• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Korfu

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Korfu za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Korfu

EasyTerra Wynajem Samochodów Korfu jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Korfu

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Korfu.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Kiedy zarezerwować wynajem samochodu w Korfu

Korfu – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Korfu), Marzec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Korfu), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Korfu), Marzec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Korfu), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Korfu - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Korfu), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Korfu - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Korfu), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Korfu - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Korfu), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Korfu – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Korfu), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Korfu - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Korfu), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Korfu – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Korfu), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Korfu - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Korfu), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Korfu - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Korfu) Marzec jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Korfu) Kwiecień jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Korfu - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Korfu) Marzec to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacje wynajmu samochodów w Korfu

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny za wypożyczenie samochodu w poniższych lokalizacjach

Informacja o lokalizacji dla Korfu

Wprowadzenie

W języku greckim wyspa Korfu znana jest jako Kérkyra. Historycznie rzecz ujmując, to bardzo interesująca wyspa, która ze względu na swoje strategiczne położenie była często obiektem zaciętych walk. Podczas drugiej wojny światowej, wiele szkód zostało tam poczynionych w wyniku bombardowań niemieckich. Podczas zimy na wyspie spada dużo deszczu co sprawia, że Korfu jest bardzo zielonym regionem. Ponadto, wyspa posiada piękne, piaszczyste plaże, krystaliczną wodę oraz urokliwe wioski. Na północy wyspy znajduje się wysoka góra Pandokrator (906 metrów).

Ludność

Wyspa posiada 115 tysięcy mieszkańców z których połowa mieszka w mieście, którego nazwa pochodzi od nazwy samej wyspy. Część mieszkańców to obcokrajowcy, szczególnie Brytyjczycy żyjących w związku z Greczynkami bądź Grekami. Ponadto, wyspę zamieszkuje grupa Holendrów, którzy ufundowali na miejscu holenderską szkołę. Stolica wyspy ulokowana jest na wschodnim wybrzeżu.

Położenie

Korfu znajduje się na Morzu Jońskim, na zachód od greckiej części kontynentalnej a także częściowo wybrzeża albańskiego. Wyspa posiada 62 kilometry długości, a także maksymalnie 28 kilometrów szerokości. To najbardziej na północ wysunięta wyspa spośród Wysp Jońskich, w których skład wchodzą także Zakynthos oraz Kefalonia. Wokół Korfu znaleźć można wiele małych wysepek, czasem nie wiele większych niż zwykle skały. 

Gospodarka

Korfu jest bardzo popularnym miejscem urlopowym już od dłuższego czasu. Bogaci Włosi oraz reszta Europejczyków odwiedzali już wyspę na początku zeszłego wieku, a wraz z nimi niemiecki cesarz Wilhelm II. A zatem nie jest to wyspa, która zaczęła być chętnie odwiedzana dopiero po eksplozji masowej turystyki. Rocznie, wyspa jest obierana za cel przez miliony obcokrajowców. Oznacza to, iż turystyka jest bardzo ważnym źródłem dochodów, tj. takim, który dostarcza zatrudnienia ponad połowie aktywnej zawodowo ludności.

Pierwotnie, uprawa oliwek była głównym zajęciem mieszkańców. Wyspa jest pełna drzew oliwnych. Wielu ludzi, którzy latem pracują w turystyce, zimą przerzuca się na oliwki. Większość oliwek jest przetwarzanych na oliwę z oliwek. Ponadto, na terenie wyspy znajdują się plantacje pomarańczy oraz cytryn,  a także oczywiście winnice. Ostatecznie, rybołówstwo w mniejszym stopniu przyczynia się również do poziomu dochodów wyspy.

Lotniska

Międzynarodowe lotnisko na Korfu (Ioannis Kapodistrias) znajduje się 3 kilometry na południe od stolicy. Oferuje ono głównie połączenia lokalne do Aten oraz Salonik znajdujących się na greckiej części kontynentalnej. W okresie letnim z wyspy wylatuje też wiele lotów czarterowych.

Transport publiczny

Dworzec autobusowy Korfu znajduje się przy skrzyżowaniu Platia i Theotoki, również znanym jako Plac San Rocco. Niebieskie autobusy oferują głównie połączenia wewnątrz miasta i w jego najbliższych okolicach. Niedaleko znajduje się kolejny dworzec autobusowy, skąd odjeżdżają zielone autobusy do innych miejscowości takich jak Sidari, Ipsos, Kavos oraz Palaiokastritsa.

Wyspa posiada wiele połączeń promowych. Niewielkie, tradycyjne promy odpływają ze starej zatoki (Paleo Limani) do wyspy Paxos oraz do Igoumenitsa znajdującej się na kontynencie. 

Nowe promy, a wśród nich szybkie poduszkowce ("latające delfiny") opuszczają nową zatokę (Nea Limani) i płyną do miejscowości na greckim kontynencie oraz innych miejscowości we Włoszech (Wenecja, Ankona, Bari, Brindisi) oraz Albanii (Sarande).

Ruch uliczny oraz parkowanie

Na wyspie znajdują się dwie główne drogi, GR-24 (z Korfu do Palaiokastritsa na północnym-zachodzie) oraz GR-25 (ze stolicy do Lefkimi na południowym-wschodzie). Te drogi znajdują się w dobrym stanie. Jeśli ktoś chce cię wyprzedzić, powinieneś trzymać się prawej strony najbardziej jak to możliwe. Osoba, która będzie cię chciała wyprzedzić da ci znać trąbiąc uprzednio bądź korzystając ze świateł.

Poza głównymi drogami, na terenie wyspy znajdziesz tylko niewielkie, szutrowe drogi. Jedź ostrożnie, gdyż niewielkie kamienie mogą zniszczyć  podwozie twojego wypożyczonego samochodu. W wioskach oraz samej stolicy ruch może być naprawdę znaczący. W niektórych wioskach zainstalowano światła, aby zapobiec zastojom. Czasem zabiera naprawdę dużo czasu zanim pojawi się ponownie zielone światło.

Poza samym miastem Korfu, parkowanie jest łatwe na terenie całej wyspy. Czasem możesz zaparkować swój samochód nawet na plaży!

Hotele

Jako typowa wyspa turystyczna, Korfu posiada wiele hoteli. Okres szczytowy przypada na kwiecień-październik. W tym okresie koniecznie zarezerwuj swój pokój z wyprzedzeniem. Zimą nie jest to aż tak koniecznie, ale na pewno zalecane jeżeli masz upatrzony jakiś konkretny hotel. Większość kurortów oraz pól z bugalowami znajduje się na północnym-wschodzie wyspy. Na południowym-zachodzie, w okolicach Kavos, przebywają głównie młodzi turyści.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Korfu, zalecamy skorzystanie z Google (Korfu) oraz następujących linków:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Greek (modern)
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Autounion Car Rental
 • National Car Rental
 • Budget
 • Alamo
 • Volta4u
 • Thrifty
 • Drive Hellas
 • Sixt
 • Enterprise
 • Hertz
 • ACE Rent A Car
 • Payless Car Rental
 • Europcar
 • Keddy By Europcar
 • Centauro
 • Dollar Rent a Car
 • Avis
 • GLOBAL Rent-a-Car
 • Yours Carrental
 • Carwiz rent a car
 • Abbycar
 • Drive On Holidays
 • addCarRental
 • SurPrice car rentals
 • Green Motion
 • Goldcar
 • InterRent
 • FireFly Car Rental
 • Global Rent a Car
 • WHEEGO
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Grecja
 3. Wypożyczalnia samochodów Korfu