PLN (zł) (PL)
  • Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Luqa

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Luqa za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Luqa

EasyTerra Wynajem Samochodów Luqa jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Luqa

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Luqa

Promocje na wynajem samochodów w Luqa

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Luqa.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV

Wypożyczalnie samochodów w Luqa

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Luqa. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Autounion Car Rental

  8.5 (36)
  Od zł 59 / dzień
 • Alamo

  8.3 (7785)
  Od zł 88 / dzień
 • Budget

  8.3 (8915)
  Od zł 90 / dzień
 • NÜ Car Rentals

  8.2 (19)
  Brak dostępnych taryf
 • Carwiz rent a car

  8.1 (394)
  Od zł 76 / dzień
 • First Car

  8 (557)
  Od zł 69 / dzień
 • National Car Rental

  8 (376)
  Brak dostępnych taryf
 • Enterprise

  8 (1673)
  Od zł 88 / dzień
 • Hertz

  8 (6095)
  Od zł 102 / dzień
 • ACE Rent A Car

  7.9 (3)
  Brak dostępnych taryf
 • Dollar Rent a Car

  7.8 (3789)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  7.5 (2876)
  Od zł 91 / dzień
 • Europcar

  7.5 (7225)
  Od zł 81 / dzień
 • Avis

  7.4 (5288)
  Od zł 95 / dzień
 • OK Rent a car

  7.3 (905)
  Brak dostępnych taryf
 • FireFly Car Rental

  7.2 (3428)
  Od zł 54 / dzień
 • Thrifty

  7.2 (4768)
  Od zł 93 / dzień
 • addCarRental

  7.2 (93)
  Od zł 41 / dzień
 • Green Motion

  7 (1623)
  Od zł 58 / dzień
 • InterRent

  6.7 (5931)
  Brak dostępnych taryf
 • SurPrice car rentals

  6.7 (416)
  Brak dostępnych taryf
 • Sicily by Car

  6.7 (2998)
  Od zł 59 / dzień
 • Rhodium Car Rental

  6.3 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • Smart Rent

  6.1 (3)
  Od zł 43 / dzień
 • Goldcar

  5.2 (5042)
  Od zł 60 / dzień
 • WHEEGO

  Brak recenzji
  Od zł 43 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 441 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Luqa?

Luqa – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Luqa), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Luqa), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Luqa), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Luqa), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Luqa - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Luqa), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Luqa - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Luqa), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Luqa - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Luqa), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Luqa – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Luqa), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Luqa - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Luqa), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Luqa – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Luqa), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Luqa - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Luqa), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Luqa - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Luqa) Październik jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Luqa) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Luqa - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Luqa) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Luqa

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Malta, ale w mieście innym niż Luqa, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Malta stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Malta chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Luqa

EasyTerra Wynajem Samochodów Luqa porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Informacja o lokalizacji dla Luqa

Wprowadzenie

Luqa to miasto na wyspie Malta, które prawie w całości zostało zniszczone podczas II Wojny Światowej. Przetrwały tylko dwa kościoły z XV wieku. Oprócz tych starych kościołów dla turystów ciekawostką będzie również coroczny festiwal na cześć patrona świętego Andrzeja. Odbywa się on w pierwszą niedzielę lipca. 

Ludność

Miasto liczy ponad 6000 mieszkańców.

Położenie

Luqa znajduję się na środku wzniesień południowo wschodniej Malty.

Gospodarka

Gospodarka Luqi jest blisko związana z obecnością lotniska. Turystyka ma tutaj wielkie znaczenie: Malta odwiedzana jest przez ponad milion ludzi rocznie. Międzynarodowy strumień turystów przybywających na Maltę głównie samolotem tworzy wiele miejsc pracy dla mieszkańców miasta.

Lotniska

Lotnisko Malta znajduje się bezpośrednio na południu Luqi. Do lotniska z łatwością można dojechać wypożyczonym samochodem drogą Vjal L Avjazzjoni (droga do Marsa). Stamtąd droga na lotnisko jest dobrze oznakowana. Co roku podczas ostatniego weekendu października odbywa się na lotnisku spektakularny pokaz wojskowych myśliwców.

Transport publiczny

Malta posiada dobrą komunikację autobusową. Jest to nawet jedna z atrakcji turystycznych na wyspie ponieważ kursy odbywają się praktycznie antycznymi brytyjskimi autobusami. Jednakże dodano trochę lokalnych elementów takich jak niezliczone obrazy świętych. Większość autobusów odjeżdża z dworca centralnego w stolicy Valletty. Często zdarza się tak, że najpierw musisz powrócić do Valletty, aby udać się do innego miejsca na Malcie.

Ruch miejski i parkowanie

Wypożyczony samochód stanowi idealny środek transportu do zwiedzania Malty. Ogólnie mówiąc stan dróg na Malcie jest dobry, jednakże parkowanie w centrum starego miasta jest często dość mocno ograniczone. Zabronione jest parkowanie wzdłuż żółtej podwójnej linii ciągłej. Parkowanie obok żółtej pojedynczej linii ciągłej zabronione jest w wyznaczonych godzinach (zwykle zapisane na znakach); dozwolony jest krótki postój. W tak zwanych "strefach parkowania" dozwolone jest parkowanie tylko na określony czas i praktycznie w każdym wypadku jest to czas nie dłuższy niż godzina.

Hotele

Na typowo turystycznej wyspie Malcie nie brakuje hoteli i innych zakwaterowań. Wahają się od niedrogich akademików dla osób podróżujących tanim kosztem do pięciogwiazdkowych hoteli. W ostatnich latach wybudowano kilka nowych droższych hoteli. Turyści, którzy mogą sobie pozwolić na tego typu pokoje hotelowe są mile widziani na Malcie. W letnich miesiącach polecamy zarezerwować pokój ze znacznym wyprzedzeniem.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Luqa polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  Linki
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  80 km/h
 • Język
  English, Maltese
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Autounion Car Rental
 • Alamo
 • Budget
 • NÜ Car Rentals
 • Carwiz rent a car
 • First Car
 • National Car Rental
 • Enterprise
 • Hertz
 • ACE Rent A Car
 • Dollar Rent a Car
 • Sixt
 • Europcar
 • Avis
 • OK Rent a car
 • FireFly Car Rental
 • Thrifty
 • addCarRental
 • Green Motion
 • InterRent
 • SurPrice car rentals
 • Sicily by Car
 • Rhodium Car Rental
 • Smart Rent
 • Goldcar
 • WHEEGO
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Malta
 3. Wypożyczalnia samochodów Luqa