• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Alicante Lotnisko

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Alicante Lotnisko za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Ważne do 31 maja
Summer Sale
Do 25% rabatu na wynajem samochodu
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Alicante Lotnisko

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów Alicante Lotnisko

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w Alicante Lotnisko.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Oferta wypożyczalni w Alicante Lotnisko

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Alicante Lotnisko. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Goldcar Key'n Go

  8.6 (10)
  Od zł 86 / dzień
 • Sixt

  8.6 (2928)
  Od zł 88 / dzień
 • Alamo

  8.5 (7906)
  Od zł 115 / dzień
 • Wiber Rent a Car

  8.5 (330)
  Od zł 51 / dzień
 • Leasys

  8.4 (902)
  Od zł 151 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  8.4 (3851)
  Od zł 75 / dzień
 • Budget

  8.3 (8999)
  Od zł 81 / dzień
 • KeyGo Rent

  8.2 (51)
  Od zł 33 / dzień
 • Avis

  8 (5348)
  Od zł 90 / dzień
 • Hertz

  7.9 (6161)
  Od zł 80 / dzień
 • Thrifty

  7.9 (4885)
  Od zł 82 / dzień
 • Europcar

  7.9 (7319)
  Od zł 91 / dzień
 • Flizzr

  7.9 (270)
  Od zł 81 / dzień
 • Enterprise

  7.8 (1707)
  Od zł 112 / dzień
 • FireFly Car Rental

  7.8 (3463)
  Od zł 35 / dzień
 • Centauro

  7.5 (4506)
  Od zł 64 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.4 (2991)
  Od zł 85 / dzień
 • Record Rent a Car

  7.1 (1384)
  Od zł 32 / dzień
 • Rhodium Car Rental

  7.1 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar

  7.1 (5106)
  Od zł 42 / dzień
 • Drivalia

  6.7 (217)
  Od zł 49 / dzień
 • Clickrent

  6.6 (503)
  Od zł 49 / dzień
 • InterRent

  6.5 (5931)
  Od zł 243 / dzień
 • Everycar

  6.2 (7)
  Od zł 88 / dzień
 • OK Mobility

  Brak recenzji
  Od zł 23 / dzień
 • Carwiz rent a car

  8.1 (404)
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  7.9 (384)
  Brak dostępnych taryf
 • ACE Rent A Car

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • offUgo

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 451 recenzjach

Średnia cena dzienna za miesiąc w Alicante Lotnisko

Alicante Lotnisko – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Alicante Lotnisko), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Alicante Lotnisko), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Alicante Lotnisko), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Alicante Lotnisko), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alicante Lotnisko - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Alicante Lotnisko), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alicante Lotnisko - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Alicante Lotnisko), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alicante Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Alicante Lotnisko), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alicante Lotnisko – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Alicante Lotnisko), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alicante Lotnisko - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Alicante Lotnisko), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alicante Lotnisko – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Alicante Lotnisko), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alicante Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Alicante Lotnisko), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alicante Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Alicante Lotnisko) Luty jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Alicante Lotnisko) Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alicante Lotnisko - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Alicante Lotnisko), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alicante Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Alicante Lotnisko) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Maj to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alicante Lotnisko - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Alicante Lotnisko) Maj to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Maj to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Alicante Lotnisko – Kiedy wynajem samochodu dostawczego jest najtańszy?

W (Alicante Lotnisko) Sierpień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód typu van pasażerski. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód typu van pasażerski w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacja wynajmu samochodów Alicante Lotnisko

Inne punkty wynajmu w Alicante

Poza Alicante Lotnisko w Alicante EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje również ceny wypożyczalni samochodów w następujących lokalizacjach w Alicante:

Informacja na temat lokalizacji dla Alicante Lotnisko

Lotnisko w Alicante w skrócie

Lotnisko w Alicante znajduje się 9 kilometrów na południowy-zachód of miasta Alicante na hiszpańskim, wschodnim wybrzeżu. Jest to główny port lotniczy dla Costa Blanca, ważnej destynacji urlopowej. Lotnisko przyjmuje przede wszystkim loty międzynarodowe. W 2004 roku, lotnisko przyjęło 8.5 miliona mieszkańców.

Na terenie przylegającym do lotniska można znaleźć wiele autobusów, ale większość z nich to prywatne pojazdy do wynajęcia. Istnieje tylko jeden autobus z przystankiem na zewnątrz terminalu, który przyjeżdża co 40 minut, przynajmniej jeśli ufać rozkładowi jazdy. Nie ma żadnych hoteli bezpośrednio na terenie portu lotniczego.

Costa Blanca Plaza to duże centrum handlowe oraz patio gastronomiczne. Patio liczy 8 kawiarni oraz 4 restauracje. Ponadto, na miejscu znajdują się 3 sklepy bezcłowe oraz kilka sklepów z upominkami. Port nie posiada udogodnień potrzebnych do organizacji konferencji, ale jest poczekalnia dla VIPów, dostęp do telefonu, faxu oraz Internetu. Poczekalnia VIP jest dostępna jedynie dla pasażerów podróżujących klasą biznesową. Ponadto, lotnisko zaopatrzone jest w punkt pierwszej pomocy (24-godzinny), punkt wymiany pieniędzy, bankomaty oraz aptekę.

W transporcie lotniczym lotnisko w Alicante oznaczone jest skrótem ALC (kod IATA) oraz LEAL (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska w Alicante.

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Spanish
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Goldcar Key'n Go
 • Sixt
 • Alamo
 • Wiber Rent a Car
 • Leasys
 • Dollar Rent a Car
 • Budget
 • KeyGo Rent
 • Avis
 • Hertz
 • Thrifty
 • Europcar
 • Flizzr
 • Enterprise
 • FireFly Car Rental
 • Centauro
 • Keddy By Europcar
 • Record Rent a Car
 • Rhodium Car Rental
 • Goldcar
 • Drivalia
 • Clickrent
 • InterRent
 • Everycar
 • OK Mobility
 • Carwiz rent a car
 • National Car Rental
 • ACE Rent A Car
 • offUgo