe. Aby dostać się na wybrzeże można skorzystać z pociągu, ale zwykle jest to bardzo powolna podróż. Do lotniska można się dostać samochodem lub autobusem, który jedzie na dworzec autobusowy, skąd pasażerowie są zabierani szybkimi busami do innych miejscowości Algarve. Najbliższy hotel znajduje się dwa kilometry od lotniska.

Port oferuje wystarczającą liczbę barów, kawiarni oraz sklepów. Sklep bezcłowy jest zaopatrzony w wybór papierosów, alkoholu oraz wyrafinowanych specjałów. Taras na dachu portu (otwarty od kwietnia do października) pozwala na cieszenie się wspaniałym widokiem przylatujących oraz odlatujących samolotów. Ponadto, lotnisko posiada niewielką salę konferencyjną (do 65 osób), windy oraz toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, banki oraz bankomaty, punkty wymiany waluty oraz pocztę.

W transporcie lotniczym lotnisko w Faro oznaczone jest skrótami FAO (kod IATA) oraz LPFR (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska w Faro.

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Portuguese
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • OK Mobility
 • Rent a star
 • Guerin
 • Enterprise
 • Goldcar Key'n Go
 • Thrifty
 • Sixt
 • Dollar Rent a Car
 • Budget
 • Alamo
 • Hertz
 • Avis
 • Keddy By Europcar
 • Drive On Holidays
 • Centauro
 • Europcar
 • FireFly Car Rental
 • SurPrice car rentals
 • Turisprime
 • InterRent
 • Drive and go
 • Goldcar
 • Klass Wagen
 • Rhodium Car Rental
 • YorCar
 • Auto Rent
 • Drivalia
 • ACE Rent A Car
 • National Car Rental
 • Bravacar