• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Oferta wypożyczalni w Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Thrifty

  8.5 (4785)
  Od zł 93 / dzień
 • Enterprise

  8.2 (1693)
  Brak dostępnych taryf
 • Hertz

  8.1 (6097)
  Od zł 103 / dzień
 • TopCar

  8 (131)
  Od zł 77 / dzień
 • Goldcar Key'n Go

  8 (2)
  Od zł 114 / dzień
 • Flizzr

  7.9 (267)
  Od zł 111 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.8 (3788)
  Brak dostępnych taryf
 • Avis

  7.8 (5293)
  Od zł 95 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.8 (2949)
  Od zł 97 / dzień
 • Europcar

  7.7 (7231)
  Od zł 103 / dzień
 • Budget

  7.6 (8922)
  Od zł 90 / dzień
 • Gobycar

  7.6 (17)
  Od zł 71 / dzień
 • Turisprime

  7.2 (471)
  Od zł 79 / dzień
 • Orlando Rent a Car

  7.1 (116)
  Brak dostępnych taryf
 • OK Rent a car

  7 (905)
  Od zł 81 / dzień
 • SurPrice car rentals

  7 (447)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar

  6.8 (5052)
  Od zł 60 / dzień
 • Rhodium Car Rental

  6.6 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  6.6 (2875)
  Od zł 105 / dzień
 • InterRent

  6.4 (5931)
  Od zł 315 / dzień
 • Canarias Rent a car

  6 (3)
  Od zł 73 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Średnia cena dzienna za miesiąc w Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia

Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia), Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia), Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia) Wrzesień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia) Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia) Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia) Czerwiec to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacja wynajmu samochodów Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia

Informacja na temat lokalizacji dla Teneryfa Lotnisko-Reina Sofia

Lotnisko Areopuerto de Tenerife Sur-Reina Sofia (południe)

Reina Sofia (Tenerife Sur) jest największym i najbardziej zatłoczonym lotniskiem na Teneryfie, gdzie ląduje i odlatuje wiele wakacyjnych lotów. Na północy wyspy znajduje się mniejsze lotnisko, Los Rodeos, które wykorzystywane jest głównie do lotów na inne Wyspy Kanaryjskie oraz na hiszpański stały lad. Lotnisko znajduje się 60 kilometrów na południowy zachód od stolicy prowincji Santa Cruz oraz 16 kilometrów na wschód od Playa de Las Américas (centrum turystyczne). Lotnisko obsługuje dziewięć milionów pasażerów rocznie.

Na Teneryfie nie ma kolei, wjazdy na lotnisko są dobrze oznakowane a z terminalu przylotów odjeżdża pięć linii autobusowych do różnych miejsc.

Na lotnisku nie ma hoteli. Można tu znaleźć dużą liczbę sklepów i miejsc, gdzie można zjeść i napić się. Miej na uwadze, że Wyspy Kanaryjskie posiadają odrębny status, co oznacza, że eksport wyrobów tytoniowych i alkoholu jest objęty restrykcjami. Z drugiej strony cena jest znacząco niższa niż na hiszpańskim stałym lądzie. Na pierwszym piętrze znajduje się salon VIP, który można przemeblować w różny sposób dla spotkań i konferencji. Znajdziesz tu również takie udogodnienia jak faks, telefon, komputery i połączenie z internetem. Na lotnisku mieszczą się: bank, poczta, apteka i punkt pierwszej pomocy a w centralnym holu znajduje się plac zabaw dla dzieci. Lotnisko posiada udogodnienia dla ludzi niepełnosprawnych.

W transporcie lotniczym Lotnisko Reina Sofia oznaczone jest skrótami TFS (kod IATA) oraz GCTS (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska Reina Sofia.

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Spanish
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Thrifty
 • Enterprise
 • Hertz
 • TopCar
 • Goldcar Key'n Go
 • Flizzr
 • Dollar Rent a Car
 • Avis
 • Keddy By Europcar
 • Europcar
 • Budget
 • Gobycar
 • Turisprime
 • Orlando Rent a Car
 • OK Rent a car
 • SurPrice car rentals
 • Goldcar
 • Rhodium Car Rental
 • Sixt
 • InterRent
 • Canarias Rent a car