Wypożyczalnia samochodów Madryt

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Madryt za Ciebie.

 • Anulowaniegratis
 • Gwarancja najlepszej ceny
 • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Aż do 20% rabatu u wielu dostawców i miejsc docelowych Ważne do czwartku, 5 listopada
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Madryt

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
 3. Wypożyczalnia samochodów Madryt
EasyTerra Wynajem Samochodów Madryt jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Informacja o lokalizacji dla Madryt

Wypożyczalnia samochodów Madryt
Wypożyczalnia samochodów Madryt

Wprowadzenie

Madryt jest stolicą i największym miastem Hiszpanii. To metropolia, gdzie ulokowanych jest wiele międzynarodowych firm, a także hiszpański parlament etc. Ponadto, każdego roku miasto przyciąga turystów, którzy przyjeżdżają między innymi, wabieni ciekawymi muzeami oraz barwnym życiem nocnym.

Ludność

Madryt posiada 3 miliony mieszkańców. W Hiszpanii w sumie żyje około 40 milionów mieszkańców. 

Położenie

Madryt znajduje się mniej więcej w centrum Hiszpanii, daleko od morza i na wysokości okolo 600 metrów, co oznacza, że zimy mogą być zimne a lata gorące. Na północ i wschód od miasta, występują dwa pasma górskie: Sa de Gredos oraz Sierra de Guadarrama.

Gospodarka

Madryt to prawdziwa metropolia. W Madrycie ma siedzibę wiele międzynarodowych firm. Stolica odgrywa również główną (międzynarodową) rolę w sektorze bankowym. Ponadto, charakteryzuje się silnie rozwiniętym przemysłem. Większość madryckiego przemysłu znajduje się na południu miasta, gdzie zlokalizowane są m.in. sektory tekstyliów, przemysł spożywczy i metalowy.

Ponadto, wiele stanowisk pracy zapewnia sektor publiczny, w tym związany z rządem, parlamentem etc. Hiszpańska rodzina królewska również rezyduje w  Madrycie.

Jednocześnie, turystyka odgrywa istotną rolę. Turyści przybywają do Madrytu dla jego atrakcji kulturalnych oraz artystycznych. Poza tym, metropolia chlubi się barwnym życiem nocnym, które przyciąga wielu turystów. Ostatecznie, Madryt jest również siedzibą wielu uniwersytetów. 

Lotniska

Lotnisko międzynarodowe Barajas to główny port Madrytu. Lotnisko łączy Półwysep Iberyjski (Hiszpania oraz Portugalia) z resztą Europy. W ostatnim roku Lotnisko międzynarodowe Barajas obsłużyło około 40 milionów pasażerów, co sprawia iż jest to 20-e najbardziej ruchliwe lotnisko na świecie. Aktualnie, lotnisko jest rozbudowywane, co jeszcze bardziej wpływa na poprawę jakości usług.

Transport publiczny

Jeśli nie posiadasz wypożyczonego samochodu, możesz korzystać z publicznego transportu w Madrycie. Na lotnisku, możesz skorzystać z metra lub autobusu do centrum. Madrycki przewoźnik autobusowy nazywa się EMT. Lokalne pociągi w Madrycie zabiorą cię na przedmieścia i są obsługiwane przez firmę Ceranias. Najlepszym środkiem transportu w Madrycie jest metro, które jest czyste i szybkie, a zarazem zabierze cię "wszędzie".

Ruch uliczny i parkowanie

Madryt jest względnie trudnym miastem do jazdy samochodem. Najlepiej unikać jazdy w godzinach szczytu: najlepiej jeździć zatem w godzinach 14-16. Gdy już jesteś w centrum, skorzystaj z pierwszego wolnego miejsca, aby zaparkować. Miejsca parkingowe oznaczone są literą P. Opłata może wynosić do 1 euro za godzinę. Nie zaleca się parkowania samochodu na chodniku, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że twój samochód zostanie odholowany. Jeżeli przydarzy ci się taka sytuacja, powinieneś zadzwonić do Gua Municipal.

Hotele

Madryt posiada wspaniały sektor hotelowy. Możesz znaleźć wszystko, od tanich opcji zakwaterowania po te luksusowe. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest trudno znaleźć miejsce do spania. Chociaż, szczególnie w trakcie lata i podczas wakacji, zaleca się zarezerwować hotel z wyprzedzeniem.

Linki zewnętrzne.

Celem uzyskania pełniejszej informacji, zachęcamy skorzystać z Google oraz następujących linków:

   

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Advantage Rent a Car
 • Alamo Rent a Car
 • Atesa
 • Avis
 • Budget
 • Centauro
 • Daperton
 • Dollar Rent a Car
 • Enterprise
 • Europcar
 • FireFly Car Rental
 • Goldcar
 • Hertz
 • InterRent
 • Keddy By Europcar
 • National Car Rental
 • OK Rent a car
 • Pepecar
 • Peugeot
 • Record Rent a Car
 • Renault
 • Rent Bull
 • Rhodium Car Rental
 • SIXT Rent a Car
 • Thrifty

Wypożyczalnie samochodów w Madryt

EasyTerra Wynajem Samochodów Madryt porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Hiszpania, ale w mieście innym niż Madryt, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów Hiszpania stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Hiszpania chciałabyś wypożyczyć samochód.