PLN (zł) (PL)
  • Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Bari

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Bari za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Bari

EasyTerra Wynajem Samochodów Bari jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Bari

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Bari

Promocje na wynajem samochodów w Bari

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Bari.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Bari

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Bari. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Sixt

  8.3 (2937)
  Od zł 199 / dzień
 • Goldcar Key'n Go

  8.2 (14)
  Od zł 212 / dzień
 • Drivalia

  8 (225)
  Od zł 161 / dzień
 • LocautoRent

  7.8 (1583)
  Od zł 203 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.9 (3862)
  Od zł 173 / dzień
 • Alamo

  7.6 (7915)
  Od zł 234 / dzień
 • Avis

  7.6 (5354)
  Od zł 231 / dzień
 • Sicily by Car

  7.7 (3035)
  Od zł 186 / dzień
 • Europcar

  7.6 (7334)
  Od zł 192 / dzień
 • Ecovia Rent

  7.7 (291)
  Od zł 185 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.5 (2995)
  Od zł 151 / dzień
 • Thrifty

  7.2 (4896)
  Od zł 185 / dzień
 • Noleggiare

  7.1 (343)
  Od zł 180 / dzień
 • JoyRent

  7.1 (39)
  Brak dostępnych taryf
 • Enterprise

  7.1 (1709)
  Od zł 249 / dzień
 • Leasys

  7 (902)
  Od zł 180 / dzień
 • Budget

  6.7 (9008)
  Od zł 216 / dzień
 • Hertz

  6.6 (6171)
  Od zł 175 / dzień
 • Maggiore

  6.4 (1583)
  Od zł 194 / dzień
 • FireFly Car Rental

  6 (3472)
  Brak dostępnych taryf
 • Rhodium Car Rental

  5.9 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar

  5.9 (5111)
  Od zł 175 / dzień
 • InterRent

  5.9 (5931)
  Od zł 455 / dzień
 • NÜ Car Rentals

  8.1 (19)
  Brak dostępnych taryf
 • B-Rent

  6.8 (217)
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  8.1 (384)
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Bari?

Bari – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Bari), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Bari), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Bari), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Bari), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bari - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Bari), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bari - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Bari), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bari - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Bari), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bari – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Bari), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bari - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Bari), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bari – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Bari), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bari - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Bari), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bari - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Bari) Listopad jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Czerwiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Bari) Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bari - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Bari), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bari - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Bari) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Bari - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Bari) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Bari

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Włochy, ale w mieście innym niż Bari, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Włochy stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Włochy chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Bari

EasyTerra Wynajem Samochodów Bari porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

5 a Via L. Zuppetta

Informacja o lokalizacji dla Bari

Wprowadzenie

Bari jest stolicą regionu o tej samej nazwie, a także jest najważniejszym miastem w Apulii (Puglia). Najstarsza część miasta znajduje się na północy na półwyspie pomiędzy starym i nowym portem. Znajduje się tu między innymi wspaniała Bazylika Świętego Mikołaja zbudowana w typowym stylu romańskiej Apulii. W XI wieku szczątki Świętego Mikołaja zostały w sekrecie przetransportowane z tureckiej Myry do Bari. Zamek Svevo jest teraz centrum nocnego życia w mieście. Na południe od starego miasta znajduje się bardziej nowoczesna część miasta ze sklepami (na przykład luksusowa Via Sparano) oraz piękny bulwar (Lungomare) ciągnący się wzdłuż morza, gdzie odbywa się wiele kulturowych wydarzeń.

Ludność

Ludność Bari sama w sobie maleje. Coraz więcej ludzi przeprowadza się na przedmieścia. Miasto posiada 320000 mieszkańców, jednakże na terenach miejskich żyje ponad milion ludzi. Ludność Bari uważana jest za progresywną lub przynajmniej mniej konserwatywną (katolicko) niż wiele innych regionów w południowych Włoszech.

Położenie

Bari znajduje się na południu Włoch nad Adriatykiem. Jeśli wyobrazimy sobie Włochy jako but. Bari znajduje się na pięcie tego buta. Po drugiej stronie morza znajduje się Albania. Wielu Albańczyków przepływa Adriatyk by osiąść we Włoszech (często nielegalnie). Foggia znajduje się na północny zachód od Bari, Brindisi na południowy zachód.

