PLN (zł)
 • English (UK)
 • Suomi
 • Português
 • Polski
 • Deutsch (CH)
 • Deutsch (AT)
 • Dansk
 • Norsk
 • Italiano
 • Nederlands
 • English (US)
 • Français
 • Español
 • Svenska
 • Deutsch
 • Vlaams
  • Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Przegląd artykułów
Bez zmartwień

Wynajmuj samochody bez obaw dzięki oznaczeniu Bez zmartwień

Czy w ogóle muszę pokryć udział własny? Jakich ubezpieczeń w minimalnym zakresie potrzebuję? Jaka wypożyczalnia będzie dla mnie najlepsza? To trudne pytania, na które musisz sobie odpowiedzieć, jeśli chcesz wypożyczyć samochód na wakacje. Naszym zdaniem jest to zupełnie zbędne. Dlatego wymyśliliśmy grupę Bez zmartwień. Tak oznaczamy najlepsze samochody, które spełniają najważniejsze warunki.

Wynajmuj samochody bez obaw dzięki oznaczeniu Bez zmartwień

Jakim wymaganiom musi sprostać samochód z oznaczeniem Bez zmartwień?

Samochód do wynajęcia nie może ot tak dołączyć do naszej wyselekcjonowanej grupy Bez zmartwień. Oferujemy w niej tylko najlepsze samochody. Dzięki temu masz pewność, że wszystko będzie dobrze zorganizowane i przy zwrocie auta nie dostaniesz nagle niebotycznego rachunku. Dlatego samochody te muszą spełnić cztery surowe wymogi.

Zwrot udziału własnego

Doszło do szkody lub wynajęty samochód został skradziony? Żaden problem! Samochody z tej grupy są standardowo ubezpieczone na wypadek tych ryzyk, ale często trzeba zapłacić wysoki udział własny. Dlatego rozsądnie jest wykupić pokrycie udziału własnego. W przypadku samochodów z oznaczeniem Bez zmartwień nie ma udziału własnego lub jest ono przez nas pokrywane, a wtedy to my płacimy za szkodę. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach i udziale własnym. Wszystko o ubezpieczeniach i franszyzie

Korzystna polityka paliwowa

Zawsze odbierasz samochód zatankowany do pełna i tak samo go zwracasz. Tak jest o wiele korzystniej w porównaniu z sytuacją, gdy musisz zapłacić za benzynę z góry, a wypożyczalnia tankuje za Ciebie. Dzięki temu masz bowiem pewność, że płacisz tylko za faktycznie zużyte paliwo. Masz ochotę na dodatkowe korzyści? Sprawdź, która stacja benzynowa ma najniższą cenę paliwa. Więcej na temat polityki paliwowej

Brak limitu kilometrów

Niezależnie od tego, czy przejedziesz 100 czy 1000 km dziennie, nie płacisz za to ani grosza więcej. Dzięki temu nie dostaniesz potem niebotycznego rachunku za przekroczenie planowanej liczby kilometrów albo zbyt częste mylenie drogi. W każdym razie tym nie musisz się martwić.

Dobre opinie o wypożyczalni

W zakres wyselekcjonowanej grupy Bez zmartwień wchodzą tylko najlepsze wypożyczalnie. Oznacza to, że wypożyczalnie muszą mieć wysoką średnią zadowolenia klienta. Ocena opiera się na opiniach osób, które wcześniej wynajmowały samochód od tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Oznaczenie Bez zmartwień w dużym stopniu ułatwia wybór. Nie bez powodu większość klientów wybiera samochód do wynajęcia z tej wyselekcjonowanej grupy. Więcej dowiesz się z prezentowanych niżej najczęściej zadawanych pytań. Jeśli nie ma tutaj Twojego pytania, skontaktuj się z nami.

Czy za opcję Bez zmartwień płacę więcej? Niekoniecznie. Nie jest to przecież kupno dodatkowego pakietu, tylko oznaczenie, które otrzymuje samochód, jeśli spełnia nasze wymagania. Samochody, które nie spełniają wymagań oznaczenia Bez zmartwień są być może gorzej ubezpieczone lub mają limit kilometrów, które można przejechać bezpłatnie. Z tego powodu cena wynajmu może być niższa niż samochodu z grupy Bez zmartwień. Oznacza to jednak, że później możesz ponieść dodatkowe koszty. Czy potrzebuję więcej ubezpieczeń poza tymi, które są standardowo wliczone w cenę? Wszystkie samochody EasyTerra posiadają standardowo ubezpieczenie od szkód, odpowiedzialności cywilnej i od kradzieży. Oprócz tego być może warto zdecydować się na ochronę rozszerzoną lub pokrycie udziału własnego. To zależy do Twoich oczekiwań i sytuacji. W przypadku samochodów z grupy Bez zmartwień udział własny jest zawsze pokryty i w żadnym przypadku nie płacisz go samemu. Tutaj dowiesz się więcej o ubezpieczeniach i udziale własnym. Wszystko o ubezpieczeniach i franszyzie A jeśli wybrany przeze mnie samochód nie ma oznaczenia Bez zmartwień? Oznacza to, że nie spełnia on co najmniej jednego z wymogów, o których mowa wyżej na tej stronie. Udział własny nie jest pokryty? Wówczas w trakcie dokonywania rezerwacji możesz wskazać, że chcesz go pokryć, a my się tym zajmiemy. Jeśli chodzi o jeden z pozostałych wymogów, to najlepiej zastanów się samemu, czy wolisz auto spełniające wymagania Bez zmartwień czy jednak wcześniej wybrany przez Ciebie samochód. Czy w przypadku samochodów Bez zmartwień muszę dodatkowo zapłacić kaucję? Prawdopodobnie tak. Większość firm wynajmujących samochody pobiera depozyt, który płacisz kartą kredytową podczas odbioru samochodu. Ponieważ własny udział jest pokryty dla samochodów oznaczonych etykietą Worry-Free, ta kwota zawsze zostanie zwrócona, nawet jeśli samochód zostanie uszkodzony. W tym przypadku pokryjemy szkodę za Ciebie. Warto sprawdzić warunki wynajmu, ponieważ niektóre szkody, takie jak uszkodzenie opon lub szyb, nie zawsze są pokrywane. Jak to działa w przypadku szkody? Jeśli wystąpi szkoda, na początku po prostu płacisz daną kwotę wypożyczalni, której zwracasz samochód. Ważne jest, żeby od razu się z nami skontaktować, abyśmy mogli jak najszybciej zrekompensować szkodę. Będziemy potrzebować od Ciebie następujących dokumentów:

- umowa najmu;
- raport dotyczący szkody z wypożyczalni samochodów;
- protokół policyjny lub pisemne zawiadomienie policji w przypadku, gdy był jeden uczestnik wypadku;
- dowód zapłaty lub kopia wyciągu z karty kredytowej.

Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz voucher pocztą elektroniczną. Opisano w nim zrozumiałym językiem, co trzeba zrobić w przypadku szkody lub kradzieży.
 1. Strona główna
 2. Jak wybrać odpowiedni samochód do wynajęcia?
 3. Wynajmuj samochody bez obaw dzięki oznaczeniu Bez zmartwień