• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

landing_page.search_main.title.worry_free

landing_page.search_main.subscript.worry_free

Wypożyczalnia samochodów Dubrownik

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Dubrownik za Ciebie.

 
 
 
Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni

usps_block.worry_free.title usps_block.worry_free.title.worry_free

 • search_main.usp.worry_free.covered_own_risk search_main.usp.worry_free.covered_own_risk_subscript
 • search_main.usp.worry_free.unlimited_mileage search_main.usp.worry_free.unlimited_mileage_subscript
 • search_main.usp.worry_free.only_the_best_rental_companies search_main.usp.worry_free.only_the_best_rental_companies_subscript
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 25% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważna do 1 lutego - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Dubrownik

EasyTerra Wynajem Samochodów Dubrownik jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Dubrownik

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Dubrownik

Promocje na wynajem samochodów w Dubrownik

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Dubrownik.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV

Wypożyczalnie samochodów w Dubrownik

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Dubrownik. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Active Car Rental

  8.2 (406)
  Od zł 66 / dzień
 • National Car Rental

  8.1 (378)
  Brak dostępnych taryf
 • Nova Rent a Car

  8.1 (125)
  Brak dostępnych taryf
 • Sixt

  8 (2824)
  Od zł 87 / dzień
 • Europcar

  8 (7170)
  Od zł 65 / dzień
 • ORYX Rent A Car

  8 (131)
  Od zł 42 / dzień
 • Enterprise

  8 (1687)
  Od zł 62 / dzień
 • Hertz

  7.9 (6042)
  Od zł 92 / dzień
 • Autounion Car Rental

  7.9 (41)
  Od zł 40 / dzień
 • Avant Car

  7.9 (324)
  Od zł 32 / dzień
 • Thrifty

  7.8 (4742)
  Od zł 184 / dzień
 • Alamo

  7.8 (7778)
  Od zł 44 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.8 (2916)
  Od zł 41 / dzień
 • Budget

  7.7 (8847)
  Od zł 69 / dzień
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • Avis

  7.5 (5258)
  Od zł 48 / dzień
 • FireFly Car Rental

  7.4 (3411)
  Od zł 70 / dzień
 • Fleet Rent a car

  7.4 (246)
  Brak dostępnych taryf
 • Unirent Car Rental

  7.3 (273)
  Od zł 119 / dzień
 • addCarRental

  7.2 (92)
  Od zł 53 / dzień
 • OK Rent a car

  7.2 (901)
  Od zł 41 / dzień
 • Carwiz rent a car

  7.2 (390)
  Od zł 35 / dzień
 • Nur Rent a car

  7.1 (19)
  Brak dostępnych taryf
 • SurPrice car rentals

  7.1 (445)
  Od zł 346 / dzień
 • Green Motion

  7.1 (1692)
  Od zł 37 / dzień
 • Global Rent a Car

  7 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar

  6.5 (4997)
  Brak dostępnych taryf
 • Fast Mobility

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 433 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Dubrownik?

Dubrownik – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Dubrownik), Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Dubrownik), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Dubrownik), Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Dubrownik), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dubrownik - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Dubrownik), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dubrownik - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Dubrownik), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dubrownik - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Dubrownik), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dubrownik – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Dubrownik), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dubrownik - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Dubrownik), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dubrownik – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Dubrownik), Grudzień jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dubrownik - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Dubrownik), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dubrownik - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Dubrownik) Listopad jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Dubrownik) Październik jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dubrownik - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Dubrownik) Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Dubrownik - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Dubrownik) Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Dubrownik

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Chorwacja, ale w mieście innym niż Dubrownik, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Chorwacja stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Chorwacja chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Dubrownik

EasyTerra Wynajem Samochodów Dubrownik porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Obala Stjepana Radića 24

Informacja o lokalizacji dla Dubrownik

Wprowadzenie

Dubrownik to atrakcyjne miasto znajdujące się w Chorwacji i najważniejszy kierunek turystyczny nad Morzem Adriatyckim. W XIX wieku Dubrownik został odkryty przez europejskie rody królewskie i innych bogatych Europejczyków jako miejsce, gdzie mogli spędzać swoje wakacje. Piękne stare miasto zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 1979 roku.

