• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

landing_page.search_main.title.worry_free

landing_page.search_main.subscript.worry_free

Wypożyczalnia samochodów Heraklion

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Heraklion za Ciebie.

 
 
 
Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni

usps_block.worry_free.title usps_block.worry_free.title.worry_free

 • search_main.usp.worry_free.covered_own_risk search_main.usp.worry_free.covered_own_risk_subscript
 • search_main.usp.worry_free.unlimited_mileage search_main.usp.worry_free.unlimited_mileage_subscript
 • search_main.usp.worry_free.only_the_best_rental_companies search_main.usp.worry_free.only_the_best_rental_companies_subscript
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 25% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważna do 1 lutego - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Heraklion

EasyTerra Wynajem Samochodów Heraklion jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Heraklion

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Heraklion

Promocje na wynajem samochodów w Heraklion

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Heraklion.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV

Wypożyczalnie samochodów w Heraklion

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Heraklion. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Autounion Car Rental

  8.5 (41)
  Od zł 76 / dzień
 • National Car Rental

  8.4 (361)
  Od zł 85 / dzień
 • Volta4u

  8.2 (23)
  Od zł 69 / dzień
 • Budget

  8.2 (8820)
  Od zł 46 / dzień
 • Sixt

  7.9 (2823)
  Od zł 43 / dzień
 • Europcar

  7.9 (7167)
  Od zł 46 / dzień
 • ACE Rent A Car

  7.9 (3)
  Brak dostępnych taryf
 • Payless Car Rental

  7.8 (431)
  Brak dostępnych taryf
 • Thrifty

  7.8 (4739)
  Od zł 68 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.8 (3748)
  Od zł 61 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.7 (2919)
  Brak dostępnych taryf
 • Alamo

  7.7 (7746)
  Od zł 46 / dzień
 • Hertz

  7.6 (6033)
  Od zł 76 / dzień
 • Enterprise

  7.6 (1687)
  Od zł 48 / dzień
 • Yours Carrental

  7.6 (1)
  Od zł 34 / dzień
 • Green Motion

  7.6 (1692)
  Od zł 43 / dzień
 • Carwiz rent a car

  7.5 (390)
  Od zł 32 / dzień
 • Centauro

  7.4 (4378)
  Od zł 23 / dzień
 • Avis

  7.4 (5231)
  Od zł 50 / dzień
 • Drive On Holidays

  7.4 (1062)
  Od zł 45 / dzień
 • Drive Hellas

  7.2 (234)
  Od zł 41 / dzień
 • addCarRental

  7.2 (92)
  Brak dostępnych taryf
 • OK Rent a car

  7.1 (899)
  Od zł 34 / dzień
 • GLOBAL Rent-a-Car

  6.8 (747)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar

  6.7 (4995)
  Brak dostępnych taryf
 • InterRent

  6.6 (5929)
  Brak dostępnych taryf
 • SurPrice car rentals

  6.5 (445)
  Od zł 33 / dzień
 • Abbycar

  6.4 (539)
  Od zł 44 / dzień
 • FireFly Car Rental

  6.2 (3409)
  Brak dostępnych taryf
 • Global Rent a Car

  5.9 (137)
  Brak dostępnych taryf
 • WHEEGO

  Brak recenzji
  Od zł 38 / dzień

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 433 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Heraklion?

Heraklion – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Heraklion), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Heraklion), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Heraklion), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Heraklion), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Heraklion - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Heraklion), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Heraklion - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Heraklion), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Heraklion - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Heraklion), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Heraklion – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Heraklion), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Heraklion - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Heraklion), Marzec jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Heraklion – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Heraklion), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Heraklion - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Heraklion), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Heraklion - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Heraklion) Luty jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Heraklion) Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Heraklion - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Heraklion), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Heraklion - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Heraklion) Marzec to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Heraklion

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Grecja, ale w mieście innym niż Heraklion, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Grecja stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Grecja chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Heraklion

EasyTerra Wynajem Samochodów Heraklion porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Industrial Area

Informacja o lokalizacji dla Heraklion

Wprowadzenie

Heraklion to stolica greckiej wyspy Krety. Dla turystów miasto to jest pierwszym punktem widokowym wyspy tuż po przylocie. W mieście i na jego obrzeżach wciąż znajduje się wiele przedmiotów przypominających nam o przeszłości.  W samym mieście na przykład znajdują się fortyfikacje, które zostały zbudowane przez Wenecjan. Trochę na południe leży kompleks pałacowy Knossos, gdzie legendarny król Minos miał swoje kwatery. Artefakty, które zostały odkryte i umieszczone w miejskim muzeum archeologicznym. 

Ludność

Heraklion liczy około 150000 mieszkańców co czyni z niego piąte największe miasto w Grecji.

