• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Bergamo

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Bergamo za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Bergamo

EasyTerra Wynajem Samochodów Bergamo jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Bergamo

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Bergamo

Promocje na wynajem samochodów w Bergamo

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Bergamo.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Bergamo

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Bergamo. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • NÜ Car Rentals

  8.2 (19)
  Brak dostępnych taryf
 • Centauro

  8.1 (4410)
  Od zł 62 / dzień
 • National Car Rental

  8 (380)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar Key'n Go

  8 (2)
  Od zł 107 / dzień
 • LocautoRent

  7.9 (1579)
  Od zł 124 / dzień
 • Alamo

  7.9 (7824)
  Od zł 158 / dzień
 • ACE Rent A Car

  7.9 (3)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  7.7 (2875)
  Od zł 142 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.6 (2949)
  Od zł 113 / dzień
 • Hertz

  7.4 (6097)
  Od zł 185 / dzień
 • Drivalia

  7.4 (199)
  Od zł 64 / dzień
 • Enterprise

  7.4 (1693)
  Od zł 88 / dzień
 • Noleggiare

  7.3 (318)
  Od zł 113 / dzień
 • Europcar

  7.3 (7231)
  Od zł 171 / dzień
 • Optimo Rent

  7.3 (43)
  Brak dostępnych taryf
 • JoyRent

  7.3 (39)
  Brak dostępnych taryf
 • Ecovia Rent

  7.3 (282)
  Od zł 69 / dzień
 • Target Rent

  7.3 (29)
  Od zł 77 / dzień
 • Leasys

  7.2 (900)
  Od zł 46 / dzień
 • Green Motion

  7.1 (1695)
  Od zł 551 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.1 (3788)
  Od zł 127 / dzień
 • Maggiore

  7.1 (1576)
  Od zł 150 / dzień
 • SurPrice car rentals

  7 (447)
  Brak dostępnych taryf
 • Sicily by Car

  6.9 (2998)
  Od zł 74 / dzień
 • Avis

  6.9 (5293)
  Od zł 164 / dzień
 • OK Rent a car

  6.9 (905)
  Od zł 62 / dzień
 • Budget

  6.9 (8922)
  Od zł 144 / dzień
 • Thrifty

  6.8 (4785)
  Od zł 138 / dzień
 • InterRent

  6.6 (5931)
  Od zł 319 / dzień
 • FireFly Car Rental

  6.5 (3428)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar

  5.9 (5052)
  Od zł 60 / dzień
 • Rhodium Car Rental

  5.8 (160)
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Bergamo?

Bergamo – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Bergamo), Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Bergamo), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Bergamo), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Bergamo), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bergamo - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Bergamo), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bergamo - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Bergamo), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bergamo - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Bergamo), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bergamo – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Bergamo), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bergamo - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Bergamo), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bergamo – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Bergamo), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bergamo - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Bergamo), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bergamo - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Bergamo) Listopad jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Bergamo) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bergamo - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Bergamo), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bergamo - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Bergamo) Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bergamo - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Bergamo) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Bergamo

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Włochy, ale w mieście innym niż Bergamo, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Włochy stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Włochy chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Bergamo

EasyTerra Wynajem Samochodów Bergamo porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Informacja o lokalizacji dla Bergamo

Wprowadzenie

Tak naprawdę, Bergamo składa się z dwóch miast. Górna część znajduje się na wzgórzu, natomiast dolna to nowoczesna dzielnica. Od dawna Bergamo jest ściśle związane z Wenecją.

Ludność

Bergamo posiada około 118,000 mieszkańców i należy do 40 największych miast we Włoszech. Miasto posiada silne poczucie tożsamości lokalnej, co uwidacznia się między innymi poprzez stosowanie własnego dialektu. 

Położenie

Bergamo znajduje się w regionie Lombardii, tak jak Mediolan. Miasto zlokalizowane jest u podnóża Alp; w ciągu słonecznego dnia można dostrzec z daleka wieżowce Mediolanu na południowym-zachodzie. 

Gospodarka

Gospodarka Bergamo charakteryzuje się silnie rozwiniętym sektorem przemysłowym, który jest aktywny szczególnie w aspektach inżynieryjnym, tekstylnym, chemicznym, spożywczym oraz produkcyjnym. Szczególnie przetwarzanie minerałów w żelazo, beton oraz marmur stymuluje gospodarkę. Ludność aktywna zawodowo w tej sferze znana jest ze swojego zaangażowania oraz umiejętności. Miasto jest również znane wśród turystów.

Lotniska

Bergamo posiada lokalne lotnisko nazywane "Orio al Serio" (BGY w skrócie), które znajduje się kilka kilometrów na południowy-wschód od centrum. Lotnisko obsługuje niewielką ilość międzynarodowych lotów.

Transport publiczny

Firma autobusowa "SAB" aktywna w Bergamo oferuje usługi do pobliskich miejscowości, łącznie z Mediolanem. Ponadto, w mieście istnieje stacja kolejowa, z której odjeżdżają regularne pociągi do Mediolanu. Podróż zabiera około 50 minut. 

Ruch uliczny i parkowanie

W Bergamo nie ma praktycznie większych problemów jeśli chodzi o ruch uliczny oraz transport publiczny. Obie części miasta, wyższa i niższa, są zdecydowanie dostępne samochodem.

Hotele

W Bergamo zaleca się zarezerwować pokój przed przyjazdem. Jeśli nie chcesz tego zrobić, zalecamy przyjechać wcześnie do hotelu. Pomimo tego, iż nie jest to zbyt turystyczne miasto, hotele mogą się szybko zapełnić.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Bergamo, zalecamy skorzystanie z Google, oraz następujących linków:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  110 km/h
 • Język
  Italian
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • NÜ Car Rentals
 • Centauro
 • National Car Rental
 • Goldcar Key'n Go
 • LocautoRent
 • Alamo
 • ACE Rent A Car
 • Sixt
 • Keddy By Europcar
 • Hertz
 • Drivalia
 • Enterprise
 • Noleggiare
 • Europcar
 • Optimo Rent
 • JoyRent
 • Ecovia Rent
 • Target Rent
 • Leasys
 • Green Motion
 • Dollar Rent a Car
 • Maggiore
 • SurPrice car rentals
 • Sicily by Car
 • Avis
 • OK Rent a car
 • Budget
 • Thrifty
 • InterRent
 • FireFly Car Rental
 • Goldcar
 • Rhodium Car Rental
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
 3. Wypożyczalnia samochodów Bergamo