• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Azory

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Azory za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Azory

EasyTerra Wynajem Samochodów Azory jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Azory

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Azory.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Kiedy zarezerwować wynajem samochodu w Azory

Azory – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Azory), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Czerwiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Azory), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Azory), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Czerwiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Azory), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Azory - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Azory), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Azory - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Azory), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Azory - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Azory), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Czerwiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Azory – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Azory), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Azory - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Azory), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Azory – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Azory), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Czerwiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Azory - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Azory), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Azory - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Azory) Grudzień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Azory) Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Azory - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Azory) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacje wynajmu samochodów w Azory

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny za wypożyczenie samochodu w poniższych lokalizacjach

Informacja o lokalizacji dla Azory

Wprowadzenie

Azory są grupą wysp o pochodzeniu wulkanicznym położoną na Oceanie Atlantyckim. To duży archipelag o długości ponad 600 kilometrów. Cały obszar morski między tymi wyspami stanowi specjalną strefę ekonomiczną, która liczy w sumie 1.5 miliona kilometrów kwadratowych. Każda z wysp posiada swój własny charakter, ale wszystkie są skaliste i posiadają piękne zatoki oraz urocze laguny.

Ludność

Na 9 zaludnionych wyspach Azorów mieszka w sumie 250,000 mieszkańców. Ponad połowa z nich rezyduje na głównej wyspie São Miguel.

Położenie

Azory znajdują się na Oceanie Atlantyckim, około 1500 kilometrów na zachód od portugalskiej części kontynentalnej oraz około 3,300 kilometrów od wybrzeża Ameryki Północnej. Wulkan Pico znajdujący się na wyspie o tej samej nazwie jest nie tylko najwyższym szczytem Azorów, ale także samej Portugalii.

Gospodarka

Hodowla zwierząt (na potrzeby przemysłu mleczarskiego oraz produkcji mięsa) ma olbrzymie znaczenie dla miejscowej gospodarki. Jednakże mieszkańcy żyją też po trosze z uprawy roli na raczej mało "owocowych" wyspach azorskich: rosną tam między innymi winogrona, ananasy oraz banany. Uprawa herbaty oraz buraków cukrowych ma mniejsze znaczenie.

Komercyjne rybołówstwo skupia się głównie na tuńczyku, który jest puszkowany i wysyłany na eksport. Mieszkańcy wyspy Pico polują aktywnie na wieloryby. Dzisiaj, poszukiwanie wielorybów (oraz delfinów) to atrakcja turystyczna. Turystyka jest niezaprzeczalnym źródłem dochodów w Azorach.

Lotniska

Każda z 9 zaludnionych wysp posiada lotnisko, ale najważniejsze z nich to port lotniczy Jana Pawła II blisko stolicy Ponta Delgada na głównej wyspie São Miguel. Z wysp odlatują loty do Europy oraz Ameryki Północnej.

Transport publiczny

Wszystkie wyspy, poza Corvo, oferują transport autobusowy. Na São Miguel, Terceira oraz Pico autobusy odjeżdżają regularnie oraz na czas, ale na mniejszych wyspach autobus jeździ jedynie dwa lub trzy razy w ciągu dnia i nie w trakcie weekendu. Aby poruszać się między wyspami, możesz wybrać między samolotem lub promem. Prom pływa jedynie między głównymi wyspami.

Ruch uliczny oraz parkowanie

Aby zwiedzać większe wyspy takie jak São Miguel czy Terceira, samochód do wynajęcia jest idealnym środkiem lokomocji. Weź pod uwagę, iż drogi są wąskie, strome i kręte.

Hotele

Na Azorach istnieje bardzo duża oferta zakwaterowania uwzględniająca wszystkie przedziały cenowe. Od bardzo podstawowych pól biwakowych poprzez luksusowe hotele na większych wyspach. Postaraj się spędzić noc w tzw. "quinta" (zwykle będącą domem bogatego rolnika).

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Azorów, zalecamy skorzystanie z Google oraz następujących linków:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Portuguese
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo
 • Guerin
 • Enterprise
 • Ilha Verde Rent a Car
 • Sixt
 • Rent-A-Car Auto Turística Faialense
 • National Car Rental
 • Keddy By Europcar
 • Rent a star
 • Thrifty
 • Hertz
 • Dollar Rent a Car
 • Europcar
 • Avis
 • Drive On Holidays
 • InterRent
 • Goldcar
 • Rhodium Car Rental
 • FireFly Car Rental
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Portugalia
 3. Wypożyczalnia samochodów Azory