Położenie

Heraklion znajduje się na północnym wybrzeżu wyspy na Morzu Śródziemnym, 100 kilometrów na zachód od Grecji kontynentalnej i 300 kilometrów na północ od Libii.

Gospodarka

Miasto jest komercyjnym centrum Krety. Port odgrywa ważną rolę w eksporcie produktów takich jak oliwki, oliwa z oliwek, owoce cytrusowe, pomidory i ser. Przemysł miejski składa się głównie z zakładów zajmujących się przetwórstwem lub pakowaniem tych produktów. Rolnictwo i zwierzęta hodowlane były głównym źródłem przychodu aż do pojawienia się turystyki w latach 70-tych XX wieku. Obecnie turystyka jest głównym źródłem dochodu. Kreta przyciąga 2 miliony turystów każdego roku z czego większość przybywa do Heraklionu.

Lotniska

Pięć kilometrów na wschód od Heraklionu znajduje się najważniejsze międzynarodowe lotnisko Krety, Nikosa Kazantzakisa. Jest to zatłoczone lotnisko, które obsługuje wiele lotów, szczególnie w trakcie w okresie letnim. Kursują regularne loty na inne greckie wyspy oraz Grecję kontynentalną. Transavia utrzymuje bezpośrednie połączenie z Amsterdamem. Droga, która prowadzi na lotnisko nazywa się Karou.
Inne międzynarodowe lotnisko na Krecie, Daskalogiannisa, znajduje się w pobliżu Chanii, 140 kilometrów na zachód od Heraklionu.

Transport publiczny

Znajdują się tu dwa dworce autobusowe. Z dworca A (na przeciwko portu) odjeżdżają lokalne autobusy oraz autobusy kursujące do kompleksu pałacowego Knossos oraz na lotnisko, jak również na północne wybrzeże i miejsc na zachodzie Krety. Te autobusy odjeżdżają często i według rozkładu jazdy. Dla innych kierunków podróży musisz udać się na dworzec B, który znajduje się po zachodniej stronie centrum miasta, w pobliżu starego muru miejskiego.

Ponadto znajdziesz tu nie tylko połączenia promowe z innymi greckimi wyspami i Grecją kontynentalną ale także do Haify (Izrael) i Aleksandrii (Egipt).

Ruch miejski i parkowanie

Ludzie w Grecji mają inny styl jazdy niż ten, do którego przywykłeś. Czasami wygląda na to, że sygnalizacja świetlna kierująca ruchem drogowym i znaki drogowe mają charakter czysto dekoracyjny niż wskazywanie co jest a co nie jest dozwolone. Pamiętaj o tym! Na przykład: zielone światło nie oznacza, że ruch miejski nie będzie płynął zewsząd w twoją stronę. Na jednokierunkowych drogach możesz napotkać samochody jadące w złym kierunku.

Wiele dróg nie było remontowanych od lat co oznacza, że mogą być śliskie nawet przy suchych warunkach pogodowych. Ponadto możesz napotkać stado owiec i kóz. Podstawową zasadą jazdy po Krecie jest: zawsze oczekiwać nieoczekiwanego. Na drogach poza miastami limit prędkości wynosi 90 km/h.

Centrum Heraklionu jest dość małe. Zostaw swój samochód w hotelu lub na jednym z parkingów wokół starego miejskiego muru i podążaj dalej pieszo. Jeśli zdecydujesz się pojechać samochodem do centrum miasta to w pobliżu starego miasta i parku El Greko znajdują się miejsca parkingowe.

Hotele

W Heraklionie znajduje się wiele hoteli. W szczytowym okresie gorąco polecamy zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem. Poza sezonem najprawdopodobniej znajdziesz wolne miejsce kiedy przyjedziesz do miasta. Można również wynająć apartamenty zarówno na krótszy jak i dłuższy okres.

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Heraklionie polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Greek (modern)
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Autounion Car Rental
 • National Car Rental
 • Volta4u
 • Budget
 • Sixt
 • Europcar
 • ACE Rent A Car
 • Payless Car Rental
 • Thrifty
 • Dollar Rent a Car
 • Keddy By Europcar
 • Alamo
 • Hertz
 • Enterprise
 • Yours Carrental
 • Green Motion
 • Carwiz rent a car
 • Centauro
 • Avis
 • Drive On Holidays
 • Drive Hellas
 • addCarRental
 • OK Rent a car
 • GLOBAL Rent-a-Car
 • Goldcar
 • InterRent
 • SurPrice car rentals
 • Abbycar
 • FireFly Car Rental
 • Global Rent a Car
 • WHEEGO
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Grecja
 3. Wypożyczalnia samochodów Heraklion