• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Barcelona

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Barcelona za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Barcelona

EasyTerra Wynajem Samochodów Barcelona jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Barcelona

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Barcelona

Promocje na wynajem samochodów w Barcelona

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Barcelona.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Barcelona

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Barcelona. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Goldcar Key'n Go

  8.8 (14)
  Od zł 81 / dzień
 • OK Mobility

  Brak recenzji
  Od zł 27 / dzień
 • Enterprise

  8.5 (1713)
  Od zł 120 / dzień
 • Alamo

  8.4 (7923)
  Od zł 110 / dzień
 • National Car Rental

  8 (384)
  Brak dostępnych taryf
 • Flizzr

  7.9 (271)
  Od zł 81 / dzień
 • Hertz

  7.9 (6179)
  Od zł 82 / dzień
 • Sixt

  7.8 (2944)
  Od zł 97 / dzień
 • Nizacars

  7.8 (354)
  Od zł 57 / dzień
 • Leasys

  7.7 (902)
  Od zł 235 / dzień
 • Europcar

  7.7 (7346)
  Od zł 91 / dzień
 • Budget

  7.4 (9018)
  Od zł 79 / dzień
 • Avis

  7.3 (5364)
  Od zł 89 / dzień
 • Thrifty

  7.3 (4908)
  Od zł 85 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.1 (3866)
  Od zł 74 / dzień
 • Drivalia

  7.1 (230)
  Od zł 41 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7 (3005)
  Od zł 81 / dzień
 • Centauro

  6.7 (4527)
  Od zł 56 / dzień
 • Rhodium Car Rental

  6.5 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • Record Rent a Car

  6.4 (1387)
  Od zł 33 / dzień
 • FireFly Car Rental

  6.4 (3482)
  Od zł 37 / dzień
 • InterRent

  6.1 (5931)
  Od zł 215 / dzień
 • Goldcar

  5.9 (5114)
  Od zł 47 / dzień
 • Carwiz rent a car

  8.1 (410)
  Brak dostępnych taryf
 • Touring Cars

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • ACE Rent A Car

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • CITROEN

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Barcelona?

Barcelona – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Barcelona), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Barcelona), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Barcelona), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Barcelona), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Barcelona - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Barcelona), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Barcelona - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Barcelona), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Barcelona - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Barcelona), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Barcelona – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Barcelona), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Barcelona - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Barcelona), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Barcelona – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Barcelona), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Barcelona - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Barcelona), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Barcelona - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Barcelona) Styczeń jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Barcelona) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Barcelona - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Barcelona), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Barcelona - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Barcelona) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Barcelona - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Barcelona) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Barcelona – Kiedy wynajem samochodu dostawczego jest najtańszy?

W (Barcelona) Marzec jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód typu van pasażerski. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód typu van pasażerski w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Barcelona

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Hiszpania, ale w mieście innym niż Barcelona, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Hiszpania stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Hiszpania chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Barcelona

EasyTerra Wynajem Samochodów Barcelona porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Av. de Pau Casals, 16
Av. les Garrigues, 1-3
Av. les Garrigues, 55
Av. Mare de Déu de Bellvitge, 3
Avinguda Diagonal, 622
C. d'Espronceda, 6
C. de Pallars, 457
C. de Pere IV, 129
C/ de Badajoz, 125
C/ de Badajoz, 168
C/ de Numància, 37
C/ de Potosí, 1
C/ de València, 177
C/ de València, 262
C/ de Viriat, 43
C/ del Rector Triadó, 104
Carrer d'Aragó, 54
Carrer de Carreras i Candi, 66
Carrer de Dolors Batlle i Sunyer, 17
Carrer de la Riera Roja, 26
Carrer de la Selva, 9
Carrer de Muntaner, 45
Carrer de Múrcia, 52
Carrer de Palaudàries, 5-7
Carrer de Rivadeneyra, 3
Carrer de Rosa Sensat, 4
Carrer de Salvador Espriu, 61
Carrer de Viladomat, 214
Carrer del Cardenal Reig, 11
Carrer K Zona Franca
Carrer Tirso de Molina, 25
Carrer Torrent del Matre Sig, 13
Ctra. de la Santa Creu de Calafell, 78-80
Ctra. de la Vila, 64
Ctra. de Mena, 34
Gran Via de les Corts Catalanes, 680
Moll de Barcelona
Pg. de Gràcia, 126
Pg. de Joan de Borbó, 4
Pg. del Taulat, 262-264
Rambla de Catalunya, 40
Rambla de Catalunya, 74

Informacja o lokalizacji dla Barcelona

Wprowadzenie

Barcelona jest jednym z najpopularniejszych portów na Morzu Śródziemnym, stolicą Katalonii (będącą prowincją Hiszpanii. Co się tyczy kultury, handlu oraz sportu, Barcelona stoi na równi z innymi dużymi miastami europejskimi. To sprawia, iż Barcelona oraz Madryt rywalizują między sobą. Jednym z atutów, z którego Barcelona jest szczególnie dumna to dzieła Gaudiego. 

