Wypożyczalnia samochodów Turyn

Oszczędzaj czas i pieniądze. Porównujemy oferty wypożyczalni samochodów w Turyn za Ciebie.

 • Anulowaniegratis
 • Gwarancja najlepszej ceny
 • 8000+ lokalizacji
Wpisz miasto lub kod lotniska
Globalna obniżka cen rusza właśnie teraz!
Rabaty do 20% i bogata oferta wypożyczalni Rabat ważny do 2 czerwca - zarezerwuj teraz i oszczędzaj.
Polecamy najbardziej znane wypożyczalnie

Wypożyczalnia samochodów Turyn

 1. Strona główna
 2. Wypożyczalnia samochodów Włochy
 3. Wypożyczalnia samochodów Turyn
EasyTerra Wynajem Samochodów Turyn jest niezależną stroną porównującą wypożyczalnie samochodowe. Nasz system porównuje ceny dobrze znanych wypożyczalni samochodowych. Dzięki temu jako Klient możesz zawsze zarezerwować z nami samochód w najlepszej cenie.

Informacja o lokalizacji dla Turyn

Wypożyczalnia samochodów Turyn
Wypożyczalnia samochodów Turyn

Wprowadzenie

Turyn jest centrum gospodarczym i przemysłowym północnych Włoch. Od 1562 roku aż do 1792 roku Turyn był stolicą Księstwa Sabaudii. Wiele bogato zdobionych barokowych budynków z tego okresu przetrwało do dziś, takich jak Palazzo Reale, Armeria Reale, Biblioteca Reale i Duomo ze słynnym Całunem Turyńskim. W zimie miasto stanowi bazę narciarską dla otaczających miasto terenów. W 2006 roku miasto gościło Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Ludność

Miasto liczy 900000 mieszkańców, jednakże dodając przedmieścia liczba osób mieszkających na obszarze całej aglomeracji wynosi 2,2 miliona.

Położenie

Turyn znajduje się na północnym zachodzie Włoch u podstaw Alp, które leżą na zachodzie i północy miasta. Miasto znajduje się nad rzeką Po. Trzy inne rzeki przepływają przez miasto: Dora Riparia, Stura di Lanzo i Sangone. Turyn posiada klimat kontynentalny z mroźnymi zimami i gorącymi latami. Deszcz pada głównie na wiosnę i na jesieni.

Gospodarka

Miasto stanowi ważne centrum przemysłowe. Oprócz słynnej fabryki FIAT-a, Lancia również produkowana jest w Turynie oraz wiele innych części samochodowych jest tutaj wytwarzanych. Lavazza - producent kawy posiada swoje główne biura w Turynie. Równie słynni producenci czekolad takich jak Ferrero, Caffarel i Peyrano mają swoje placówki w mieście.

Innymi ważnymi sektorami gospodarki są przemysły tekstylny i finansowy. W ostatnich kilku latach Turyn skupiony był bardziej na przemyśle zaawansowanych technologii (głównie IT). Jeden z największych na świecie gigantów telekomunikacyjnych Telecom Italia ma swoje biura w Turynie.

Lotniska

Nowoczesne międzynarodowe lotnisko Aeroporto di Torino-Caselle “Sandro Pertini” nazwane po byłym prezydencie Włoch (od 1978 roku do 1985 roku) znajduje się 15 kilometrów na północ od miasta. 

Transport publiczny

Turyn posiada doskonałą sieć transportu publicznego składającą się z linii autobusowych, tramwajowych i linii metra. Metro zostało zbudowane na Igrzyska Olimpijskie w 2006 roku. Obecnie linia biegnie między Porto Nuova (główna stacja kolejowa) i Collegno. W kilku następnych latach system metra zostanie rozbudowany do Lignotto na południu miasta. Osiem linii tramwajowych oraz dobrze ponad 100 linii autobusowych zabierze Cię, gdzie tylko będziesz chciał w obrębie miasta. Bilety ważne są przez 70 minut i można z nich korzystać we wszystkich środkach transportu. Można je kupić w kioskach i parkometrach. 

Ruch miejski i parkowanie

Aby poradzić sobie z dużym ruchem miejskim w centrum miasta stworzono ograniczone strefy. Może to sprawiać pewne problemy ponieważ są strefy, które są w pełni wolne od samochodów, kiedy utrzymują zakazy tylko w określone godziny, kilka ulic ma ograniczone pasy ruchu, z czego niektóre są ograniczone tylko w określonym czasie.

Tak czy inaczej, najlepiej będzie jeśli zaparkujesz samochód na ulicy (w tak zwanych niebieskich strefach), na parkingu lub w parkingu piętrowym.

Hotele

Turyn posiada szeroki zakres ofert hoteli od luksusowych pięciogwiazdkowych hoteli do przyjaznych domków gościnnych i zakwaterowań typu bed & breakfast (łóżko i śniadanie). Aby przyciągnąć turystów, Turyn często oferuje specjalne promocje na pakiety turystyczne. Więcej informacji dostępnych jest w Biurze Turystycznym na Via Maria Vittoria. 

Źródła zewnętrzne

W poszukiwaniu innych informacji o Turynie polecamy skorzystać z wyszukiwarki Google oraz następujących źródeł:

Często zadawane pytania

Czy EasyTerra Wynajem Samochodów jest najtańszy? Tak, proponujemy gwarancję najniższej ceny, ponieważ porównujemy różnych sprzedawców i zawsze możemy zaoferować najlepszą cenę w mieście. Co muszę zrobić podczas odbioru samochód? Do odbioru samochodu potrzebne jest potwierdzenie rezerwacji, paszport, prawo jazdy i karta kredytowa. Bardzo ważne jest, aby imię i nazwisko na dokumencie prawa jazdy i karcie kredytowej były takie, jak dane głównego kierowcy. Należy pamiętać, że lokalna wypożyczalnia samochodów zarezerwuje określoną kwotę na karcie kredytowej jako depozyt. W tym celu potrzebny będzie kod PIN karty kredytowej. Jeśli posiadasz zagraniczne prawo jazdy (na przykład w języku chińskim), musisz zabrać ze sobą tłumaczenie. Akceptowany będzie tylko oryginalny paszport i prawo jazdy — kopie tych dokumentów nie są wystarczające. Czy są jakieś dodatkowe koszty? Ogólnie podane przez nas stawki zawierają już wszystkie opłaty. W przypadku pojawienia się dodatkowych kosztów nasz dział rezerwacji skontaktuje się z Tobą przed wystawieniem faktury. Jeśli nie wyrazisz zgody, możesz zawsze anulować rezerwację bez żadnych zobowiązań (z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem). Jaki rodzaj ubezpieczenia otrzymam w ramach wynajmu samochodu? W koszt wynajmu samochodu wliczone jest zasadniczo ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie od pożaru, ubezpieczenie od wszystkich ryzyk i ubezpieczenie od kradzieży. Co to jest etykieta „bezproblemowy wynajem"? Taka etykieta wskazuje, że wynajęty samochód spełnia następujące wymagania: nieograniczona liczba kilometrów, zniesiony wkład własny w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (i dostępna opcja ubezpieczenia zniesienia wkładu własnego), polityka zrównoważonej energii oraz dobra reputacja wypożyczalni samochodów. Dostępność samochodów spełniających te cztery wymagania przyspieszy wybór odpowiedniego pojazdu dla Ciebie. Jak mogę zmienić lub anulować rezerwację? Możesz anulować rezerwację poprzez „Moje konto”. Zalecamy kontakt telefoniczny, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w rezerwacji lub anulować rezerwację w najbliższym czasie (48 godzin lub mniej). Kiedy otrzymam potwierdzenie mojej rezerwacji? W większość przypadków otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut po dokonaniu płatności. Zalecamy skontaktowanie się z naszym Działem Rezerwacji w przypadku dokonywania rezerwacji w ostatniej chwili (odbiór w ciągu 48 godzin). Które wypożyczalnie samochodów są porównywane przez stronę EasyTerra Wynajem Samochodów? w tej lokalizacji
 • Alamo Rent a Car
 • Avis
 • Budget
 • Dollar Rent a Car
 • Ecovia Rent
 • Enterprise
 • Europcar
 • FireFly Car Rental
 • Goldcar
 • Hertz
 • InterRent
 • Keddy By Europcar
 • Leasys
 • LocautoRent
 • Maggiore
 • National Car Rental
 • Noleggiare
 • Optimo Rent
 • Rhodium Car Rental
 • RPS Luxe
 • Sicily by Car
 • SIXT Rent a Car
 • Targarent
 • Thrifty
 • Your Rent

Wypożyczalnie samochodów w Turyn

EasyTerra Wynajem Samochodów Turyn porównuje ceny wypożyczalni samochodów w następujacych lokalizacjach:

Jeżeli szukasz wypożyczalni samochodów w Włochy, ale w mieście innym niż Turyn, prosimy wejść na Wypożyczalnia samochodów Włochy stronę, gdzie możesz wybrać w którym mieście w Włochy chciałabyś wypożyczyć samochód.