• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Cagliari

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Cagliari za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Ważne do 31 maja
Summer Sale
Do 25% rabatu na wynajem samochodu
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Cagliari

EasyTerra Wynajem Samochodów Cagliari jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Cagliari

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Cagliari

Promocje na wynajem samochodów w Cagliari

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Cagliari.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Cagliari

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Cagliari. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Moventur

  8.3 (23)
  Od zł 127 / dzień
 • LocautoRent

  8.2 (1583)
  Od zł 180 / dzień
 • Alamo

  8.2 (7906)
  Od zł 172 / dzień
 • Goldcar Key'n Go

  8.1 (10)
  Od zł 144 / dzień
 • Sixt

  8 (2928)
  Od zł 169 / dzień
 • Drivalia

  8 (217)
  Od zł 98 / dzień
 • Sicily by Car

  8 (3032)
  Od zł 97 / dzień
 • Centauro

  7.6 (4506)
  Od zł 87 / dzień
 • Ecovia Rent

  7.5 (291)
  Od zł 90 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.4 (2991)
  Od zł 125 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.3 (3851)
  Od zł 110 / dzień
 • Europcar

  7.3 (7319)
  Od zł 123 / dzień
 • Budget

  7.2 (8999)
  Od zł 140 / dzień
 • Avis

  7.2 (5348)
  Od zł 145 / dzień
 • Target Rent

  7.2 (30)
  Od zł 105 / dzień
 • Enterprise

  7.2 (1707)
  Od zł 166 / dzień
 • Hertz

  7.1 (6161)
  Od zł 128 / dzień
 • Optimo Rent

  7.1 (43)
  Brak dostępnych taryf
 • JoyRent

  7 (39)
  Brak dostępnych taryf
 • Thrifty

  7 (4885)
  Od zł 143 / dzień
 • Maggiore

  7 (1581)
  Od zł 173 / dzień
 • Leasys

  7 (902)
  Od zł 144 / dzień
 • Green Motion

  6.9 (1708)
  Od zł 140 / dzień
 • B-Rent

  6.7 (217)
  Od zł 107 / dzień
 • Noleggiare

  6.6 (338)
  Od zł 148 / dzień
 • FireFly Car Rental

  6.5 (3463)
  Brak dostępnych taryf
 • InterRent

  6.3 (5931)
  Brak dostępnych taryf
 • Goldcar

  6.2 (5106)
  Od zł 87 / dzień
 • Rhodium Car Rental

  5.9 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • Viaggiare Rent

  Brak recenzji
  Od zł 83 / dzień
 • Your Rent

  7.7 (49)
  Brak dostępnych taryf
 • SurPrice car rentals

  7.1 (448)
  Brak dostępnych taryf
 • NÜ Car Rentals

  8.1 (19)
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  8 (384)
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 451 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Cagliari?

Cagliari – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Cagliari), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Cagliari), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Cagliari), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Cagliari), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Cagliari - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Cagliari), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Cagliari - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Cagliari), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Cagliari - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Cagliari), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Cagliari – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Cagliari), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Cagliari - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Cagliari), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Cagliari – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Cagliari), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Cagliari - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Cagliari), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Cagliari - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Cagliari) Luty jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Cagliari) Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Sierpień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Cagliari - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Cagliari), Styczeń jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Sierpień to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Cagliari - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Cagliari) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Cagliari - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Cagliari) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Cagliari

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Włochy, ale w mieście innym niż Cagliari, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Włochy stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Włochy chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Cagliari

EasyTerra Wynajem Samochodów Cagliari porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Piazza Giacomo Matteotti, 8
Via Molo Sant'Agostino, 21
Viale Elmas, 158
Viale Monastir, 114

Informacja o lokalizacji dla Cagliari

Wprowadzenie

Cagliari jest stolicą włoskiej wyspy Sardynii. Sardyńska nazwa miasta, Casteddu, dosłownie oznacza "Zamek". Miasto jest bardzo stare, z osadami z czasów bytności Fenicjan. W trakcie historii, Cagliari było wielokrotnie polem walk, których ślady można odnaleźć do dziś.