Ludność

Barcelona posiada około 1.5 miliona mieszkańców, co sprawia iż jest to drugie największe miasto w Hiszpanii.

Położenie

Barcelona jest położona w północno-wschodniej części Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym. Miasto znajduje się około 100 kilometrów na północ od Pirenejów. W trochę większej odległości znajduje się granica z Francją oraz Andorą.

Gospodarka

Gospodarka Barcelony opiera się głównie o turystykę. Każdego roku, wielu turystów odwiedza miasto. Barcelona oferuje wiele w kontekście historii, architektury (np. dzieła Gaudiego), kultury, życia nocnego czy gastronomii. W 1992 roku, Barcelona była organizatorem Igrzysk Olimpijskich co przyczyniło się do unowocześnienia wielu części miasta. W 2004 roku, Barcelona była również gospodarzem Uniwersalnego Forum Kultur, co również przyczyniło się pozytywnie do rozwoju gospodarki miasta. Miejski port wpływa również znacząco na poziom rozwoju ekonomicznego.

Lotniska

Lotnisko del Prat  to międzynarodowy port lotniczy Barcelony. Znajduje się ono 12 kilometrów na południowy-zachód od miasta i obsługuje loty bezpośrednie z Ameryki Północnej i wielu innych miast europejskich. Wielu tanich przewoźników, w tym Ryanair, korzystają z Lotniska w Girony, które znajduje się 80 kilometrów na północ od Barcelony. 

Transport publiczny 

Metro jest najlepszym sposobem poruszania się po Barcelonie. 5 linii kolei podziemnej zabierze cię dosłownie "wszędzie". Bilety autobusowe nie są ważne w metrze i vice versa. Najtańszy bilet na autobus to tzw. T-2, który oferuje 10 przejazdów. Ponadto, w mieście kolejka linowa oraz tramwaj miejski, który dziś jest bardziej atrakcją turystyczną niż regularnym środkiem transportu.

Ruch uliczny i parkowanie

Barcelona posiada jednokierunkowe ulice w wielu miejscach, co sprawia, że jazda po mieście może być niekiedy naprawdę wolna. To z kolei nie musi być czymś negatywnym dla odwiedzających miasto. Jednakże, ważne, aby pozostać czujnym; jeśli miniesz zakręt, może zabrać trochę czasu zanim wrócisz do właściwego miejsca.

Znalezienie miejsca do zaparkowania w mieście może być stosunkowo trudne. Nie poddawaj się pokusie, aby zaparkować w miejscu, gdzie jest to zabronione, gdyż może być to kosztowna pomyłka. Najprostszym sposobem jest zaparkować na obrzeżach miasta i dalej poruszać się pieszo, taksówką lub transportem publicznym.

Hotele

W Barcelonie musisz zarezerwować hotel z wyprzedzeniem. Z myślą o Igrzyskach Olimpijskich w 1992, w mieście powstało wiele nowych hoteli, ale to w niewielkim stopniu polepszyło sytuację. Warto zarezerwować hotel nie tylko w szczytowym okresie, dlatego, że poza sezonem często organizowane są targi a także wystawy, a tym samym hotele wypełniają się szybko i pozostawiając dostępne jedynie te najgorsze.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Barcelony, zachęcamy do skorzystania z Google oraz następujący linków:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Spanish
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Goldcar Key'n Go
 • OK Mobility
 • Enterprise
 • Alamo
 • National Car Rental
 • Flizzr
 • Hertz
 • Sixt
 • Nizacars
 • Leasys
 • Europcar
 • Budget
 • Avis
 • Thrifty
 • Dollar Rent a Car
 • Drivalia
 • Keddy By Europcar
 • Centauro
 • Rhodium Car Rental
 • Record Rent a Car
 • FireFly Car Rental
 • InterRent
 • Goldcar
 • Carwiz rent a car
 • Touring Cars
 • ACE Rent A Car
 • CITROEN
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
 3. Wypożyczalnia samochodów Barcelona