Wypożyczalnia samochodów Malaga

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Malaga za Ciebie.

  • Anulowaniegratis
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Malaga

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
  3. Wypożyczalnia samochodów Malaga
EasyTerra Wynajem Samochodów Malaga jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Informacja o lokalizacji dla Malaga

Wypożyczalnia samochodów Malaga
Wypożyczalnia samochodów Malaga

Wprowadzenie

Malaga jest popularnym portem na Morzu Śródziemnym. To bardzo hiszpańskie miasto jest jednocześnie zabytkowe i nowoczesne. Centrum oferuje odwiedzającym wąskie uliczki, szerokie bulwary, piękne ogrody, imponujące ogrody, nowoczesne centra handlowe oraz ośrodki kultury.

Ludność

Malaga jest szóstym największym miastem Hiszpanii. To także największe miasto Andaluzji. W całości, miasto ma 547,000 mieszkańców.

Położenie

Malaga położona jest na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii, około 150 km od Cieśniny Gibraltarskiej. Sama Malaga leży nad Morzem Śródziemnym.

Na północy i wschodzie od Malagi, znajdują się piękne wzgórza, niektóre z nich będące częścią Parku Krajobrazowego Wzgórz Malagi. Jeżeli zdecydujesz udać się wzdłuż wybrzeża Malagi, dotrzesz do Costa del Sol, które bierze swój początek właśnie w Maladze.

Gospodarka

Gospodarka Malagi rozwijała się powoli od lat 1950-tych i 1960-tych. Ma to związek z tym, iż miasto korzystało z efektu ubocznego napływu turystów do Costa del Sol, który jest najczęściej odwiedzanym regionem Hiszpanii. Miasto nadal dba o swój rozwój tak aby móc zaoferować turystom coraz lepsze opcje zakwaterowania oraz restauracje. Ponadto, tworzone są nowe atrakcje turystyczne, które mają na celu podtrzymanie i dalszą promocję turystyki. Poza tym, turystyka oprócz tworzenia miejsc pracy w przemyśle budowlanym, turystyce, dostarcza również zatrudnienia w cateringu, sektorze usług oraz w muzeach, szpitalach itd.

Lotniska

Malaga posiada jedno lotnisko: Lotnisko w Maladze. Ten port jest największym lotniskiem Andaluzji i jednocześnie jednym z najbardziej ruchliwych. Lotnisko obsługuje loty z samej Hiszpanii, ale również z dużych europejskich miast.

Transport publiczny

Jeżeli nie masz wynajętego samochodu, z którego mógłbyś skorzystać, w Maladze znajdziesz opcje transportu odpowiadające twoim potrzebom. Z lotniska możesz dojechać do centrum korzystając z pociągu, podróż zabiera około 11 minut. Ponadto, autobus numer 19 zabierze cię z portu do samego śródmieścia. Poza tym, w samym mieście działają autobusy. Z Malagi możesz wziąć pociąg, między innymi do Madrytu oraz Barcelony. Możesz również wsiąść w autobus i udać się do wielu miejsc w Hiszpanii.

Ruch uliczny oraz parkowanie

Malaga nie jest trudnym miastem jeżeli zdecydujesz się poruszać w nim wynajętym samochodem. W szczycie sezonu urlopowego, na koniec czerwca, w lipcu, sierpniu oraz na początku września, będzie to trudniejsze ze względu na dużą liczbę turystów. Podczas tego okresu, zalecamy abyś parkował samochód tuż poza centrum miasta i resztę zwiedzania realizował pieszo.

Hotele

W Maladze znajdziesz wiele hoteli. Jeżeli zdecydujesz się odwiedzić Malagę poza sezonem, nie ma konieczności wcześniejszej rezerwacji, chociaż możesz to zrobić dla pewności. Podczas szczytu sezonu, wcześniejsza rezerwacja jest koniecznością.

Wypożyczalnie samochodów w Malaga

EasyTerra Wynajem Samochodów Malaga porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Hiszpania, ale w mieście innym niż Malaga, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów Hiszpania stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Hiszpania chciałabyś wypożyczyć samochód.