Ludność

Z powodu rozpadu Jugosławii i następujących po tym wydarzeniu wojen ludność Dubrownika zmalała w latach 90-tych XX wieku. Obecnie populacja znowu wzrasta i liczy 50000 mieszkańców.

Położenie

Dubrownik znajduje się w najbardziej wysuniętej na południe części Chorwacji obok Morza Adriatyckiego. Split znajduje się 165 kilometrów na północny zachód od Dubrownika. Miasto posiada typowy klimat śródziemnomorski z mroźnymi i nieco wilgotnymi zimami oraz suchymi i ciepłymi latami. Temperatura w Dubrowniku jest najbardziej przyjemna w okresie wiosny i jesieni. Często występują silne wiatry.

Gospodarka

Wokół Dubrownika występuje niewielki przemysł. Ważne produkty to na przykład stal, cement i tekstylia.  Istnieje też przemysł chemiczny. Dubrownik to ważny port rybacki.

Turystyka jest dość ważna dla miasta, Dubrownik odwiedza ponad 1 milion ludzi co roku.

Ponadto znajdziesz tu ośrodek edukacji z uniwersytetem oraz centrum edukacji turystycznej i żeglugowej.

Lotniska

Miejskie lotnisko, Lotnisko Dubrownik znane również jako Lotnisko Cilipi znajduje się 20 kilometrów na południe od Dubrownika.

Transport publiczny

Dubrownik posiada dobrą sieć autobusów miejskich. Firma Libertas posiada wyjątkowo nowoczesne autobusy, które zabiorą Cię do każdego miejsca w mieście. Autobusy do innych miast w Chorwacji odjeżdżają z centralnego dworca autobusowego. Możesz kupić bilety do autobusów miejskich gdziekolwiek w mieście, które ważne są przez 1 godzinę. Kupowanie biletów w autobusie jest nieco droższe. Bilety dzienne są również dostępne.

Ruch miejski i parkowanie

Stare miasto jest całkowicie wolne od ruchu miejskiego (z wyjątkiem miejskich autobusów) i dlatego niemożliwa jest tutaj jazda samochodem. Jednakże nie jest to niezbędne ponieważ centrum Dubrownika można z łatwością zwiedzać pieszo, chociaż czasem może być stromo tu i tam. Znalezienie miejsca do parkowania poza centrum miasta jest trudne, szczególnie w letnie miesiące większość miejsc parkingowych jest stale zajęta. Jednakże twój wypożyczony samochód jest doskonałym środkiem transportu do odkrywania całego obszaru Dubrownika.

Hotele

Dubrownik posiada bardzo dużą ilość hoteli do zaoferowania we wszystkich kategoriach cenowych. Szczególnie dobrze reprezentowane są hotele w najwyższej klasie cenowej. 9 z 15 najbardziej luksusowych hoteli Chorwacji znajduje się w Dubrowniku! Chociaż ceny we wszystkich hotelach są nieco wyższe niż w reszcie Chorwacji.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Dubrowniku polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Croatian kuna
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Croatian
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Active Car Rental
 • National Car Rental
 • Nova Rent a Car
 • Sixt
 • Europcar
 • ORYX Rent A Car
 • Enterprise
 • Hertz
 • Autounion Car Rental
 • Avant Car
 • Thrifty
 • Alamo
 • Keddy By Europcar
 • Budget
 • Your Rent
 • Avis
 • FireFly Car Rental
 • Fleet Rent a car
 • Unirent Car Rental
 • addCarRental
 • OK Rent a car
 • Carwiz rent a car
 • Nur Rent a car
 • SurPrice car rentals
 • Green Motion
 • Global Rent a Car
 • Goldcar
 • Fast Mobility
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Chorwacja
 3. Wypożyczalnia samochodów Dubrownik