• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Malaga

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Malaga za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 25% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważna do 27 marca - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Malaga

EasyTerra Wynajem Samochodów Malaga jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Malaga

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Malaga

Promocje na wynajem samochodów w Malaga

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Malaga.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Malaga

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Malaga. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Alamo

  8.5 (7818)
  Od zł 106 / dzień
 • Enterprise

  8.4 (1693)
  Od zł 98 / dzień
 • Wiber Rent a Car

  8.2 (307)
  Od zł 30 / dzień
 • Carwiz rent a car

  8 (396)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar Key'n Go

  8 (2)
  Od zł 88 / dzień
 • National Car Rental

  8 (380)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  7.9 (2870)
  Od zł 95 / dzień
 • Flizzr

  7.9 (267)
  Od zł 74 / dzień
 • Thrifty

  7.9 (4777)
  Od zł 72 / dzień
 • Europcar

  7.6 (7224)
  Od zł 84 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.6 (2946)
  Od zł 87 / dzień
 • Budget

  7.6 (8911)
  Od zł 81 / dzień
 • Hertz

  7.6 (6088)
  Od zł 83 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.6 (3783)
  Od zł 85 / dzień
 • Avis

  7.5 (5290)
  Od zł 84 / dzień
 • Centauro

  7.5 (4406)
  Od zł 41 / dzień
 • Nizacars

  7.4 (341)
  Od zł 44 / dzień
 • Clickrent

  7.4 (477)
  Od zł 42 / dzień
 • SurPrice car rentals

  7 (447)
  Brak dostępnych taryf
 • Rhodium Car Rental

  6.9 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • Drivalia

  6.8 (198)
  Od zł 44 / dzień
 • FireFly Car Rental

  6.8 (3424)
  Od zł 37 / dzień
 • OK Rent a car

  6.7 (905)
  Od zł 44 / dzień
 • Record Rent a Car

  6.7 (1372)
  Od zł 32 / dzień
 • InterRent

  6.5 (5931)
  Od zł 203 / dzień
 • Goldcar

  6.5 (5042)
  Od zł 37 / dzień
 • Everycar

  5.9 (7)
  Od zł 51 / dzień
 • McRent

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Autos Aguirre

  Brak recenzji
  Od zł 119 / dzień
 • offUgo

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 439 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Malaga?

Malaga – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Malaga), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Malaga), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Malaga), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Malaga), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malaga - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Malaga), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malaga - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Malaga), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Maj jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malaga - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Malaga), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Kwiecień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malaga – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Malaga), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malaga - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Malaga), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malaga – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Malaga), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malaga - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Malaga), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malaga - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Malaga) Listopad jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Malaga) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malaga - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Malaga), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Luty to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malaga - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Malaga) Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Kwiecień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malaga - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Malaga) Czerwiec to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malaga – Kiedy wynajem samochodu dostawczego jest najtańszy?

W (Malaga) Kwiecień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód typu van pasażerski. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód typu van pasażerski w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Malaga

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Hiszpania, ale w mieście innym niż Malaga, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Hiszpania stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Hiszpania chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Malaga

EasyTerra Wynajem Samochodów Malaga porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Av. de José Ortega y Gasset, 260
Av. de José Ortega y Gasset, 262
Av. de José Ortega y Gasset, km 2
Av. de Velázquez, 25
Av. del Comandante García Morato, 28
Av. General Duque de Aveiro, 4
Av. las Americas, s/n
C. Joaquín Rodrigo, 3
C. la Orotava, 33
C. Marea Baja, 11
Pl. Conde de Guadalhorce S/N

Informacja o lokalizacji dla Malaga

Wprowadzenie

Malaga jest popularnym portem na Morzu Śródziemnym. To bardzo hiszpańskie miasto jest jednocześnie zabytkowe i nowoczesne. Centrum oferuje odwiedzającym wąskie uliczki, szerokie bulwary, piękne ogrody, imponujące ogrody, nowoczesne centra handlowe oraz ośrodki kultury.

Ludność

Malaga jest szóstym największym miastem Hiszpanii. To także największe miasto Andaluzji. W całości, miasto ma 547,000 mieszkańców.

Położenie

Malaga położona jest na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii, około 150 km od Cieśniny Gibraltarskiej. Sama Malaga leży nad Morzem Śródziemnym.

Na północy i wschodzie od Malagi, znajdują się piękne wzgórza, niektóre z nich będące częścią Parku Krajobrazowego Wzgórz Malagi. Jeżeli zdecydujesz udać się wzdłuż wybrzeża Malagi, dotrzesz do Costa del Sol, które bierze swój początek właśnie w Maladze.

Gospodarka

Gospodarka Malagi rozwijała się powoli od lat 1950-tych i 1960-tych. Ma to związek z tym, iż miasto korzystało z efektu ubocznego napływu turystów do Costa del Sol, który jest najczęściej odwiedzanym regionem Hiszpanii. Miasto nadal dba o swój rozwój tak aby móc zaoferować turystom coraz lepsze opcje zakwaterowania oraz restauracje. Ponadto, tworzone są nowe atrakcje turystyczne, które mają na celu podtrzymanie i dalszą promocję turystyki. Poza tym, turystyka oprócz tworzenia miejsc pracy w przemyśle budowlanym, turystyce, dostarcza również zatrudnienia w cateringu, sektorze usług oraz w muzeach, szpitalach itd.

Lotniska

Malaga posiada jedno lotnisko: Lotnisko w Maladze. Ten port jest największym lotniskiem Andaluzji i jednocześnie jednym z najbardziej ruchliwych. Lotnisko obsługuje loty z samej Hiszpanii, ale również z dużych europejskich miast.

Transport publiczny

Jeżeli nie masz wynajętego samochodu, z którego mógłbyś skorzystać, w Maladze znajdziesz opcje transportu odpowiadające twoim potrzebom. Z lotniska możesz dojechać do centrum korzystając z pociągu, podróż zabiera około 11 minut. Ponadto, autobus numer 19 zabierze cię z portu do samego śródmieścia. Poza tym, w samym mieście działają autobusy. Z Malagi możesz wziąć pociąg, między innymi do Madrytu oraz Barcelony. Możesz również wsiąść w autobus i udać się do wielu miejsc w Hiszpanii.

Ruch uliczny oraz parkowanie

Malaga nie jest trudnym miastem jeżeli zdecydujesz się poruszać w nim wynajętym samochodem. W szczycie sezonu urlopowego, na koniec czerwca, w lipcu, sierpniu oraz na początku września, będzie to trudniejsze ze względu na dużą liczbę turystów. Podczas tego okresu, zalecamy abyś parkował samochód tuż poza centrum miasta i resztę zwiedzania realizował pieszo.

Hotele

W Maladze znajdziesz wiele hoteli. Jeżeli zdecydujesz się odwiedzić Malagę poza sezonem, nie ma konieczności wcześniejszej rezerwacji, chociaż możesz to zrobić dla pewności. Podczas szczytu sezonu, wcześniejsza rezerwacja jest koniecznością.

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Spanish
 • Popularna klasa samochodu
  Kompaktowy

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo
 • Enterprise
 • Wiber Rent a Car
 • Carwiz rent a car
 • Goldcar Key'n Go
 • National Car Rental
 • Sixt
 • Flizzr
 • Thrifty
 • Europcar
 • Keddy By Europcar
 • Budget
 • Hertz
 • Dollar Rent a Car
 • Avis
 • Centauro
 • Nizacars
 • Clickrent
 • SurPrice car rentals
 • Rhodium Car Rental
 • Drivalia
 • FireFly Car Rental
 • OK Rent a car
 • Record Rent a Car
 • InterRent
 • Goldcar
 • Everycar
 • McRent
 • Autos Aguirre
 • offUgo
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
 3. Wypożyczalnia samochodów Malaga