Wypożyczalnia samochodów Funchal Lotnisko

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Funchal Lotnisko za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Funchal Lotnisko

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Portugalia
 3. Wypożyczalnia samochodów Madera
 4. Wypożyczalnia samochodów Funchal
 5. Madeira Airport
EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Informacja na temat lokalizacji dla Funchal Lotnisko

Lotnisko Madera w skrócie

Do niedawna lotnisko posiadało krótki pas do lądowania, co sprawiało trudności pilotom w lądowaniu. Z pomocą Unii Europejskiej ten pas został rozbudowany w 2000 roku. Lotnisko obsługuje ponad dwa miliony ludzi w ciągu roku. Można do niego dojechać tylko samochodem lub autobusem. Co godzinę odjeżdżają autobusy do Funchal, Machico i Caniço.

Na zachód od miasta Funchal w tak zwanym obszarze hotelowym znajdują się najbliższe hotele. Lotnisko posiada skromną liczbę barów, restauracji i sklepów. Na najwyższym piętrze znajduje się restauracja, która oferuje wspaniały widok na samoloty. Lotnisko posiada dwa salony VIP. Ponadto oferuje osobistą pomoc w dojechaniu na lotnisko lub z lotniska. W budynkach lotniska wszędzie występuje bezprzewodowy dostęp do internetu. Znajdują się tu dwa banki, kantor wymiany walut i bankomaty. W terminalu przylotów jest poczta, posterunek policji oraz biuro rzeczy znalezionych.

W transporcie lotniczym lotnisko Madera oznaczone jest skrótami FNC (kod IATA) oraz LPMA (kod ICAO ).

Link do oficjalnej strony Lotniska Madera.

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo Rent a Car
 • Avis
 • Bravacar
 • Budget
 • Centauro
 • Dollar Rent a Car
 • Enterprise
 • Europcar
 • Goldcar
 • Guerin
 • Hertz
 • InterRent
 • Keddy By Europcar
 • Payless Car Rental
 • Rhodium Car Rental
 • SIXT Rent a Car
 • Thrifty

Inne lokalizacje wypożyczalni w Funchal

Poza Funchal Lotnisko w Funchal EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Funchal: