• Opnie klientów 8.4 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów La Palma

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w La Palma za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów La Palma

EasyTerra Wynajem Samochodów La Palma jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować samochód w konkurencyjnej cenie.

Promocje na wynajem samochodów w La Palma

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w La Palma.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.4/10 w 440 recenzjach

Kiedy zarezerwować wynajem samochodu w La Palma

La Palma – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (La Palma), Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (La Palma), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (La Palma), Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (La Palma), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

La Palma - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (La Palma), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

La Palma - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (La Palma), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

La Palma - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (La Palma), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Styczeń to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

La Palma – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (La Palma), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Maj jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

La Palma - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (La Palma), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

La Palma – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (La Palma), Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

La Palma - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (La Palma), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

La Palma - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (La Palma) Wrzesień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (La Palma) Wrzesień jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Styczeń jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

La Palma - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (La Palma) Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Styczeń to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Lokalizacje wynajmu samochodów w La Palma

EasyTerra Wynajem Samochodów porównuje ceny za wypożyczenie samochodu w poniższych lokalizacjach

Informacja o lokalizacji dla La Palma

Wprowadzenie

La Palma jest jedną z Wysp Kanaryjskich. Dzięki lokalnym deszczom, La Palma jest dużo bardziej zielona niż inne wyspy i dlatego też nazywana jest "La Isla Verde" (zieloną wyspą) lub "La Isla Bonita" (piękna wyspa). La Palma ma bardzo bogatą florę. Woda z gór jest transportowana do wiosek oraz farm dzięki duktom stworzonym ze skał i kamieni.

Tak jak reszta Wysp Kanaryjskich, La Palma ma pochodzenie wulkaniczne. Wysokie szczyty znajdują się na północy oraz wschodzie wyspy, w tym El Roque de los Muchachos (2,426 m.), Pico de la Cruz (2,351 m.), Piedra Llana (2,321 m.) oraz Pico de la Nieve (2,239 m.). Na północ od tego wulkanicznego łańcucha znajduje się głęboki wąwóz Caldera de Taburiente, który jest wynikiem procesów erozyjnych. Na krawędzi tego wąwozu znajduje się międzynarodowy punkt obserwacji gwiazd.

La Palma przyciąga dużo mniejszą ilość turystów niż Teneryfa oraz Gran Canaria. Ma to związek przede wszystkim z faktem, iż na wyspie jest mało plaż a życie nocne praktycznie nie istnieje. Turyści, którzy przybywają na wyspę są wabieni szczególnie nierównym ukształtowaniem terenu i zróżnicowanym krajobrazem.

Ludność

Wyspa posiada około 85,000 mieszkańców, z których poand połowa mieszka w dwóch głównych miejscowościach: około 18,000 mieszka w stolicy Santa Cruz de la Palma na wschodnim wybrzeżu, natomiast 20,000 ludzi rezyduje w Los Llanos de Ariadne, które znajduje się na zachodnim wybrzeżu.

Położenie

La Palma jest najbardziej wysuniętą na północ wyspą z archipelagu Wysp Kanaryjskich. Wyspa ma długość 50 kilometrów oraz szerokość 25 kilometrów (północ). Stolica Santa Cruz znajduje się w zatoce na wschodnim wybrzeżu i zbudowana jest na zboczach krateru wulkanicznego.

Gospodarka

Przez długi czas, rolnictwo było podstawą tutejszej ekonomii. Do dziś, banany, trzcina cukrowa, winogrona oraz tytoń są uprawiane na wyspie. Ponadto, leśnictwo oraz rybołówstwo dostarcza stanowisk pracy dla dość znaczącej liczby osób. Po boomie turystycznym, który rozpoczął się w latach 70-tych, jest ono największym źródłem dochodów.

Lotniska

Lotnisko La Palma znajduje się osiem kilometrów na południe od Santa Cruz. Można się do niego łatwo dostać droga LP-138, najszerszą drogą na La Palma. Z portu odlatuje wiele lotów czarterowych do europejskich państw na północy kontynentu. Ponadto, istnieją regularne połączenia lotnicze do sąsiednich Wysp Kanaryjskich, do portugalskiej Madery oraz miast takich jak Madryt, BarcelonaParyż oraz Mediolan. Parkowanie na La Palma jest darmowe. Między portem lotniczym a niektórymi centrami turystycznymi istnieją darmowe połączenia autobusowe.

Transport publiczny

Transport publiczny na La Palma opiera się głównie na autobusach, które łączą główne miejsca na wyspie. Zwykle przyjeżdżają one co pół godziny i na czas. Ceny są trochę wyższe niż na kontynentalnej części Hiszpanii, ale nadal tańsze niż na północy Europy. Kierowcy nie znają w ogóle lub prawie nie znają języków. Rada: pozdrów kierowcę autobusu po hiszpańsku a wtedy będzie ci bardzo pomocny, na przykład pozwoli ci wysiąść z autobusu we właściwym miejscu.

Z zatoki Santa Cruz odpływają promy do innych Wysp Kanaryjskich.

Ruch uliczny oraz parkowanie

Między stolicą oraz lotniskiem istnieje droga dwupasmowa. To jedyna "duża" droga na wyspie. La Palma jest górzystą wyspą i w związku z tym reszta tras jest z reguły wąska, kręta i biegnąca przez wzgórza i doliny. To wszystko sprawia, iż widoki są wspaniałe, ale musisz pamiętać, aby nie zatrzymywać samochodu celem podziwiania tych widoków.

Główne drogi są utwardzone, w przeciwieństwie do pozostałych. Na tych ostatnich musisz uważać na luźno spadające odłamki skalne - szczególnie w trakcie i po deszczu. Ponadto, jezdnia może być niekiedy zajęta przez ludzi, kozy oraz psy. Dotyczy to przede wszystkim mniej uczęszczanych dróg. W takiej sytuacji dostosuj swoją prędkość. Jednocześnie pamiętaj, iż szybka jazda nigdy nie jest dobrym pomysłem, jeśli niespodziewane rzeczy mogą się zdarzyć.

Hotele

Przy rezerwacji hotelu warto wziąć pod uwagę, iż zachodnia część wyspa ma dużo przyjemniejszy klimat niż ta wschodnia. Jednakże, na wschodzie warto wspomnieć o dużym kompleksie turystycznym - Los Cancajos - między stolicą oraz lotniskiem. W większych miejscowościach takich jak Santa Cruz oraz Los Llanos również znajdziesz hotele. Wiele osób woli wynająć domek ("casitas"). Niektóre z tzw. casitas są ulokowane w niesamowitych okolicach, ale przez to często nie można do nich dotrzeć korzystając z transportu publicznego. Oznacza to, iż wypożyczenie samochodu jest najlepszą opcją jeśli myślicie o przemieszczaniu się na wyspie.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat La Palma, zachęcamy do skorzystania z Google, oraz następujących linków.

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  90 km/h
 • Język
  Spanish
 • Popularna klasa samochodu
  Ekonomiczny

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Enterprise
 • TopCar
 • Autos Menorca
 • Orlando Rent a Car
 • Hertz
 • Thrifty
 • Avis
 • Dollar Rent a Car
 • Budget
 • Sixt
 • Keddy By Europcar
 • Europcar
 • Turisprime
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Hiszpania
 3. Wypożyczalnia samochodów La Palma