Wypożyczalnia samochodów Bergamo

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Bergamo za Ciebie.

  • Anulowaniegratis
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Dlaczego warto rezerwować z nami?
  • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
  • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
  • 8000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Bergamo

  1. Strona główna
  2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
  3. Wypożyczalnia samochodów Bergamo
EasyTerra Wynajem Samochodów Bergamo jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Informacja o lokalizacji dla Bergamo

Wypożyczalnia samochodów Bergamo
Wypożyczalnia samochodów Bergamo

Wprowadzenie

Tak naprawdę, Bergamo składa się z dwóch miast. Górna część znajduje się na wzgórzu, natomiast dolna to nowoczesna dzielnica. Od dawna Bergamo jest ściśle związane z Wenecją.

Ludność

Bergamo posiada około 118,000 mieszkańców i należy do 40 największych miast we Włoszech. Miasto posiada silne poczucie tożsamości lokalnej, co uwidacznia się między innymi poprzez stosowanie własnego dialektu. 

Położenie

Bergamo znajduje się w regionie Lombardii, tak jak Mediolan. Miasto zlokalizowane jest u podnóża Alp; w ciągu słonecznego dnia można dostrzec z daleka wieżowce Mediolanu na południowym-zachodzie. 

Gospodarka

Gospodarka Bergamo charakteryzuje się silnie rozwiniętym sektorem przemysłowym, który jest aktywny szczególnie w aspektach inżynieryjnym, tekstylnym, chemicznym, spożywczym oraz produkcyjnym. Szczególnie przetwarzanie minerałów w żelazo, beton oraz marmur stymuluje gospodarkę. Ludność aktywna zawodowo w tej sferze znana jest ze swojego zaangażowania oraz umiejętności. Miasto jest również znane wśród turystów.

Lotniska

Bergamo posiada lokalne lotnisko nazywane "Orio al Serio" (BGY w skrócie), które znajduje się kilka kilometrów na południowy-wschód od centrum. Lotnisko obsługuje niewielką ilość międzynarodowych lotów.

Transport publiczny

Firma autobusowa "SAB" aktywna w Bergamo oferuje usługi do pobliskich miejscowości, łącznie z Mediolanem. Ponadto, w mieście istnieje stacja kolejowa, z której odjeżdżają regularne pociągi do Mediolanu. Podróż zabiera około 50 minut. 

Ruch uliczny i parkowanie

W Bergamo nie ma praktycznie większych problemów jeśli chodzi o ruch uliczny oraz transport publiczny. Obie części miasta, wyższa i niższa, są zdecydowanie dostępne samochodem.

Hotele

W Bergamo zaleca się zarezerwować pokój przed przyjazdem. Jeśli nie chcesz tego zrobić, zalecamy przyjechać wcześnie do hotelu. Pomimo tego, iż nie jest to zbyt turystyczne miasto, hotele mogą się szybko zapełnić.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Bergamo, zalecamy skorzystanie z Google, oraz następujących linków:

Wypożyczalnie samochodów w Bergamo

EasyTerra Wynajem Samochodów Bergamo porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Włochy, ale w mieście innym niż Bergamo, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów Włochy stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Włochy chciałabyś wypożyczyć samochód.