• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

landing_page.search_main.title.worry_free

landing_page.search_main.subscript.worry_free

Wypożyczalnia samochodów Fuerteventura

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Fuerteventura za Ciebie.

 
 
 
Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni

usps_block.worry_free.title usps_block.worry_free.title.worry_free

 • search_main.usp.worry_free.covered_own_risk search_main.usp.worry_free.covered_own_risk_subscript
 • search_main.usp.worry_free.unlimited_mileage search_main.usp.worry_free.unlimited_mileage_subscript
 • search_main.usp.worry_free.only_the_best_rental_companies search_main.usp.worry_free.only_the_best_rental_companies_subscript
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Fuerteventura

EasyTerra Wynajem Samochodów Fuerteventura jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Fuerteventura

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Fuerteventura.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 433 recenzjach

Kiedy zarezerwować wynajem samochodu w Fuerteventura

Fuerteventura – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Fuerteventura), Czerwiec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Luty to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Fuerteventura), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Fuerteventura), Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Fuerteventura), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Fuerteventura - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Fuerteventura), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Fuerteventura - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Fuerteventura), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Luty jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Fuerteventura - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Fuerteventura), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Fuerteventura – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Fuerteventura), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Fuerteventura - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Fuerteventura), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Luty to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Fuerteventura – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Fuerteventura), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Luty to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Fuerteventura - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Fuerteventura), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Fuerteventura - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Fuerteventura) Wrzesień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Luty jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Fuerteventura) Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Fuerteventura - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Fuerteventura) Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Fuerteventura - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Fuerteventura) Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacje wynajmu samochodów w Fuerteventura

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny za wypożyczenie samochodu w poniższych lokalizacjach

Informacja o lokalizacji dla Fuerteventura

Wprowadzenie

Fuerteventura jest drugą największą Wyspą Kanaryjską (wyspy należą do Hiszpanii). Nazwa oznacza ni mniej ni więcej "silny wiatr" i co ciekawe klimat tej wyspy różni się od tego na reszcie archipelagu. Często można odczuć chłodnawy wiatr (Gota Fria) na przemian z gorącym przybywającym z Sahary (Calima). To sprawia, że wyspy te są rajem dla surferów. Na miejscu znajdziecie piękne plaże, ale środek wyspy cechuje się nierówną, wręcz ostrą, a zarazem jałową i suchą powierzchnią.

Ludność

Wyspa posiada jedynie 45,000 mieszkańców, co sprawa iż jest to najrzadziej zaludniona Wyspa Kanaryjska. Ponad połowa mieszkańców rezyduje w stolicy regionu czyli Puerto del Rosario (które, przypadkowo, nie jest zbyt atrakcyjne) leżącym na wschodnim wybrzeżu.

Położenie

Fuerteventura ma długość około 100 i szerokość około 5-30 kilometrów. Wyspa znajduje się 100 kilometrów od wybrzeża Moroka. Fuerteventura znajduje się na wschód od Gran Canaria i na południowy-zachód od Lanzarote. Głównymi miejscowościami turystycznymi są Corralejo na północy oraz Morro del Jable na południowym odcinku zwanym Jandia. Bezpośrednio na północ od Corralejo leży mała wyspa Los Lobos z wulkanem wysokim na 127 metrów. W centrum tej wyspy leży stara stolica Betancuria, najstarsza miejscowość w regionie z piękną katedrą Św. Marii. Muzeum archeologiczne oraz etnograficzne (Museu Arqueologico y Etnografico) jest także warte odwiedzenia. 

Gospodarka

Podobnie jak reszta Wysp Kanaryjskich, Fuerteventura opiera swoją gospodarkę w dużej mierze o turystykę. Ponadto, hodowla zwierząt jest istotnym elementem, co może być z łatwością zauważalne na wyspie: praktycznie wszędzie można zobaczyć kozy, które hoduje się dla ich mięsa i mleka. Ponadto, mieszkańcy uprawiają pomidory oraz ziemniaki. Port Puerto del Sosaria odgrywa (skromną) rolę w miejscowej gospodarce.

