• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Ateny Lotnisko

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Ateny Lotnisko za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Ateny Lotnisko

EasyTerra Wynajem Samochodów jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerować samochód w najbardziej konkurencyjnej cenie.

Oferty wynajmu samochodów Ateny Lotnisko

Chcesz wypożyczyć mały samochód albo van dla całej rodziny? My zawsze oferujemy najbardziej odpowiedni samochód w najniższej cenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów z naszej oferty w Ateny Lotnisko.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Oferta wypożyczalni w Ateny Lotnisko

Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Ateny Lotnisko. Porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni za pomocą jednego wyszukiwania.

 • Volta4u

  8.5 (26)
  Od zł 78 / dzień
 • Yours Carrental

  8.2 (9)
  Od zł 100 / dzień
 • Autounion Car Rental

  8.6 (53)
  Od zł 95 / dzień
 • Alamo

  8.3 (7915)
  Od zł 126 / dzień
 • Hertz

  8.2 (6171)
  Od zł 155 / dzień
 • GLOBAL Rent-a-Car

  8.1 (747)
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  8.1 (384)
  Od zł 160 / dzień
 • Budget

  8.3 (9008)
  Od zł 114 / dzień
 • Drive Hellas

  8.1 (237)
  Od zł 93 / dzień
 • Enterprise

  8 (1709)
  Od zł 130 / dzień
 • Payless Car Rental

  8 (456)
  Od zł 230 / dzień
 • Thrifty

  8 (4896)
  Od zł 137 / dzień
 • Sixt

  7.9 (2937)
  Od zł 133 / dzień
 • Abbycar

  7.6 (555)
  Od zł 66 / dzień
 • Carwiz rent a car

  8.2 (407)
  Od zł 79 / dzień
 • Goldcar

  7.5 (5111)
  Od zł 54 / dzień
 • Europcar

  7.6 (7334)
  Od zł 119 / dzień
 • Drive On Holidays

  7.5 (1107)
  Od zł 64 / dzień
 • SurPrice car rentals

  7.4 (448)
  Od zł 55 / dzień
 • Centauro

  7.4 (4518)
  Od zł 63 / dzień
 • Avis

  7.2 (5354)
  Od zł 143 / dzień
 • FireFly Car Rental

  7 (3472)
  Brak dostępnych taryf
 • Record Rent a Car

  6.9 (1386)
  Od zł 46 / dzień
 • Green Motion

  6.5 (1711)
  Od zł 82 / dzień
 • Global Rent a Car

  6.5 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • ACE Rent A Car

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • WHEEGO

  Brak recenzji
  Od zł 80 / dzień
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • Mex Rent a Car

  5.8 (44)
  Brak dostępnych taryf
 • Keddy By Europcar

  7.8 (2995)
  Brak dostępnych taryf
 • NÜ Car Rentals

  8.1 (19)
  Brak dostępnych taryf
 • addCarRental

  6.3 (95)
  Brak dostępnych taryf
 • InterRent

  6.5 (5931)
  Brak dostępnych taryf
 • Dollar Rent a Car

  7.8 (3862)
  Od zł 124 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Średnia cena dzienna za miesiąc w Ateny Lotnisko

Ateny Lotnisko – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Ateny Lotnisko), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Ateny Lotnisko), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Ateny Lotnisko), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Ateny Lotnisko), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ateny Lotnisko - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Ateny Lotnisko), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ateny Lotnisko - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Ateny Lotnisko), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ateny Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Ateny Lotnisko), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ateny Lotnisko – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Ateny Lotnisko), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ateny Lotnisko - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Ateny Lotnisko), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ateny Lotnisko – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Ateny Lotnisko), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ateny Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Ateny Lotnisko), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ateny Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Ateny Lotnisko) Grudzień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Ateny Lotnisko) Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ateny Lotnisko - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Ateny Lotnisko), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Ateny Lotnisko - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Ateny Lotnisko) Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacja wynajmu samochodów Ateny Lotnisko

Informacja na temat lokalizacji dla Ateny Lotnisko

Lotnisko w Atenach w skrócie

Międzynarodowe Lotnisko im. Eleftheriosa Venizelosa  - Tak brzmi oficjalna nazwa bardzo nowoczesnego ateńskiego lotniska. Zostało otwarte w 2001 roku i jest ważnym centrum transportowym dla całych Bałkan oraz Bliskiego Wschodu. Lotnisko obsługuje 13 milionów pasażerów rocznie. Dwa terminale połączone są podziemnym przejściem. Lotnisko znajduje się 33 kilometry na południowy wschód od Aten.

Do ateńskiego lotniska można dojechać pociągiem, autobusem lub samochodem. Na lotnisku znajduje się jeden hotel, który leży niedaleko budynku terminala, dostępny pieszo, jednakże kursują też minibusy do hotelu.

Nowe lotnisko posiada rozległą ofertę sklepów, barów, kawiarni oraz restauracji. Bar Skyview oferuje spektakularny widok na teren lotniska. Znajduje się tu również centrum biznesowe, gdzie możesz wynająć biura z telefonami, faxem oraz komputerami z internetem. Dostępne są także mniejsze sale konferencyjne, ale trzeba je wcześniej zarezerwować. Ponadto na całym lotnisku znajduje się wiele miejsc z dostępem do bezprzewodowego internetu. Lotnisko oferuje też zwykłe dla tego typu obiektów usługi, włączając banki, kantory wymiany walut, bankomaty, punkt pierwszej pomocy, aptekę oraz pocztę.

W transporcie lotniczym Lotnisko w Atenach oznaczone jest skrótem ATH (kod IATA) oraz LGAV (kod ICAO).

Link do oficjalnej strony Lotniska w Atenach.

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Greek (modern)
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Volta4u
 • Yours Carrental
 • Autounion Car Rental
 • Alamo
 • Hertz
 • GLOBAL Rent-a-Car
 • National Car Rental
 • Budget
 • Drive Hellas
 • Enterprise
 • Payless Car Rental
 • Thrifty
 • Sixt
 • Abbycar
 • Carwiz rent a car
 • Goldcar
 • Europcar
 • Drive On Holidays
 • SurPrice car rentals
 • Centauro
 • Avis
 • FireFly Car Rental
 • Record Rent a Car
 • Green Motion
 • Global Rent a Car
 • ACE Rent A Car
 • WHEEGO
 • Your Rent
 • Mex Rent a Car
 • Keddy By Europcar
 • NÜ Car Rentals
 • addCarRental
 • InterRent
 • Dollar Rent a Car