Wypożyczalnia samochodów Granadilla de Abona

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Granadilla de Abona za Ciebie.

Podróżuj bez obaw z EasyTerra. Oszczędzasz do 60% cen wszystkich głównych wypożyczalni samochodów w Granadilla de Abona.

  • Anulowaniegratis
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Granadilla de Abona

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
  3. Wypożyczalnia samochodów Teneryfa
  4. Wypożyczalnia samochodów Granadilla de Abona
EasyTerra Wynajem Samochodów Granadilla de Abona jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Informacja o lokalizacji dla Granadilla de Abona

Wypożyczalnia samochodów Granadilla de Abona
Wypożyczalnia samochodów Granadilla de Abona

Wprowadzenie

Granadilla de Abona to miasto na wyspie kanaryjskiej Teneryfa. Miasto jest znane głównie z lotniska na Teneryfie. Znajduje się również w pobliżu popularnych plaż takich jak El Médano i La Tejita.

Ludność

Miasto liczy ponad 17000 mieszkańców.

Położenie

Granadilla de Abona znajduje się na południu Teneryfy pomiędzy drugą największą górą na wyspie Guajara a Oceanem Atlantyckim. Miasto leży w suchym podobnym do pustyni środowisku.

Gospodarka

Turystyka to główne źródło dochodu, w znacznej mierze dzięki obecności Lotniska Reina Sofia, głównego lotniska na Teneryfie. Ponadto jest tu również rozwinięte rolnictwo; na przykład uprawia się zboża, warzywa, owoce (głównie pomarańcze) i ziemniaki. 

Lotnisko

Lotnisko Reina Sofia to największe i najbardziej zatłoczone lotnisko na Teneryfie, gdzie ląduje i odlatuje wiele wakacyjnych lotów. Znajduje się 7 kilometrów na południe od Granadilla de Abona i z łatwością można do niego dojechać samochodem. Z miasta podążaj TF-64. Na San Isidro skręć w autostradę TF-1 (Autopista del Sur). Lotnisko znajduje się zaraz za tą autostradą a zjazd jest dobrze oznaczony.

Transport publiczny

Nowoczesne klimatyzowane autobusy firmy Interurbanos de Tenerife S.A. (TITSA) łączą wszystkie ważne miejsca na Teneryfie. Jazda może trochę potrwać ponieważ istnieje dużo przystanków. Kursuje również ekspresowy bus pomiędzy popularną plażą Playa de las Americas na południu (na zachód od Granadilla de Abona) oraz stolicą Santa Cruz na północy.

Ruch miejski i parkowanie

Główne drogi na Teneryfie składają się z dwóch autostrad: Autopista del sur i Autopista del norte. Razem tworzą praktycznie zamknięty krąg, tylko na wzgórzystym zachodzie droga robi się wąska.

Parkowanie na Teneryfie może być kłopotliwe. Zastawianie samochodów jest szczególnie powszechne w większych kurortach turystycznych. Jeśli z tego powodu nie możesz odjechać, nie denerwuj się, użyj klaksonu a inny kierowca pojawi się by przestawić swoje auto. Jeśli chcesz zaparkować na dłużej to polecamy skorzystać z jednego z wielu parkingów piętrowych. Tak jest nie tylko bezpieczniej, ale twoje auto nie będzie zaparkowane w świetle gorącego słońca.

Hotele

Istnieje ograniczone zakwaterowanie w Granadilla de Abona. Większość hoteli i kurortów wakacyjnych na Teneryfie można znaleźć wzdłuż popularnych plaż. Teneryfa przyciąga turystów przez cały rok. Dlatego polecamy zarezerwować pokój ze znacznym wyprzedzeniem.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Granadilla de Abona polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Wypożyczalnie samochodów w Granadilla de Abona

EasyTerra Wynajem Samochodów Granadilla de Abona porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Hiszpania, ale w mieście innym niż Granadilla de Abona, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów Hiszpania stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Hiszpania chciałabyś wypożyczyć samochód.