Lotniska

Lotnisko na Fuerteventura znajduje się jedynie pięć kilometrów na południe od stolicy Puerto del Rosario, blisko kurortu Caleta de Fuste. Lotnisko znajduje się na głównej drodze FV-1. Blisko postoju taksówek można znaleźć informację na temat z góry ustalonych stawek za przejazd do określonych miejscowości na wyspie. Lotnisko oferuje też dojazd autobusami do stolicy, Caleta de Fuste oraz Morro del Jable. Jest całkiem prawdopodobne, iż w ciągu najbliższych kilku lat powstanie drugie lotnisko na południu wyspy.

Transport publiczny

Pomimo faktu, iż transport publiczny uległ poprawie w ciągu ostatnich lat, nadal jego zasięg jest dość ograniczony. Istnieją połączenia autobusowe między najważniejszymi miejscowościami oraz stolicą, ale nie wykorzystują one często najlepszych tras. Miło jest zwiedzać tę wyspę w spokojny sposób. Nie możesz bowiem liczyć na oficjalne czasy odjazdu i przyjazdu. Najlepiej spytać się miejscowych o rozkład jazdy autobusów. Ponadto, nie będziesz narzekał na brak taksówek. To w praktyce całkiem tania opcja transportu.

Ruch uliczny oraz parkowanie

Główna droga na Fuerteventura biegnie z północy na południe przez stolicę i jest całkiem dobrej jakości. Pozostałe drogi są również przyzwoite, w innym przypadku są wysypane żwirem lub piaskiem. Mniejsze drogi biegną przez góry, co oznacza, iż często są bardzo kręte. Jeśli chcesz skręcić w lewo przy głównych drogach, często musisz ustawić swój samochód po prawej stronie i wtedy wykonać manewr. W ten sposób nie będziesz blokował ruchu za tobą.

Sieć dróg jest dobra. Główne drogi są asfaltowane i jest wiele innych kategorii dróg wysypanych piaskiem bądź żwirem. Na wyspie nie ma autostrady, ale główna droga łącząca północ wyspy z południem jest dobrą drogą z jednym pasem w każdym kierunku. Często będziesz prowadził w górzystym terenie z dużą ilością zakrętów, ale drogi są wystarczająco szerokie aby dwa samochody mogły się wyminąć. Na drogach lokalnych warto korzystać z klaksonu i uprzedzać ludzi, gdy zbliżasz się z przeciwnego kierunku.

Parkowanie nie jest nigdzie problemem. Pamiętaj, że nie możesz parkować przy krawężnikach pomalowanych na żółto lub biało. Niebieska linia oznacza, że musisz zapłacić za parkowanie.

Hotele

Fuerteventura posiada bogatą ofertę hoteli oraz domków wczasowych, ale nie na każdą kieszeń. Z trudem można znaleźć tańsze opcje zakwaterowania. Na miejscu nie ma też pól biwakowych, choć w niektórych miejscach możesz rozbić namiot (zapytaj na miejscu!). Turystyka nie jest na tej wyspie rozwinięta aż tak jak, na przykład, na Gran Canaria. Domki wczasowe znajdują się często w odległych miejscowościach (ale bardzo pięknych!), więc wypożyczenie samochodu jest praktycznie koniecznością. W szczycie sezonu musisz go zarezerwować z wyprzedzeniem.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Fuerteventura, zalecamy skorzystanie z Google, oraz następujących linków: 

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Spanish
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Enterprise
 • TopCar
 • Orlando Rent a Car
 • Thrifty
 • Hertz
 • Gobycar
 • Avis
 • Dollar Rent a Car
 • Flizzr
 • Budget
 • Sixt
 • Keddy By Europcar
 • Europcar
 • Turisprime
 • Rhodium Car Rental
 • InterRent
 • Goldcar
 • Goldcar Key'n Go
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
 3. Wypożyczalnia samochodów Fuerteventura