Cagliari jest głównym miejscem wycieczek po Sardynii i wynajęcie tam samochodu może okazać się bardzo pomocne jako, że wiele miejsc na wyspie można odwiedzić podróżując autem. 

Ludność

Samo miasto posiada 160,000 mieszkańców, ale jeśli dodamy do niego okoliczne miejscowości uzyskamy w sumie liczbę miliona osób.

Położenie

Cagliari znajduje się na południowym wybrzeżu Sardynii, nad zatoką Cagliari, i jednocześnie jest dość górzystą miejscowością. Na północny-zachód od Cagliari leży masyw górski z najwyższym szczytem: Punta Serpeddi (1,069 m).

Gospodarka

Rybołówstwo jest od wieków głównym zajęciem gospodarczym. Cagliari chlubi się największym rybim targiem oraz wieloma firmami przetwarzającymi ryby. Ponadto, będąc jednym z największych portów przyjmujących kontenery na Morzu Śródziemnym, odgrywa ono ważną rolę w przeładunku towarów.

Port Cagliari jest również wykorzystywany przy eksporcie soli i betonu.

Tiscali, jeden z największych dostawców usług internetowych, posiada swoją główną siedzibę właśnie w Cagliari.

Turystyka ma olbrzymie znaczenie dla lokalnej gospodarki. Cagliari samo w sobie jest piękną, historyczną miejscowością, ale również miejscem wypoczynkowym dla reszty Sardynii.

Lotniska

Międzynarodowe Lotnisko Cagliari-Elmas znajduje się na północny-zachód od miasta wzdłuż autostrady SS130. Lotnisko obsługuje ponad 2.5 miliona pasażerów rocznie.

Transport publiczny

Cagliari posiada doskonały system transportu publicznego. 30 linii autobusowych wyjeżdża z placu Matteotti (dworzec kolejowy) i idealnie łączy się z najważniejszymi atrakcjami turystycznymi. Ponadto, miejscowe władze działają na rzecz rozbudowy sieci dróg oraz kolei podziemnej. Pierwsza linia z Piazza Repubblica do Monserrato już działa. Po zakończeniu prac, miasto powinno posiadać 4 trasy podziemne dla samochodów i pociągów.

Istnieje wiele połączeń autobusowych oraz pociągowych między miastami oraz wioskami w Sardynii.

Promy na włoską część kontynentalną, do Sycylii oraz do tunezyjskiej stolicy Tunisu odpływają z zatoki miasta.

Ruch uliczny oraz parkowanie

Część starego miasta jest przeznaczona tylko dla spacerowiczów. Pomimo tego, że inne ulice są dostępne samochodem, z reguły są one bardzo wąskie i jednokierunkowe. Najlepiej zaparkować swój samochód przy zatoce i zwiedzać resztę miasta pieszo.

Hotele

Cagliari oferuje wielką różnorodność w zakresie zakwaterowania, od prostych bed & breakfasts do luksusowych hoteli. Większość hoteli znajduje się w tzw. Marinie czyli nad wybrzeżem. W okresie letnim musisz zarezerwować swój pokój przed przyjazdem. Biuro informacji turystycznej może podać ci listę osób, które wynajmują pokoje.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Cagliari, zalecamy skorzystanie z Google oraz następujących linków:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  110 km/h
 • Język
  Italian
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Moventur
 • LocautoRent
 • Alamo
 • Goldcar Key'n Go
 • Sixt
 • Drivalia
 • Sicily by Car
 • Centauro
 • Ecovia Rent
 • Keddy By Europcar
 • Dollar Rent a Car
 • Europcar
 • Budget
 • Avis
 • Target Rent
 • Enterprise
 • Hertz
 • Optimo Rent
 • JoyRent
 • Thrifty
 • Maggiore
 • Leasys
 • Green Motion
 • B-Rent
 • Noleggiare
 • FireFly Car Rental
 • InterRent
 • Goldcar
 • Rhodium Car Rental
 • Viaggiare Rent
 • Your Rent
 • SurPrice car rentals
 • NÜ Car Rentals
 • National Car Rental
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
 3. Wypożyczalnia samochodów Cagliari