• Opnie klientów 8.5 / 10
 • Gwarancja Najlepszej Ceny
Potrzebujesz pomocy?
+48 221 244 139
Godziny otwarcia

Wypożyczalnia samochodów Palermo

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Palermo za Ciebie.

Wpisz miasto lub kod lotniska
- dni
Dlaczego warto rezerwować z nami?
 • Anulowanie gratis Do 48 godzin przed zaplanowanym czasem odbioru
 • Gwarancja Najlepszej Ceny Cena jest niższa gdzieś indziej? Skontaktuj się z nami, a my złożymy Ci lepszą ofertę!
 • 24000+ lokalizacji Lokalizacje na całym świecie
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Palermo

EasyTerra Wynajem Samochodów Palermo jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Popularne lokalizacje wynajmu samochodów w mieście Palermo

Następujące lokalizacje wypożyczalni są najbardziej popularne przy wynajmie samochodu w Palermo

Promocje na wynajem samochodów w Palermo

Niezależnie od tego, czy szukasz małego samochodu na wynajem czy vana dla całej rodziny, zawsze oferujemy odpowiednie auta w najniższej cenie. Poniżej prezentujemy kilka przykładów z naszej oferty w Palermo.

Rodzaj samochodu
Mini
Ekonomiczny
Kompaktowy
Średni
Standardowy
Full-size
Luksusowy
Kombi
Van pasażerski
Kabriolet
SUV
Elektryczny

Wypożyczalnie samochodów w Palermo

Poniżej wyszczególniono najlepiej oceniane wypożyczalnie samochodów w Palermo. Za pomocą jednego wyszukiwania porównaj wszystkie opinie i ceny tych wypożyczalni.

 • Goldcar Key'n Go

  8.3 (14)
  Od zł 205 / dzień
 • Alamo

  8.2 (7920)
  Od zł 236 / dzień
 • Sicily by Car

  7.9 (3035)
  Od zł 174 / dzień
 • Sixt

  7.8 (2941)
  Od zł 243 / dzień
 • LocautoRent

  7.8 (1584)
  Od zł 218 / dzień
 • Drivalia

  7.7 (230)
  Od zł 149 / dzień
 • Dollar Rent a Car

  7.7 (3864)
  Od zł 181 / dzień
 • Leasys

  7.5 (902)
  Od zł 172 / dzień
 • Ecovia Rent

  7.5 (294)
  Od zł 188 / dzień
 • Centauro

  7.4 (4527)
  Od zł 182 / dzień
 • Enterprise

  7.4 (1712)
  Od zł 247 / dzień
 • Europcar

  7.4 (7341)
  Od zł 224 / dzień
 • Keddy By Europcar

  7.3 (2997)
  Od zł 182 / dzień
 • Optimo Rent

  7.2 (43)
  Brak dostępnych taryf
 • Thrifty

  7.2 (4903)
  Od zł 184 / dzień
 • JoyRent

  7.2 (39)
  Brak dostępnych taryf
 • Viaggiare Rent

  7.1 (7)
  Od zł 152 / dzień
 • Hertz

  7.1 (6177)
  Od zł 218 / dzień
 • Target Rent

  7.1 (30)
  Od zł 157 / dzień
 • Maggiore

  7 (1585)
  Od zł 193 / dzień
 • Green Motion

  7 (1717)
  Od zł 185 / dzień
 • InterRent

  6.8 (5931)
  Od zł 450 / dzień
 • Avis

  6.8 (5359)
  Od zł 239 / dzień
 • Noleggiare

  6.7 (345)
  Od zł 183 / dzień
 • FireFly Car Rental

  6.7 (3477)
  Brak dostępnych taryf
 • Budget

  6.6 (9014)
  Od zł 217 / dzień
 • Goldcar

  6.6 (5112)
  Od zł 161 / dzień
 • Rhodium Car Rental

  6 (160)
  Brak dostępnych taryf
 • McRent

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • Cima Luxury

  Brak recenzji
  Brak dostępnych taryf
 • NÜ Car Rentals

  8.1 (19)
  Brak dostępnych taryf
 • National Car Rental

  8 (384)
  Brak dostępnych taryf

Ostatnie oceny

Klienci oceniają nas na 8.5/10 w 453 recenzjach

Kiedy zarezerwować wypożyczenie samochodu w Palermo?

Palermo – Kiedy wynajem samochodu klasy mini jest najtańszy?

