• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

landing_page.search_main.title.worry_free

landing_page.search_main.subscript.worry_free

Wypożyczalnia samochodów Majorka

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Majorka za Ciebie.

 
 
 
Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni

usps_block.worry_free.title usps_block.worry_free.title.worry_free

 • search_main.usp.worry_free.covered_own_risk search_main.usp.worry_free.covered_own_risk_subscript
 • search_main.usp.worry_free.unlimited_mileage search_main.usp.worry_free.unlimited_mileage_subscript
 • search_main.usp.worry_free.only_the_best_rental_companies search_main.usp.worry_free.only_the_best_rental_companies_subscript
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Majorka

EasyTerra Wynajem Samochodów Majorka jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w Majorka

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Majorka.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 433 recenzjach

Kiedy zarezerwować wynajem samochodu w Majorka

Majorka – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Majorka), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Majorka), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Majorka), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Majorka), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Majorka - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Majorka), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Majorka - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Majorka), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Majorka - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Majorka), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Majorka – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Majorka), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Majorka - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Majorka), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Majorka – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Majorka), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Majorka - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Majorka), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Majorka - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Majorka) Styczeń jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Majorka) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Majorka - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Majorka), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Czerwiec to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Majorka - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Majorka) Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Majorka - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Majorka) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Majorka – Kiedy wynajem samochodu dostawczego jest najtańszy?

W (Majorka) Lipiec jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód typu van pasażerski. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód typu van pasażerski w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacje wynajmu samochodów w Majorka

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny za wypożyczenie samochodu w poniższych lokalizacjach

Informacja o lokalizacji dla Majorka

Wprowadzenie

Od lat 60-tych, Majorka zaczęła rozwijać się stając się z czasem bardzo popularnym centrum wczasowym. Wyspa posiada piękne plaże na południowym i wschodnim wybrzeżu, a pogoda jest praktycznie zawsze dobra. Brytyjczycy, Niemcy oraz Holendrzy to nacje, które szczególnie ją sobie upodobały. Poza plażami, wielki górski masyw zwany Serra de Tramuntana jest szczególnie godny wizyty. Ponadto, na miejscu jest również wiele doskonałych pól golfowych, a stolica Palma posiada piękne, zabytkowe centrum wraz z imponującą katedrą.

Ludność

Wyspa jest zamieszkiwana stale przez około 800,000 ludzi, z których połowa mieszka w stolicy Palma de Mallorca. W ciągu roku, wiele osób zatrzymuje się na Majorce. Wyspa przyciąga miliony turystów. Ponadto, około 100,000 mieszkańców pochodzących z północnej Europy rezyduje na wyspie w okresie zimowym.

Położenie

Majorka znajduje się na wschodzie Hiszpanii na Morzu Śródziemnym. Jest to największa z Wysp Balearskich, w których skład wchodzi także Ibiza. Stolica Palma de Mallorca znajduje się na południowo-zachodnim wybrzeżu.

Gospodarka

Turystyka, turystyka i jeszcze raz turystyka. To jest to na czym oparta jest gospodarka wyspy. Jest to oczywiste jeśli weźmie się pod uwagę popularne plaże na południu oraz na wschodnim wybrzeżu. Bulwary wypełnione są wieżowcami z których wszystkie to hotele i apartamenty dla turystów. Jednakże, wyspa angażuje się także w działalność innego rodzaju. Rolnictwo dostarcza cytrusów, migdałów oraz oliwek, które są eksportowane przez port w Palmie oraz lotnisko. Ponadto, rybołówstwo oraz hodowla zwierząt (świni oraz owiec) są również istotne. W stolicy funkcjonuje również przemysł tekstylny oraz papierowy.

Lotniska

Dziewięć kilometrów na wschód od stolicy leży Lotnisko Międzynarodowe Palma de Mallorca wzdłuż drogi do Santañí. Codziennie odlatują stamtąd regularne oraz czarterowe loty do europejskich miejscowości. Lotnisko jest także wykorzystywane przez tanie linie lotnicze. Autobus nr 1 kursuje na trasie między lotniskiem a centrum Palmy.

Transport publiczny

Jeśli nie masz ochoty na korzystanie z twojego wypożyczonego samochodu w ciągu dnia: transport publiczny na Majorce składa się głównie z autobusów. W niedziele, a także poza sezonem usługi transportu publicznego są ograniczone a co za tym idzie jeździ niewiele autobusów.

W mieście Palma autobusy są obsługiwane przez Empresa Municipal de Transports (EMT). Wyspa oferuje dobre połączenia do najbliższych plaż. Autobus nr 50 jeździ wzdłuż głównych atrakcji oraz centrów zakupowych. Jest to autobus piętrowy z otwartym dachem. Ponadto, w Palmie jeżdżą nocne autobusy, które zaczynają swój kurs w dystrykcie Passeig Marítim.

Majorka ma jedną linię kolejową z Palmy przez Inca do Manacor. Ponadto, istnieje zabytkowy pociąg: Tren de Sóller między Palma a Puerto de Sóller jadący przez niesamowite krajobrazy. 

Z portu w Palmie odpływają promy do Ibizy oraz do miast na kontynencie takich jak: Barcelona, Walencja oraz Denia.

Ruch uliczny oraz parkowanie

Jazda po Majorce jest z pewnością niezbyt trudna. W ostatnich latach wiele dróg na wyspie było odnowionych oraz na nowo wyasfaltowanych. Ponadto, zwiększyła się liczba rond, co sprawia, że ruch jest bardziej sprawny oraz bezpieczniejszy. Limit prędkości poza obszarami zabudowanymi wynosi 90 km/h.

Parkowanie jest tylko płatne w centrum stolicy Palmy. Blisko drogi znajdującej się przy zatoce w Palmie zlokalizowany jest parking, co oznacza, iż twój samochód jest zostawiony w bezpiecznym miejscu w centrum miasta i za rozsądną cenę.

Hotele

Majorka jest wypełniona hotelami. W okresie zimowym możesz zaryzykować szukanie pokoju hotelowego na miejscu, natomiast latem szanse spadają prawie do zera. Ponadto, rezerwacja pakietu jest z reguły tańszym rozwiązaniem.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Majorki, zalecamy skorzystanie z Google, oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Spanish
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Hiper Rent a Car
 • Alamo
 • Enterprise
 • National Car Rental
 • Leasys
 • Wiber Rent a Car
 • K10 Rentacar
 • Thrifty
 • Hertz
 • Gobycar
 • Avis
 • Carwiz rent a car
 • ACE Rent A Car
 • Dollar Rent a Car
 • Flizzr
 • Budget
 • Sixt
 • Keddy By Europcar
 • Centauro
 • Europcar
 • Clickrent
 • OK Rent a car
 • Drivalia
 • Record Rent a Car
 • Rhodium Car Rental
 • InterRent
 • Goldcar
 • Everycar
 • Exclusive GO
 • Goldcar Key'n Go
 • offUgo
 • EECAR
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
 3. Wypożyczalnia samochodów Majorka