• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Granadilla de Abona

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Granadilla de Abona za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Granadilla de Abona

EasyTerra Wynajem Samochodów Granadilla de Abona jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Granadilla de Abona

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Granadilla de Abona

Promocje na wynajem samochodów w Granadilla de Abona

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Granadilla de Abona.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Granadilla de Abona

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Granadilla de Abona. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Thrifty

  8.5 (4785)
  Od zł 93 / dzień
 • Enterprise

  8.2 (1693)
  Brak dostępnych taryf
 • Hertz

  8.1 (6097)
  Od zł 103 / dzień
 • TopCar

  8 (131)
  Od zł 77 / dzień
 • Goldcar Key'n Go

  8 (2)
  Od zł 114 / dzień
 • Flizzr

  7.9 (267)
  Od zł 111 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.8 (3788)
  Brak dostępnych taryf
 • Avis

  7.8 (5293)
  Od zł 95 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.8 (2949)
  Od zł 97 / dzień
 • Europcar

  7.7 (7231)
  Od zł 103 / dzień
 • Gobycar

  7.6 (17)
  Od zł 71 / dzień
 • Budget

  7.6 (8922)
  Od zł 90 / dzień
 • Orlando Rent a Car

  7.3 (116)
  Brak dostępnych taryf
 • Turisprime

  7.2 (471)
  Od zł 79 / dzień
 • OK Rent a car

  7 (905)
  Od zł 81 / dzień
 • SurPrice car rentals

  7 (447)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar

  6.8 (5052)
  Od zł 60 / dzień
 • Rhodium Car Rental

  6.6 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  6.6 (2875)
  Od zł 105 / dzień
 • InterRent

  6.4 (5931)
  Od zł 315 / dzień
 • Canarias Rent a car

  6 (3)
  Od zł 73 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Granadilla de Abona?

Granadilla de Abona – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Granadilla de Abona), Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Granadilla de Abona), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Granadilla de Abona), Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Granadilla de Abona), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Granadilla de Abona - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Granadilla de Abona), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Granadilla de Abona - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Granadilla de Abona), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Granadilla de Abona - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Granadilla de Abona), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Granadilla de Abona – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Granadilla de Abona), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Granadilla de Abona - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Granadilla de Abona), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Granadilla de Abona – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Granadilla de Abona), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Granadilla de Abona - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Granadilla de Abona), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Granadilla de Abona - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Granadilla de Abona) Wrzesień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Granadilla de Abona) Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Grudzień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Granadilla de Abona - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Granadilla de Abona) Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Grudzień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Granadilla de Abona - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Granadilla de Abona) Czerwiec to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Granadilla de Abona

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Hiszpania, ale w mieście innym niż Granadilla de Abona, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Hiszpania stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Hiszpania chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Granadilla de Abona

EasyTerra Wynajem Samochodów Granadilla de Abona porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Informacja o lokalizacji dla Granadilla de Abona

Wprowadzenie

Granadilla de Abona to miasto na wyspie kanaryjskiej Teneryfa. Miasto jest znane głównie z lotniska na Teneryfie. Znajduje się również w pobliżu popularnych plaż takich jak El Médano i La Tejita.

Ludność

Miasto liczy ponad 17000 mieszkańców.

Położenie

Granadilla de Abona znajduje się na południu Teneryfy pomiędzy drugą największą górą na wyspie Guajara a Oceanem Atlantyckim. Miasto leży w suchym podobnym do pustyni środowisku.

Gospodarka

Turystyka to główne źródło dochodu, w znacznej mierze dzięki obecności Lotniska Reina Sofia, głównego lotniska na Teneryfie. Ponadto jest tu również rozwinięte rolnictwo; na przykład uprawia się zboża, warzywa, owoce (głównie pomarańcze) i ziemniaki. 

Lotnisko

Lotnisko Reina Sofia to największe i najbardziej zatłoczone lotnisko na Teneryfie, gdzie ląduje i odlatuje wiele wakacyjnych lotów. Znajduje się 7 kilometrów na południe od Granadilla de Abona i z łatwością można do niego dojechać samochodem. Z miasta podążaj TF-64. Na San Isidro skręć w autostradę TF-1 (Autopista del Sur). Lotnisko znajduje się zaraz za tą autostradą a zjazd jest dobrze oznaczony.

Transport publiczny

Nowoczesne klimatyzowane autobusy firmy Interurbanos de Tenerife S.A. (TITSA) łączą wszystkie ważne miejsca na Teneryfie. Jazda może trochę potrwać ponieważ istnieje dużo przystanków. Kursuje również ekspresowy bus pomiędzy popularną plażą Playa de las Americas na południu (na zachód od Granadilla de Abona) oraz stolicą Santa Cruz na północy.

Ruch miejski i parkowanie

Główne drogi na Teneryfie składają się z dwóch autostrad: Autopista del sur i Autopista del norte. Razem tworzą praktycznie zamknięty krąg, tylko na wzgórzystym zachodzie droga robi się wąska.

Parkowanie na Teneryfie może być kłopotliwe. Zastawianie samochodów jest szczególnie powszechne w większych kurortach turystycznych. Jeśli z tego powodu nie możesz odjechać, nie denerwuj się, użyj klaksonu a inny kierowca pojawi się by przestawić swoje auto. Jeśli chcesz zaparkować na dłużej to polecamy skorzystać z jednego z wielu parkingów piętrowych. Tak jest nie tylko bezpieczniej, ale twoje auto nie będzie zaparkowane w świetle gorącego słońca.

Hotele

Istnieje ograniczone zakwaterowanie w Granadilla de Abona. Większość hoteli i kurortów wakacyjnych na Teneryfie można znaleźć wzdłuż popularnych plaż. Teneryfa przyciąga turystów przez cały rok. Dlatego polecamy zarezerwować pokój ze znacznym wyprzedzeniem.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Granadilla de Abona polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Spanish
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Thrifty
 • Enterprise
 • Hertz
 • TopCar
 • Goldcar Key'n Go
 • Flizzr
 • Dollar Rent a Car
 • Avis
 • Keddy By Europcar
 • Europcar
 • Gobycar
 • Budget
 • Orlando Rent a Car
 • Turisprime
 • OK Rent a car
 • SurPrice car rentals
 • Goldcar
 • Rhodium Car Rental
 • Sixt
 • InterRent
 • Canarias Rent a car
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
 3. Wypożyczalnia samochodów Granadilla de Abona