PLN (zł) (PL)
  • Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Faro

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Faro za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Faro

EasyTerra Wynajem Samochodów Faro jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Faro

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Faro

Promocje na wynajem samochodów w Faro

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Faro.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Faro

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Faro. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Guerin

  8.5 (934)
  Od zł 128 / dzień
 • Alamo

  8.4 (7825)
  Od zł 108 / dzień
 • Rent a star

  8.4 (760)
  Od zł 106 / dzień
 • YorCar

  8.3 (2)
  Od zł 108 / dzień
 • Enterprise

  8.2 (1693)
  Od zł 120 / dzień
 • Sixt

  8.2 (2875)
  Od zł 106 / dzień
 • Goldcar Key'n Go

  8 (2)
  Od zł 106 / dzień
 • Thrifty

  8 (4785)
  Od zł 134 / dzień
 • National Car Rental

  7.9 (380)
  Brak dostępnych taryf
 • ACE Rent A Car

  7.9 (3)
  Brak dostępnych taryf
 • Dollar Rent a Car

  7.8 (3789)
  Od zł 94 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.8 (2949)
  Od zł 117 / dzień
 • Avis

  7.7 (5293)
  Od zł 148 / dzień
 • Budget

  7.5 (8923)
  Od zł 118 / dzień
 • Hertz

  7.5 (6099)
  Od zł 128 / dzień
 • Drive On Holidays

  7.5 (1078)
  Od zł 91 / dzień
 • Centauro

  7.5 (4410)
  Od zł 84 / dzień
 • Europcar

  7.4 (7232)
  Od zł 96 / dzień
 • OK Rent a car

  7.4 (905)
  Od zł 67 / dzień
 • Klass Wagen

  7.2 (30)
  Od zł 34 / dzień
 • FireFly Car Rental

  7 (3428)
  Od zł 106 / dzień
 • Turisprime

  7 (471)
  Od zł 66 / dzień
 • SurPrice car rentals

  6.9 (447)
  Od zł 47 / dzień
 • Bravacar

  6.8 (57)
  Brak dostępnych taryf
 • InterRent

  6.8 (5931)
  Od zł 212 / dzień
 • Drive and go

  6.7 (266)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar

  6.5 (5053)
  Od zł 79 / dzień
 • Rhodium Car Rental

  6.4 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • Auto Rent

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 441 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Faro?

Faro – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Faro), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Faro), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Faro), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Faro), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Faro), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Faro), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Faro), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Faro), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Faro), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Faro), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Faro), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Faro) Listopad jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Faro) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Faro), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Październik to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Faro) Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Faro – Kiedy wynajem samochodu dostawczego jest najtańszy?

W (Faro) Luty jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód typu van pasażerski. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód typu van pasażerski w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Faro

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Portugalia, ale w mieście innym niż Faro, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Portugalia stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Portugalia chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Faro

EasyTerra Wynajem Samochodów Faro porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Estr. de São Brás de Alportel
Estrada do Aeroporto de Faro
Estrada Nacional 2
N125-10 330A
R. 1 de Maio 1
R. Prof. Dr. Egas Moniz 16
Sitio do Arneiro, Cx. P. 174-G

Informacja o lokalizacji dla Faro

Wprowadzenie

Faro to stolica Algarve (prowincja w Portugalii). Miasto jest prawdziwym ośrodkiem handlowym i transportowym. Ponadto, Faro jest miastem godnym odwiedzenia dla każdego turysty. 

Ludność

Faro posiada 42,000 mieszkańców, co sprawia, iż jest to 22 największe miasto w Portugalii.

Położenie

Faro znajduje się po środku południowego wybrzeża Portugalii. Stolica Algarve znajduje się u ujścia wielu wydm oraz plaż. Na północ od Faro znajduje się górzysty obszar, który jest również bardzo interesujący dla turystów. W odległości mniej niż 100 km na wschód od Faro znajduje się granica z Hiszpanią. 

Gospodarka

Gospodarka Faro zależy w dużej mierze od transportu. Faro to prawdziwie zagłębie transportowe ze swoimi doskonałymi udogodnieniami oraz lokalizacją. Do Faro można dostać się łódką, ciężarówką/samochodem, pociągiem oraz samolotem. Ponadto, wiele firm posiada swoje siedziby właśnie w tym nadmorskim mieście. To prawdziwe centrum handlowe dla całej prowincji Algarve.

Kolejnym filarem gospodarki Faro jest turystyka. Każdego roku, wielu turystów odwiedza portugalskie Algarve, wielu z nich podróżując przez Faro lub zatrzymując się tu celem spędzenia urlopu.

Lotniska

W ciągu całego roku, Lotnisko Faro oferuje loty do Lizbony. Te loty występują często kilka razy w ciągu dnia. W okresie szczytowym, między lipcem a wrześniem, istnieją także loty bezpośrednie między Faro a Porto (mimo że nie ma bezpośredniego lotu w druga stronę). Air Portugalia oraz TAP Air Portugal to dwie linie lotnicze, które korzystają z lotniska w Faro. W szczycie sezonu, istnieje także wiele połączeń lotniczych z innymi europejskimi miastami. 

Transport publiczny

Z Faro istnieje dobre połączenie kolejowe, między innymi, do Lizbony. Ponadto, dwa miasta łączy także dobrze utrzymana droga. Możesz dostać się do innych miast z Faro podróżując choćby łodzią. Z lotniska możesz dojechać do centrum i z powrotem dzięki autobusom kursującym kilka razy dziennie. Autobus Eva to autobus przewoźnika miejskiego w Faro, który oferuje między innymi bilety dzienne.

Ruch uliczny oraz parkowanie

Ze względu na rozmiar miasta, jazda po Faro nie jest zbyt trudna, chociaż i tu dość przygodowy sposób jazdy Portugalczyków wymaga odrobiny cierpliwości i przyzwyczajenia się. Jednakże, nie będzie to zbyt dużym problemem. Jeśli chodzi o parkowanie, jest mało prawdopodobne aby mieć z tym trudności, chociaż w szczycie sezonu może to byś trochę bardziej skomplikowane (i trochę droższe). Mądrym rozwiązaniem może okazać się zostawienie samochodu na obrzeżach miasta i zwiedzanie go pieszo.

Hotele

W Faro, ceny i dostępność miejsc hotelowych zależą od sezonu. W lipcu i sierpniu ceny są najwyższe i dostępność jest najniższa. W styczniu i lutym sytuacja jest odwrotna. Oznacza to, iż w szczycie sezonu, zalecamy uprzednią rezerwację hotelu.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Faro, zachęcamy do skorzystania z Google oraz następujących linków:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Portuguese
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Guerin
 • Alamo
 • Rent a star
 • YorCar
 • Enterprise
 • Sixt
 • Goldcar Key'n Go
 • Thrifty
 • National Car Rental
 • ACE Rent A Car
 • Dollar Rent a Car
 • Keddy By Europcar
 • Avis
 • Budget
 • Hertz
 • Drive On Holidays
 • Centauro
 • Europcar
 • OK Rent a car
 • Klass Wagen
 • FireFly Car Rental
 • Turisprime
 • SurPrice car rentals
 • Bravacar
 • InterRent
 • Drive and go
 • Goldcar
 • Rhodium Car Rental
 • Auto Rent
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Portugalia
 3. Wypożyczalnia samochodów Faro