W tym miejscu (Palermo), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mini. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu mini w tym miejscu (Palermo), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W tym miejscu (Palermo), Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Średnia cena to /dzień. Przez pozostałą część roku zapłacisz średnio /dzień za wynajem samochodu. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu samochodu ekonomicznego w tym miejscu (Palermo), zapłacisz średnio /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palermo - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy kompaktowej?

W tym miejscu (Palermo), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy kompakt. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy kompakt w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palermo - Kiedy najtaniej wynająć samochód klasy średniej?

W tym miejscu (Palermo), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy średniej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy średniej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palermo - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód w klasie standardowej?

W tym miejscu (Palermo), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy standard. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena za wynajem samochodu wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem samochodu klasy standard w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palermo – Kiedy wynajem samochodu typu full-size jest najtańszy ?

W tym miejscu (Palermo), Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy full-size. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy full-size w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palermo - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć samochód luksusowy?

W tym miejscu docelowym (Palermo), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy luksusowej. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód klasy luksusowej w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palermo – Kiedy wynajem kombi jest najtańszy?

W tej lokalizacji (Palermo), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem kombi. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałych okresach roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc na wynajem kombi w tej lokalizacji, średnia cena wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palermo - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć SUV-a?

W tym miejscu (Palermo), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu klasy SUV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy SUV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palermo - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć samochód kompaktowy?

W (Palermo) Listopad jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód klasy MPV. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Lipiec jest najbardziej popularnym miesiącem, w którym można wynająć samochód klasy MPV w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

W (Palermo) Listopad jest najtańszym miesiącem na wynajem minibusa. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień jest najpopularniejszym miesiącem, w którym można wynająć minibus w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palermo - Kiedy najtaniej wynająć samochód sportowy?

W tej lokalizacji (Palermo), Luty jest najtańszym miesiącem na wynajem samochodu sportowego. Średnia cena wynosi dziennie. W pozostałym okresie roku średnia cena wynosi dziennie. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc, w którym można wynająć samochód sportowy w tej lokalizacji, średnia cena to wynosi dziennie. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palermo - W jakim okresie można najtaniej wypożyczyć kabriolet?

W tym miejscu (Palermo) Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem kabrioletu. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena to /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu kabrioletu w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palermo - Kiedy jest najlepszy czas, aby najtaniej wynająć sedana?

W tym miejscu (Palermo) Luty to najtańszy miesiąc na wynajem sedana. Średnia cena to %theapestMonthAveragePricePerDay%/dzień. Przez pozostałą część roku średnia cena wynosi /dzień. Wrzesień to najpopularniejszy miesiąc wynajmu sedana w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Palermo – Kiedy wynajem samochodu dostawczego jest najtańszy?

W (Palermo) Kwiecień jest najlepszym miesiącem, aby najtaniej wynająć samochód typu van pasażerski. Średnia cena to /dzień. W pozostałej części roku średnia cena wynosi /dzień. Marzec to najbardziej popularny miesiąc, w którym można wynająć samochód typu van pasażerski w tym miejscu, średnia cena to /dzień. W celu zapewnienia szerokiego wyboru i najlepszych cen zalecamy rezerwację wynajmowanego samochodu z dużym wyprzedzeniem. Czekanie do ostatniej chwili może wiązać się z ograniczonymi opcjami i wyższymi cenami.

Wypożyczalnie samochodów w pobliżu Palermo

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Włochy, ale w mieście innym niż Palermo, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów w kraju: Włochy stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Włochy chciałabyś wypożyczyć samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Palermo

EasyTerra Wynajem Samochodów Palermo porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Via delle Alpi, 50
Via Filippo Pecoraino
Via Francesco Crispi, 122
Via Francesco Crispi, 250
Via Francesco Crispi, 260
Via Gazzara, 18
Via Giovanni Battista Tiepolo, 11
Via Giuseppe Sciuti, 83
Via Mariano Stabile, 11/A
Via Mariano Stabile, 6/A
Via Messina, 7/E
Via Napoli, 86-88-90
Via Ugo la Malfa, 8
Viale della Regione Siciliana Nord Ovest, 9488
Viale delle Magnolie, 33
Viale Francia, 3C
Viale Strasburgo, 324

Informacja o lokalizacji dla Palermo

Wprowadzenie

Palermo to miasto z wieloma problemami związanymi z mafią, niezrównoważonym rozwojem oraz biedą. Jednakże, nie odbiera to jemu uroku. Palermo to prawie trzy tysiące lat historii, piękne zakątki, kościoły oraz wspaniała kuchnia.

