• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Teneryfa

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Teneryfa za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Teneryfa

EasyTerra Wynajem Samochodów Teneryfa jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Teneryfa

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Teneryfa.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Kiedy zarezerwować wynajem samochodu w Teneryfa

Teneryfa – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Teneryfa), Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Teneryfa), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Teneryfa), Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Teneryfa), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Teneryfa), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Teneryfa), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Teneryfa), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Teneryfa), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Teneryfa), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Teneryfa), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Teneryfa), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Teneryfa) Wrzesień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Teneryfa) Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Teneryfa) Październik to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Teneryfa) Czerwiec to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacje wynajmu samochodów w Teneryfa

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny za wypożyczenie samochodu w poniższych lokalizacjach

Informacja o lokalizacji dla Teneryfa

Wprowadzenie

Teneryfa jest największą z Wysp Kanaryjskich oraz jednym z najpopularniejszym miejsc urlopowych dla Europejczyków. Wyspy przynależą do Hiszpanii i sami Hiszpanie przybywają tu chętnie na kilka dni, szczególnie w trakcie Wielkanocy. Najwyższy szczyt Hiszpanii znajduje się właśnie na Teneryfie i jest nim Pico de Teide (3,718 metrów).

Ludność

Liczba mieszkańców na Teneryfie rośnie gwałtownie. W 2004 roku wyspa miała 900,000 mieszkańców, ale już w 2007 roku ma ona sięgnąć miliona.

Położenie

Wyspy Kanaryjskie znajdują się na zachód od wybrzeża Maroko, na Oceanie Atlantyckim. Na wschód od Teneryfy znajduje się Gran Canaria wraz ze stolicą Wysp Kanaryjskich, Las Palmas. Na zachód od Teneryfy znajdziemy z kolei La Palma.

Gospodarka

Głównym źródłem utrzymania Teneryfy jest przede wszystkim turystyka. Świadczy o tym fakt, iż co roku 4.5 miliona ludzi odwiedza tę wyspę. Szczególnie popularnym regionem jest południe, w tym plaże Playa de las Americas oraz Los Cristianos. Na północy leży Puerto de La Cruz, centrum turystyczne znajdujące się jedynie 35 kilometrów od Santa Cruz de Tenerife. Gospodarka Teneryfy jest oparta o handel, z portem będącym ośrodkiem dla eksportu oraz importu. Sam przemysł nie odgrywa dużej roli, za wyjątkiem silnego przemysłu rafineryjnego, blisko Santa Cruz de Tenerife.

Lotniska

Teneryfa posiada dwa duże międzynarodowe lotniska: Lotnisko Reina Sofia na południu oraz Lotnisko Los Rodeos na północy. Reina Sofia jest największym i najbardziej ruchliwym lotniskiem, które obsługuje wiele lotów w okresie wakacyjnym. Los Rodeos z kolei obsługuje głównie połączenia między samymi Wyspami Kanaryjskimi oraz częścią kontynentalną Hiszpanii, choć niekiedy może również oferować loty międzynarodowe.

Transport publiczny

Zielone autobusy Transportes Interurbanos de Tenerife S.A. (TITSA) dojeżdżają do wszystkich miejsc na Teneryfie. Autobusy są nowoczesne i wyposażone w klimatyzację. Ceny są niskie. Ze względu na fakt, iż trasy mają wiele przystanków, podróż może być dość długa. Istnieje szybkie połączenie autobusowe między Playa de las Americas na południu oraz stolicą Santa Cruz na północy.

Ruch uliczny i parkowanie

Drogi na Teneryfie są doskonałej jakości, choć na obszarach górskich mogą być bardzo wąskie, pod nachyleniem i kręte. Droga nadmorska składa się z dwóch autostrad: autopista del sur oraz autopista del norte. Razem stanowią one praktycznie zamknięty krąg. Jezdnia jest węższa jedynie na terenach górzystych. Istnieją plany poszerzenia węższych odcinków celem uzyskania szerokiej autostrady, jednak sprzeciwiają się temu bardzo aktywni działacze na rzecz ochrony środowiska. Pasy do wyprzedzania są bardzo krótkie.

Pasy bezpieczeństwa są obowiązkowe dla wszystkich, zarówno z przodu jak i z tyłu. Na niektórych skrzyżowaniach możesz skręcić w prawo na czerwonym świetle. Pozwolenie na manewr będzie oznaczone migającą strzałką. Zwracaj uwagę na przechodniów!

Parkowanie może być dość problematyczne na Teneryfie. W stolicy i w centrach turystycznych parkowanie w dwóch liniach jest dość powszechne. Jeśli w praktyce okaże się, że nie możesz wyjechać, nie martw się: jedyne co musisz zrobić, to trąbić aż pojawi się kierowca, który ruszy swój samochód. Nie możesz parkować wzdłuż krawężników pomalowanych ciągłą linią żółtą; choć trzeba zaznaczyć, że ten zakaz jest dość często ignorowany przez miejscowych.

Jeśli nie chcesz zostawiać samochodu na dłuższy okres czasu, zalecamy skorzystanie z parkingów. Nie tylko jest to bezpieczniejszym rozwiązaniem, ale również nie będziesz wystawiał auta na działanie bezlitosnego słońca.

Hotele

Na Teneryfie znajdziesz całe mnóstwo hoteli ponieważ jest to bardzo popularna destynacja urlopowa. Jednakże, ta sama popularność sprawia, iż czasem trudno zarezerwować nocleg w miejscu zgodnym z twoimi upodobaniami. Teneryfa przyciąga turystów przez cały rok, więc zaleca się zarezerwować pokój hotelowy z dużym wyprzedzeniem.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Teneryfy, zalecamy skorzystanie z Google oraz następujących linków.

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Spanish
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Goldcar Key'n Go
 • OK Mobility
 • TopCar
 • Gobycar
 • Flizzr
 • Hertz
 • Avis
 • Thrifty
 • Orlando Rent a Car
 • Budget
 • Keddy By Europcar
 • Sixt
 • Europcar
 • Turisprime
 • Rhodium Car Rental
 • Goldcar
 • InterRent
 • Canarias Rent a car
 • SurPrice car rentals
 • Enterprise
 • Carwiz rent a car
 • Dollar Rent a Car
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
 3. Wypożyczalnia samochodów Teneryfa