Gospodarka

Miasto stanowi ważny ośrodek gospodarczy południowych Włoch. Nowoczesne porty odgrywają istotną rolę wespół z rafineriami przemysłem maszynowym. Produkty z głębi lądu (oliwki, winogrona, zboża, migdały, figi i tytoń) są transportowane przez te porty. Ponadto znajduje się tu również dużo łowisk. Istnieje tu duży przemysł przetwórstwa żywności, który przetwarza warzywa, owoce i ryby. Jest to także ważny region ze względu na wino.  

Lotniska

Międzynarodowe Lotnisko w Bari leży 11 kilometrów na północny zachód od miasta, blisko Palese. Zostało nazwane po Papieżu Janie Pawle II: Lotnisko Karola Wojtyły. Znaleźć tu można dwa połączenia autobusowe z lotniskiem: regularną linię (AMtab linia 16), która zatrzymuje się na wielu przystankach, na przykład na Via Capitaneo, Via Ranieri i Via Diaz oraz linię minibusów (Tempesta), które kursują bezpośrednio do centrum miasta (Piazza Aldo Moro).
Do lotniska można sią dostać okrągłą drogą wokół Bari: Na północ zmierzasz ku Foggia, na południe podążasz drogą SP 271.

Transport publiczny

Główna stacja autobusowa znajduje się na Piazza Aldo Moro, które zostało nazwane po premierze partii chrześcijańsko-demokratycznej. Został on zamordowany przez Czerwone Brygady w 1978 roku. Znajdziesz tu nie tylko żółte autobusy międzymiastowe, ale także komunikację wewnątrzmiejską. 

Stacja kolejowa znajduje się obok stacji autobusowej. Znajdziesz tu doskonałe połączenia z resztą kraju, włączając szybkie koleje do Neapolu i Rzymu.

Ruch miejski i parkowanie

Bari jest połączona z resztą Włoch poprzez doskonałe autostrady, na przykład z Bolonią na północy. Znaczna ilość tych dróg podąża nad Wybrzeże Adriatyckie. Istnieje także wspaniała droga do Neapolu (a następnie do Rzymu). Na tych drogach musisz uiścić specjalną opłatę.

Wokół średniowiecznego centrum Bari znajduje się wiodąca wzdłuż dwóch miejskich portów. Nowsza część miasta posiada przejrzysty wzór dróg, co oznacza, że nie jest trudno znaleźć właściwą dla siebie drogę. Jednakże odkąd Bari stanowi ekonomiczne centrum południowych Włoch drogi mogą być naprawdę zatłoczone. 

W niebieskich strefach (Zona Disco) możesz parkować tylko przy użyciu specjalnego dysku oraz tylko na ograniczony czas, przeważnie nie dłużej niż godzinę. Przepis ten obowiązuje od poniedziałku do soboty pomiędzy 9 rano a 14:30 po południu oraz między 16:00 i 18:00. Dyski parkingowe można kupić na stacjach paliw. W zielonych strefach (Zona Verde) parkowanie jest zabronione w dni powszednie od 8 rano do 9:30 rano oraz między 14:30 i 16:00. Przestrzeń parkingowa blisko portu zawdzięcza swoją niesławę włamaniami do samochodów. Lepiej nie zostawiać tam swojego samochodu. Zasada ta ma także zastosowanie w przypadku portu w Brindisi.

Hotele

Większość hoteli znajduje się w nowej części miasta blisko starego centrum. Można też znaleźć kilka hoteli blisko obwodnicy miasta. Bari jest zarówno centrum gospodarczym jak i wzrastającym ośrodkiem turystycznym. Gorąco polecamy zarezerwować swój pokój w hotelu z wyprzedzeniem.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Bari polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  110 km/h
 • Język
  Italian
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Sixt
 • Goldcar Key'n Go
 • Drivalia
 • LocautoRent
 • Dollar Rent a Car
 • Alamo
 • Avis
 • Sicily by Car
 • Europcar
 • Ecovia Rent
 • Keddy By Europcar
 • Thrifty
 • Noleggiare
 • JoyRent
 • Enterprise
 • Leasys
 • Budget
 • Hertz
 • Maggiore
 • FireFly Car Rental
 • Rhodium Car Rental
 • Goldcar
 • InterRent
 • NÜ Car Rentals
 • B-Rent
 • National Car Rental
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
 3. Wypożyczalnia samochodów Bari