• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Warszawa za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

EasyTerra Wynajem Samochodów Warszawa jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Warszawa

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Warszawa

Promocje na wynajem samochodów w Warszawa

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Warszawa.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
SUV

Wypożyczalnie samochodów w Warszawa

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Warszawa. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Avis

  8.8 (5293)
  Od zł 130 / dzień
 • Autounion Car Rental

  8.5 (42)
  Od zł 64 / dzień
 • Alamo

  8.4 (7824)
  Od zł 96 / dzień
 • Carwiz rent a car

  8.4 (396)
  Od zł 40 / dzień
 • MM Cars Group

  8.1 (54)
  Brak dostępnych taryf
 • Europcar

  8 (7231)
  Od zł 121 / dzień
 • Hertz

  8 (6097)
  Od zł 118 / dzień
 • National Car Rental

  7.9 (380)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  7.9 (2875)
  Od zł 102 / dzień
 • Budget

  7.9 (8922)
  Od zł 124 / dzień
 • Rent a star

  7.9 (760)
  Od zł 108 / dzień
 • ACE Rent A Car

  7.9 (3)
  Od zł 70 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.8 (2949)
  Od zł 101 / dzień
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • Dollar Rent a Car

  7.7 (3788)
  Brak dostępnych taryf
 • Flexicar

  7.7 (25)
  Brak dostępnych taryf
 • Enterprise

  7.6 (1693)
  Od zł 108 / dzień
 • Fleet Rent a car

  7.5 (246)
  Brak dostępnych taryf
 • Global Rent a Car

  7.5 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • Thrifty

  7.2 (4785)
  Brak dostępnych taryf
 • addCarRental

  7.2 (92)
  Brak dostępnych taryf
 • Green Motion

  7.1 (1695)
  Od zł 81 / dzień
 • SurPrice car rentals

  7 (447)
  Od zł 83 / dzień
 • InterRent

  6.5 (5931)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar

  6.5 (5052)
  Od zł 75 / dzień
 • Mex Rent a Car

  6.3 (44)
  Brak dostępnych taryf
 • Kaizen Rent

  5.6 (2)
  Od zł 53 / dzień
 • Express Impress

  5.6 (1)
  Od zł 79 / dzień
 • Go Rent

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Panek

  Brak recenzji
  Od zł 94 / dzień
 • Topcars

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • WHEEGO

  Brak recenzji
  Od zł 46 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Warszawa?

Warszawa – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Warszawa), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Warszawa), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Warszawa), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Warszawa), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Warszawa - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Warszawa), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Warszawa - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Warszawa), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Warszawa - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Warszawa), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Warszawa – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Warszawa), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Listopad jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Warszawa - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Warszawa), Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Warszawa – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Warszawa), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Warszawa - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Warszawa), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Warszawa - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Warszawa) Listopad jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Warszawa) Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Listopad jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Warszawa - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Warszawa) Sierpień to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Warszawa

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Polska, ale w mieście innym niż Warszawa, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Polska stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Polska chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Warszawa

EasyTerra Wynajem Samochodów Warszawa porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

65 79 Al Jerozolimskie
Warszawska 94

Informacja o lokalizacji dla Warszawa

Wprowadzenie

Po zniszczeniach poniesionych podczas II Wojny Światowej Warszawa ponownie powstała z popiołów, centrum miasta wydaje się być historyczne, jednak w rzeczywistości takie nie jest. Po wojnie centrum zostało całkowicie odbudowane. W późniejszym czasie miasto zostało naznaczone komunistyczną architekturą z Pałacem Kultury i Nauki będącym znakomitym tego przykładem. Był to "dar" Józefa Stalina. Po upadku komunistycznego reżimu prace budowlane ponownie wzrosły. Polska nazwa tego miasta to Warszawa i pochodzi od legendy. Dawno temu dwoje dzieci, Wars i Sawa zobaczyły syrenę na Wiśle, która przewidziała, że w tym miejscu powstanie wielkie miasto.

Ludność

Miasto liczy blisko 2 miliony mieszkańców a włącznie z obszarami zurbanizowanymi wokół Warszawy żyje około 3,5 miliona ludzi.

Położenie

Warszawa znajduje się na wschodzie Polski po obu brzegach rzeki Wisły, która wpływa do Zatoki Gdańskiej na północnym wybrzeżu.

Gospodarka

Polska stolica przeżyła gwałtowny wzrost po upadku komunistycznego reżimu. Wiele zagranicznych firm zobaczyło biznesowe okazje na polskim rynku i postanowiło osiąść w Warszawie włącznie z takimi gigantami jak Coca-Cola, General Motors, Nestlé i Procter and Gamble. Większość siły roboczej pracuje w sektorze usług. Głównie sektor finansowy rozwija się prężnie, zagraniczne banki osiadły w Warszawie a po 50 latach otwarto ponownie giełdę.

W czasach komunistycznych kładziono większy nacisk na przemysł ciężki, z którego wciąż pozostało co nieco, niemniej Warszawa staje się coraz bardziej centrum zaawansowanych technologii włącznie z branżą ICT.

Lotniska

Międzynarodowe Lotnisko Im. Fryderyka Chopina znajduje się około 10 kilometrów na południe od Warszawy.

Transport publiczny

Warszawa posiada dobrze rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej, która składa się z 200 linii autobusowych i 30 linii tramwajowych. Przystanki tramwajowe są dobrze oznaczone w przeciwieństwie do autobusowych. W nocy również kursują autobusy odjeżdżając co pół godziny z dworca centralnego.

Istnieje również linia metra, która została zbudowana głównie z myślą o osobach dojeżdżających z przedmieść do pracy w centrum miasta. Dlatego ta linia ma mniejsze znaczenie dla turystów. Jednakże druga linia zostanie wybudowana w nadchodzących latach.

Ruch miejski i parkowanie

Ruch miejski w centrum miasta jest bardzo duży a ponadto część centrum miasta jest ograniczona tylko do ruchu pieszego (ulica Chmielna i podczas letnich weekendów ulica Nowy Świat). Dlatego lepiej będzie zaparkować swój samochód i zwiedzać miasto pieszo.

Wszędzie w centrum miasta parkowanie jest płatne. Doskonałą alternatywą będzie zaparkowanie samochodu na strzeżonym parkingu przy ulicy Parkingowej lub w podziemnym parkingu przy ulicy Jasnej.

Hotele

W ostatnich latach poczyniono duże inwestycje, aby poprawić ofertę hoteli w polskiej stolicy. Obecnie Warszawa posiada szczodrą liczbę hoteli i innych zakwaterowań we wszystkich kategoriach cenowych. Większość hoteli znajduje się w dzielnicach Śródmieście, Wola i Mokotów.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Warszawie polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Polish złoty
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Polish
 • Popularna klasa samochodu
  Kompaktowy

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Avis
 • Autounion Car Rental
 • Alamo
 • Carwiz rent a car
 • MM Cars Group
 • Europcar
 • Hertz
 • National Car Rental
 • Sixt
 • Budget
 • Rent a star
 • ACE Rent A Car
 • Keddy By Europcar
 • Your Rent
 • Dollar Rent a Car
 • Flexicar
 • Enterprise
 • Fleet Rent a car
 • Global Rent a Car
 • Thrifty
 • addCarRental
 • Green Motion
 • SurPrice car rentals
 • InterRent
 • Goldcar
 • Mex Rent a Car
 • Kaizen Rent
 • Express Impress
 • Go Rent
 • Panek
 • Topcars
 • WHEEGO
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Polska
 3. Wypożyczalnia samochodów Warszawa