• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Malta

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Malta za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Malta

EasyTerra Wynajem Samochodów Malta jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Malta

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Malta.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Kiedy zarezerwować wynajem samochodu w Malta

Malta – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Malta), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Malta), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Malta), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Malta), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malta - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Malta), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malta - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Malta), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malta - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Malta), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malta – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Malta), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malta - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Malta), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malta – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Malta), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malta - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Malta), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malta - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Malta) Październik jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Kwiecień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Malta) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Październik jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Malta - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Malta) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacje wynajmu samochodów w Malta

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny za wypożyczenie samochodu w poniższych lokalizacjach

Informacja o lokalizacji dla Malta

Wprowadzenie

Malta jest największą wyspą archipelagu Wysp Maltańskich, na który składają się jeszcze Gozo i niezamieszkane Comino. Malta jest pełna historii, ale oferuje także słońce, morze, plaże i wspaniałe lokalizacje dla nurków. Sama stolica Valletta posiada ponad 300 pomników i wiele innych pozostałości naszych przodków na Malcie, zaliczają się do nich podziemny grobowiec (hypogeum) Hal Saflieni oraz megalityczne świątynie. Dodaj do tego krystalicznie czystą wodę mórz i ekscytujące życie nocne turystycznych kurortów, a stanie się oczywiste, że Malta oferuje coś dla każdego.

Ludność

Na dwóch wyspach, Malcie i Gozo żyje około 400 000 ludzi. Największym miastem nie jest Valletta, ale Birkirka. Malta jest jednym z najgęściej zaludnionych państw na świecie.

Położenie

Archipelag mieści się na Morzu Śródziemnomorskim, więcej niż dziewięćdziesiąt kilometrów na południe od włoskiej wyspy Sycylii. Krajobraz jest pagórkowaty, a najwyższym punktem jest wzniesienie Ta’ Dmejrek (253 m).

Gospodarka

Malta stała się centrum finansowym z wieloma biurami zamorskich banków. Na Malcie swoje siedziby ma kilka firm zajmujących się hazardem w internecie. Ponadto w całym archipelagu znajdują się kopalnie wapnia. Na Malcie produkuje się również elektronikę oraz odzież. Turystyka odgrywa bardzo istotną rolę: archipelag jest odwiedzany przez ponad milion ludzi rocznie. Ostatnio kraj stara się wypromować tak zwaną turystykę medyczną (Malta przyciąga ludzi, którzy leczą się na wyspie, ponieważ leczenie w ich własnych państwach jest za drogie lub są oni na długiej liście oczekujących).

Lotniska

Międzynarodowe lotnisko jest ulokowane osiem kilometrów na południe od stolicy Valletta, blisko miasta Luqa. O lotnisku często mówi się jako o lotnisku Luqa. Międznarodowy Port Lotniczy Malta jest łatwo dostępny za pomocą wynajętego samochodu. Z miasta najpierw podążaj drogą do miasteczka Marsa. Dalsza droga jest klarowanie oznakowana.

Transport publiczny

Malta posiada dobrze funkcjonujący transport publiczny. Autobusy do wielu zabytków odjeżdżają niemal bez wyjątków z Valletty. To oznacza, że nie ma połączeń autobusowych między atrakcjami i należy za każdym razem najpierw wrócić do miasta. Aby uniknąć tego problemu, powinieneś rozważyć wynajęcie samochodu.

Ruch uliczny i parkowanie

W ostatnich latach, drogi na Malcie zostały rozbudowane, zatem wynajęcie samochodu to idealny sposób, aby odwiedzić wiele zabytków, atrakcji i pięknych plaż. Wzdłuż podwójnej żółtej linii, parkowanie nie jest dozwolone. Wzdłuż pojedynczej żółtej linii niedozwolone jest parkowanie o określonych godzinach (zazwyczaj informują o nich znaki); możesz się tam zatrzymać na chwilę. W tak zwanych "czasowych strefach parkingowych" możesz zaparkować jedynie na określoną ilość czasu, w większości przypadków jest to nie więcej niż jedna godzina.

Hotele

Malta nie cierpi na niedobór hoteli i zakwaterowań. Od tanich schronisk dla backpackerów po pięciogwiazdkowe hotele. W ostatnich latach wybudowano wiele hoteli należących do droższych kategorii. Turyści, których stać na pobyt w tego rodzaju pokoju hotelowym wydają więcej pieniędzy, tego dowodzi Malta. Latem radzi się, aby rezerwować swój pokój z dużym wyprzedzeniem.

Linki zewnętrzne

Aby uzyskać więcej informacji o Malce zalecamy Google oraz następujące źródła:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  Linki
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  80 km/h
 • Język
  English, Maltese
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Autounion Car Rental
 • Alamo
 • Carwiz rent a car
 • First Car
 • Hertz
 • Budget
 • Sixt
 • Avis
 • Europcar
 • Thrifty
 • FireFly Car Rental
 • Sicily by Car
 • Green Motion
 • addCarRental
 • SurPrice car rentals
 • InterRent
 • Rhodium Car Rental
 • Goldcar
 • Smart Rent
 • WHEEGO
 • NÜ Car Rentals
 • Enterprise
 • National Car Rental
 • Dollar Rent a Car
 • ACE Rent A Car
 • OK Mobility
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Malta
 3. Wypożyczalnia samochodów Malta