Ludność

Palermo jest piątym największym miastem we Włoszech, z 650,000 mieszkańców. Stosunkowo dużo członków mafii mieszka właśnie w Palermo. W związku ze względnie słabą sytuacją gospodarczą Sycylii w porównaniu do części kontynentalnej kraju, wyspę zamieszkuje niewielu pracujących imigrantów. Pomimo tego, iż Palermo jest jednym z najszybyciej rozwijających się miast we Włoszech, ze względu na upadek rolnictwa na Sycylii, wielu ludzi przeprowadza się do dużych miast, w tym szczególnie do Palermo.

Położenie

Palermo znajduje się na wyspie Sycylii, która jest współzależna od Włoch. Palermo jest również siedzibą dla sycylijskiego parlamentu. Stolica znajduje się na północy wyspy i graniczy z Morzem Tyrreńskim.

Gospodarka

Gospodarka Palermo opiera się głównie na przemyśle i handlu. Przemysł skupia się głównie wokół przetwórstwa w tym puszkowania produktów spożywczych. Bawełna to kolejny produkt, który jest przetwarzany na wyspie. Handel skupia się szczególnie na eksporcie włoskich produktów takich jak bawełna, wino oraz puszkowane warzywa. Ponadto, turyści również przyjeżdżają do Palermo, mimo że sama turystyka nie odgrywa dużej roli w gospodarce miasta. Pomimo dużej różnorodności gospodarczej, miasto boryka się z dużym problemem biedy.

Lotnisko

Port lotniczy w Palermo to Lotnisko Falcone-Borsellino. Znajduje się ono 32 kilometry na zachód od Palermo. Lotnisko obsługuje, między innymi loty z i do większych europejskich miast. 

Transport publiczny

Jeśli nie posiadasz wynajętego samochodu, możesz skorzystać z taksówki, która zawiezie cię do centrum za ok. € 35. Możesz także skorzystać z autobusu, który jest dużo tańszy. Firma przewozowa nazywa się AMAT. Autobusy zwykle odjeżdżają o czasie. Palermo posiada także metro, chociaż z jedynie 10 stacjami nie jest ono szczególnie przydatne dla turystów.

Ruch uliczny i parkowanie

Jeśli posiadasz doświadczenie w jeździe samochodem po Rzymie lub Neapolu, powinieneś dać sobie spokojnie radę w Palermo. Podobnie jak w Rzymie i Neapolu, Palermo to ruchliwe miasto z wiecznie trąbiącymi samochodami kilka centymetrów za tobą. Kradzieże samochodów są tu dość powszechne. Zaleca się zatem parkować samochód na strzeżonych parkingach, jeżeli nie masz takiej możliwości przy swoim hotelu. 

Hotele

Niezależnie od tego jakiego rodzaju zakwaterowania szukasz, Palermo na pewno dysponuje nim.

Linki zewnętrzne

Celem uzyskania pełniejszej informacji na temat Palermo, zalecamy skorzystanie z Google, oraz następujących linków:

Informacje praktyczne

 • Waluta
  Euro
 • Kierunek jazdy
  W prawo
 • Maksymalna prędkość w mieście
  50 km/h
 • Maksymalna prędkość na autostradzie
  110 km/h
 • Język
  Italian
 • Popularna klasa samochodu
  Mini

Informacje, których poszukuje większość.

Poniżej prezentujemy wybór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie. Jeśli nie ma wśród nich Twojego pytania, sprawdź na stronie z najczęściej zadawanymi pytaniami. Albo skontaktuj się z nami.

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy?

Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście.

Co muszę zrobić podczas odbioru samochód?

Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem).

Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu?

W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży.

Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"?

Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie.

Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację?

Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej).

Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji?

W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin).

Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Goldcar Key'n Go
 • Alamo
 • Sicily by Car
 • Sixt
 • LocautoRent
 • Drivalia
 • Dollar Rent a Car
 • Leasys
 • Ecovia Rent
 • Centauro
 • Enterprise
 • Europcar
 • Keddy By Europcar
 • Optimo Rent
 • Thrifty
 • JoyRent
 • Viaggiare Rent
 • Hertz
 • Target Rent
 • Maggiore
 • Green Motion
 • InterRent
 • Avis
 • Noleggiare
 • FireFly Car Rental
 • Budget
 • Goldcar
 • Rhodium Car Rental
 • McRent
 • Cima Luxury
 • NÜ Car Rentals
 • National Car Rental
 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
 3. Wypożyczalnia samochodów Palermo